Director de firme

CAEN 0141 - Creșterea bovinelor de lapte in judetul Hunedoara

24 firme active in CAEN 0141 - Creșterea bovinelor de lapte, judetul Hunedoara, in ordine alfabetica.

Afisate 1-24 din 24

  1. ADI LACT PROD COM SRLSat Tuştea, Comuna General BerthelotCUI 18300728
  2. ADIRAL AGROCOMPLEX S.R.L.Sat Reea, Comuna ToteştiCUI 34511719
  3. AGRO BODREAN S.R.L.Sat Certeju de Sus, Comuna Certeju de SusCUI 45293725
  4. AGROMAR SMART AGRICULTURE S.R.L.Sat Hărţăgani, Comuna BăiţaCUI 42551536
  5. ANDANY AGRO-COM SRLLoc. Aninoasa, Oraş AninoasaCUI 19033700
  6. BRUSTU AGRO-VET S.R.L.Sat Livada, Comuna TomeştiCUI 35907518
  7. DARIZA TRUST S.R.L.Loc. Câmpu lui Neag, Oraş UricaniCUI 36065132
  8. EDELMAN KAYSR S.R.L.Municipiul HunedoaraCUI 35194651
  9. EMA GAB SRLOraş GeoagiuCUI 13810050
  10. FEDA-LACT SRLMunicipiul BradCUI 18802236
  11. JANUS IMMOBILIARE SRLMunicipiul HunedoaraCUI 26188936
  12. LACTODAL MIXT SRLSat Bârsău, Comuna HărăuCUI 23644760
  13. MIHA LACT SRLLoc. Haţeg, Oraş HaţegCUI 18293272
  14. MINERVA 2006 SRLMunicipiul OrăştieCUI 18544110
  15. MIRUNA AGROTRANS SRLSat Prăvăleni, Comuna Vaţa de JosCUI 37542728
  16. OVIFERM IMPEX SRLMunicipiul HunedoaraCUI 23318950
  17. PRICAJAN AGROCOM SRLSat Romos, Comuna RomosCUI 7300285
  18. RĂCHITOVIŢA COOPERATIVA AGRICOLĂSat Răchitova, Comuna RăchitovaCUI 34009500
  19. RAFLOLACT S.R.L.Municipiul LupeniCUI 30791578
  20. ROBREST TRADIŢIONAL S.R.L.Municipiul DevaCUI 40343369
  21. TERRA ARDEAL COOPERATIVĂ AGRICOLĂSat Vărmaga, Comuna Certeju de SusCUI 47968438
  22. VARIAS AGRIA S.R.L.Sat Crişcior, Comuna CrişciorCUI 45221508
  23. YOR RISE S.R.L.Sat Vărmaga, Comuna Certeju de SusCUI 44851246
  24. ZARAND ZOOTEHNICA COOPERATIVĂ AGRICOLĂSat Căinelu de Sus, Comuna BăiţaCUI 45187503