Director de firme

CAEN 1520 - Fabricarea încălțămintei in judetul Maramureș

16 firme active in CAEN 1520 - Fabricarea încălțămintei, judetul Maramureș, in ordine alfabetica.

Afisate 1-16 din 16

  1. ANACLAU S.R.L.Loc. Seini, Oraş SeiniCUI 50619292
  2. CLANK SHOES SRLLoc. Seini, Oraş SeiniCUI 29306203
  3. CRIDAM SHOES S.R.L.Loc. Seini, Oraş SeiniCUI 35294138
  4. DOREAN SHOES SRL-DLoc. Seini, Oraş SeiniCUI 36930748
  5. FELIPE GROUP S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 44409326
  6. FILACO SHOES S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 39792992
  7. GABRIELO CALZADO S.R.L.Sat Moisei, Comuna MoiseiCUI 44035647
  8. MUVICO INCOM SRLLoc. Seini, Oraş SeiniCUI 5910031
  9. N & G MODA REGAL SRLMunicipiul Baia MareCUI 26881010
  10. ORMATECH SRLMunicipiul Baia MareCUI 18695474
  11. PRICOP GABRIEL SHOES S.R.L.Municipiul Baia MareCUI 34657561
  12. REMCLAU S.R.L.Loc. Seini, Oraş SeiniCUI 52221039
  13. SIFA INTERNATIONAL SRLMunicipiul Baia MareCUI 13844184
  14. SOCIETATEA COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ PIELARUL S.C.M.Municipiul Sighetu MarmaţieiCUI 2212174
  15. TERRA ITALIANA SRLMunicipiul Baia MareCUI 33301654
  16. VEFI MODA SRLLoc. Baia Sprie, Oraş Baia SprieCUI 9207981