Director de firme

CAEN 0899 - Alte activități extractive n.c.a. in judetul Hunedoara

6 firme active in CAEN 0899 - Alte activități extractive n.c.a., judetul Hunedoara, in ordine alfabetica.

Afisate 1-6 din 6

  1. CLETOROM SRLMunicipiul HunedoaraCUI 16458854
  2. ECO METAL CLASIC S.R.L.Municipiul HunedoaraCUI 38926085
  3. METALO TERM SRLLoc. Călan, Oraş CălanCUI 2141804
  4. TIB ROM CAPITAL SRLLoc. Călan, Oraş CălanCUI 29628110
  5. TOP GRUP PROCESSING SRLMunicipiul HunedoaraCUI 28845218
  6. VON ENERGO AKTIV S.R.L.Municipiul HunedoaraCUI 34521100