Director de firme

CAEN 8610 - Activități de asistență spitalicească in judetul Hunedoara

6 firme active in CAEN 8610 - Activități de asistență spitalicească, judetul Hunedoara, in ordine alfabetica.

Afisate 1-6 din 6

  1. EXCELSIOR COM SRLMunicipiul OrăştieCUI 3555073
  2. LIBERA MENTEM S.R.L.Municipiul VulcanCUI 54812066
  3. MEDICAL A S.R.L.Municipiul OrăştieCUI 51513442
  4. MEDICAL CARE SERVICES S.R.L.Municipiul DevaCUI 49642240
  5. MEDICAL S SRLMunicipiul OrăştieCUI 6731522
  6. MIRA MEDICIS S.R.L.Municipiul VulcanCUI 53935516