Director de firme

CAEN 5611 - Restaurante in judetul Ilfov

677 firme active in CAEN 5611 - Restaurante, judetul Ilfov, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 677

  1. A & AM GRUP SRLOraş ChitilaCUI 15343546
  2. AAV CATERING 93 S.R.L.Sat Dudu, Comuna ChiajnaCUI 55683202
  3. ABB INVEST & BUSINESS S.R.L.Oraş VoluntariCUI 45509404
  4. ABDUL ŞI DASHA S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNATSat Brăneşti, Comuna BrăneştiCUI 54792996
  5. ACEI S.R.L.-D.Sat Domneşti, Comuna DomneştiCUI 54276596
  6. A&C FERPRIM SRLOraş Popeşti LeordeniCUI 33551316
  7. ACHY & RYA S.R.L.Sat Afumaţi, Comuna AfumaţiCUI 53744273
  8. ACIS NIC BUSINESS S.R.L.Sat Tamaşi, Comuna CorbeancaCUI 42498505
  9. ADAGIO D&M S.R.L.Sat Baloteşti, Comuna BaloteştiCUI 42206953
  10. ADAM ROYAL S.R.L.Comuna DobroeştiCUI 47752867
  11. ADANA GENIE ALADIN COMPANY S.R.L.Oraş BragadiruCUI 52389424
  12. AD ASTRA FRANCHISE S.R.L.Sat Ştefăneştii de Sus, Comuna Ştefăneştii de JosCUI 45212828
  13. ADNAN & BROTHERS S.R.L.Oraş VoluntariCUI 45514117
  14. A&D SMASH BURGER S.R.L.Sat Berceni, Comuna BerceniCUI 54853473
  15. ADY & COSTI STREET FOOD S.R.L.Sat Piteasca, Comuna GăneasaCUI 51967414
  16. AGAPI BISTRO S.R.L.Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti LeordeniCUI 41546302
  17. AGRIVET INT S.R.L.Comuna JilavaCUI 43485007
  18. AKI PANINI BAR S.R.L.Oraş BragadiruCUI 53105792
  19. AKY FOOD S.R.L.Sat Domneşti, Comuna DomneştiCUI 47193250
  20. ALADDIN ROYAL KITCHEN S.R.L.Oraş VoluntariCUI 55307437
  21. ALBERT FAST DELIVERY S.R.L.Sat Fundeni, Comuna DobroeştiCUI 43039144
  22. ALC FOOD COMPANY S.R.L.Loc. Bragadiru, Oraş BragadiruCUI 50660410
  23. ALC FOOD COMPANY S.R.L. - SEDIU SECUNDAROraş BragadiruCUI 54820832
  24. ALEGE SANATOS S.R.L.Loc. Voluntari, Oraş VoluntariCUI 39995164
  25. ALFORNO HORECA S.R.L.Oraş BragadiruCUI 49162277
  26. ALIMENT LINE FOOD SRL - SEDIU SECUNDAR DESEMNATSat Tunari, Comuna TunariCUI 54735133
  27. ALIRAD FOOD S.R.L.Sat Domneşti, Comuna DomneştiCUI 41207500
  28. ALMA GOLD INVEST S.R.L.Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti LeordeniCUI 39515002
  29. ALMIRA COM SRLSat Săftica, Comuna BaloteştiCUI 5574624
  30. ALMONY STAR 2024 S.R.L.Sat Şindriliţa, Comuna GăneasaCUI 49847211
  31. ALOHA AKUA S.R.L.Sat Berceni, Comuna BerceniCUI 51252185
  32. AL-TAIB GRILL S.R.L.Oraş BragadiruCUI 42590250
  33. ALTFEL DE RESTAURANT SRLLoc. Buftea, Oraş BufteaCUI 38180693
  34. AMARON HUB S.R.L.Sat Mogoşoaia, Comuna MogoşoaiaCUI 51022658
  35. AMB SMART CONCEPT S.R.L.Oraş Popeşti LeordeniCUI 47626559
  36. ANAMAR PROYECTO S.R.L.Sat Domneşti, Comuna DomneştiCUI 41451130
  37. ANAVI FLAVORS S.R.L.Sat Lipia, Comuna GruiuCUI 51392375
  38. ANDALEX GASTRONOMY S.R.L.Comuna BerceniCUI 40860071
  39. ANDRONACHE FOOD S.R.L.Loc. Vârteju, Oraş MăgureleCUI 45664270
  40. ANIRAI EXPERT - ASISTENT ÎN BROKERAJ SRLSat Jilava, Comuna JilavaCUI 30070040
  41. ANKRI S.R.L.Sat Chiajna, Comuna ChiajnaCUI 55403590
  42. ANNARELLA BELLA S.R.L.Sat Brăneşti, Comuna BrăneştiCUI 43990700
  43. ANRO COMPLET S.R.L.Sat Lipia, Comuna GruiuCUI 30798843
  44. ANTONIOS GRUP S.R.L.Sat Dudu, Comuna ChiajnaCUI 52647493
  45. ANYS PIZZA HOUSE S.R.L.Sat Siliştea Snagovului, Comuna GruiuCUI 54385739
  46. ARABIC TASTE S.R.L.Oraş BragadiruCUI 50212174
  47. ARDAAA S.R.L.Oraş BragadiruCUI 53140404
  48. AREPAS FAST-FOOD S.R.L.Sat Fundeni, Comuna DobroeştiCUI 50445528
  49. ARES FOOD S.R.L.Sat Dimieni, Comuna TunariCUI 48545118
  50. AR INTERNATIONAL FOOD S.R.L.Sat Tunari, Comuna TunariCUI 52468145
  51. ARKAY CAPITAL S.R.L.Loc. Vârteju, Oraş MăgureleCUI 40672272
  52. ARNOUS COMPANY S.R.L.Loc. Vârteju, Oraş MăgureleCUI 52612410
  53. ARSVIK ROM S.R.L.Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de JosCUI 39621380
  54. ASIA COMERCIAL SERV S.R.L.Sat Afumaţi, Comuna AfumaţiCUI 49960775
  55. ASIANFOOD PERFECT S.R.L.Oraş VoluntariCUI 47623927
  56. ASIAN TASTE S.R.L.Sat Dobroeşti, Comuna DobroeştiCUI 55038444
  57. ASI DONER S.R.L.Sat Fundeni, Comuna DobroeştiCUI 52711677
  58. ASL GOLD KEBAB S.R.L.Sat Ştefăneştii de Sus, Comuna Ştefăneştii de JosCUI 53426520
  59. AUREVIA S.R.L.Sat Roşu, Comuna ChiajnaCUI 55558323
  60. AVA FLAVORS S.R.L.Sat Fundeni, Comuna DobroeştiCUI 52169755
  61. AVANGARDE FOOD S.R.L.Loc. Voluntari, Oraş VoluntariCUI 51914762
  62. AVE STORE LUX S.R.L.Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de JosCUI 41272908
  63. AZUR GARDEN S.R.L.Sat Jilava, Comuna JilavaCUI 51871190
  64. BACABA S.R.L.Sat Chiajna, Comuna ChiajnaCUI 54883644
  65. BACKYARD SPOT S.R.L.Oraş BragadiruCUI 52781575
  66. BĂNCUŢA DE LA STRADĂ S.R.L.Comuna BrăneştiCUI 46775765
  67. BANEASA NEW CONCEPT S.R.L.Oraş VoluntariCUI 49791609
  68. BARBARA COLLECTION S.R.L.Oraş MăgureleCUI 46426498
  69. BARBEQUE CLINCENI S.R.L.Comuna ClinceniCUI 47696953
  70. BAROQUE EVENTS & GARDEN S.R.L.Oraş MăgureleCUI 48762761
  71. BAVS GROUP S.R.L.Oraş BragadiruCUI 54136967
  72. BBQ SOLUTIONS S.R.L.Sat Petrăchioaia, Comuna PetrăchioaiaCUI 43828040
  73. BBR CHEF PIZZAIOLO S.R.L.Oraş OtopeniCUI 50867000
  74. BEAUTIFUL FOOD SERV S.R.L.Sat Tunari, Comuna TunariCUI 53526260
  75. BEAUTIFUL LOCO S.R.L.Sat Periş, Comuna PerişCUI 39347685
  76. BED MAR S.R.L.Oraş PantelimonCUI 51505482
  77. BELLASTAR CONCEPT INTERNATIONAL S.R.L.Sat Tunari, Comuna TunariCUI 38516379
  78. BELLAVIE S.R.L.Oraş Popeşti LeordeniCUI 50204856
  79. BERBEC MT S.R.L.Loc. Rudeni, Oraş ChitilaCUI 51643710
  80. BESTDEAL PIZZA S.R.L.Oraş VoluntariCUI 46699030
  81. BEST DRINK & FOOD LOCATIONS SRLOraş Popeşti LeordeniCUI 31288117
  82. BEST FOOD ADI S.R.L.Oraş VoluntariCUI 46799632
  83. BETA STUDIOUS S.R.L.Oraş VoluntariCUI 47360782
  84. BIBO BURGERS LIMITED S.R.L.Sat Corbeanca, Comuna CorbeancaCUI 40753598
  85. BIO GREEN CONCEPT S.R.L.Sat Roşu, Comuna ChiajnaCUI 32234212
  86. BIO-M GRILL CAFE S.R.L.Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti LeordeniCUI 51740038
  87. BISTRO-MAN S.R.L.Sat Glina, Comuna GlinaCUI 48002030
  88. BMC SNACK HOUSE S.R.L.Sat Ciolpani, Comuna CiolpaniCUI 52354396
  89. BOGDAN RESTAURANTE S.R.L.Sat Ciofliceni, Comuna SnagovCUI 35299909
  90. BOGDAN TOP FOOD S.R.L.Sat Ostratu, Comuna CorbeancaCUI 49020370
  91. BOJ&BOB GRIL S.R.L.Oraş PantelimonCUI 48286110
  92. BOLLE S.R.L.Sat Clinceni, Comuna ClinceniCUI 52250352
  93. BRASERIA CONFORT S.R.L.Oraş Popeşti LeordeniCUI 52451852
  94. BRAVO LOGISTIC DISTRIBUTION SRLSat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de JosCUI 31360212
  95. BRIMS FOOD S.R.L.Oraş BragadiruCUI 50874767
  96. BUN SI SANATOS S.R.L.Sat Bălăceanca, Comuna CernicaCUI 47177590
  97. BURGER LA TEJGHEA S.R.L.Oraş PantelimonCUI 55314620
  98. CABRINI FOOD & PIZZA S.R.L.Sat Domneşti, Comuna DomneştiCUI 51360373
  99. CA HORECA SOLUTIONS S.R.L.Sat Tunari, Comuna TunariCUI 52850373
  100. CA HORECA SOLUTIONS S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNATOraş OtopeniCUI 54451999