Director de firme

CAEN 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) in judetul Harghita

145 firme active in CAEN 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client), judetul Harghita, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 145

  1. AMBRUS ROBOTECH S.R.L.Sat Sânsimion, Comuna SânsimionCUI 43976411
  2. ANYSOLUTION S.R.L.Sat Runc, Comuna SărmaşCUI 48656612
  3. APPSSEMBLE - SOFT SRLSat Runc, Comuna SărmaşCUI 36880569
  4. ARCTUSGED S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 44525428
  5. ARMT S.R.L.Sat Cârţa, Comuna CârţaCUI 48958742
  6. AZAZTECH S.R.L.Sat Lăzarea, Comuna LăzareaCUI 49948143
  7. BB SOLAN S.R.L.Sat Dăneşti, Comuna DăneştiCUI 50329787
  8. BEE DROP SOFWARE CONSULTING S.R.L.Municipiul TopliţaCUI 47196974
  9. BESTUDION SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 47076803
  10. BIRO-SIMPLEWARE S.R.L.Sat Văcăreşti, Comuna MihăileniCUI 45497962
  11. BLUEMIND SOFTWARE SRLMunicipiul Miercurea CiucCUI 17038190
  12. BUFTI S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 49185815
  13. BYTEFORGE LABS S.R.L.Sat Remetea, Comuna RemeteaCUI 50537990
  14. C4U SOFTWARE & CONSULTING S.R.L.Sat Ditrău, Comuna DitrăuCUI 47496572
  15. CALCULUS SRLMunicipiul Miercurea CiucCUI 4559430
  16. CHIWDEOR ENTERPRISE S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 45310087
  17. CODEFRAME S.R.L.Municipiul TopliţaCUI 47490138
  18. COD.R S.R.L.Municipiul Odorheiu SecuiescCUI 47337054
  19. COGNITIVE CREATORS S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 36047209
  20. COIMBRA GROUP SRLMunicipiul Miercurea CiucCUI 23503583
  21. CORMORAN SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Odorheiu SecuiescCUI 41644971
  22. CREATIVE CODE LAB S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 49269886
  23. CSI-DEV S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 49925190
  24. CYBRR TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul Odorheiu SecuiescCUI 43252338
  25. DARVI INNOVATE S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 49981808
  26. DDEV CODING S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 45851767
  27. DESIGN BEAUTY AND HEALTH BY CSILLA S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 51057737
  28. DIGITAL BINARY S.R.L.Municipiul TopliţaCUI 45022360
  29. DOUBLE SLIT S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 49083491
  30. DYNAWEB SRLMunicipiul Miercurea CiucCUI 16632429
  31. EAGERBIT SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 49269894
  32. EAGLE SOLUTIONS S.R.L.Sat Ciceu, Comuna CiceuCUI 39166158
  33. EDU IT SOLUTION S.R.L.Municipiul Odorheiu SecuiescCUI 35935518
  34. ELINE SOLUTION SRLLoc. Cristuru Secuiesc, Oraş Cristuru SecuiescCUI 17969652
  35. ENNERACT CODE SRLMunicipiul TopliţaCUI 37434815
  36. EPITENZIT S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 38551139
  37. EXARLABS S.R.L.Municipiul Odorheiu SecuiescCUI 49718420
  38. EXPLICIT SOLUTIONS S.R.L.Sat Chileni, Comuna SuseniCUI 43202429
  39. EZ IT SOLUTIONS S.R.L.Sat Sânsimion, Comuna SânsimionCUI 47949312
  40. FLOROM SRLMunicipiul Miercurea CiucCUI 6625270
  41. FLUID INTELLIGENCE S.R.L.Municipiul TopliţaCUI 44697717
  42. FOCUS PRINT SRLMunicipiul Odorheiu SecuiescCUI 8686371
  43. FOR SOFT SRLMunicipiul Odorheiu SecuiescCUI 38024597
  44. FULL SOFT & PRINT S.R.L.Sat Şoimeni, Comuna Păuleni-CiucCUI 42870640
  45. FUTUREACCELERATOR S.R.L.Sat Lutiţa, Comuna MugeniCUI 47174216
  46. GANE BOXSKY TECH S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 46554330
  47. GÓBÉ SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L.Sat Siculeni, Comuna SiculeniCUI 41525296
  48. GO-GO GADGET S.R.L.Municipiul GheorgheniCUI 38785440
  49. GS TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 47107152
  50. HARINDUSTRY & ROBOT SRLLoc. Vlăhiţa, Oraş VlăhiţaCUI 37930517
  51. HECTOSOFT SOLUTIONS S.R.L.Sat Ineu, Comuna CârţaCUI 47612049
  52. HELISEDGE SOLUTIONS AND HARDWARE SRLLoc. Cristuru Secuiesc, Oraş Cristuru SecuiescCUI 37533118
  53. HYBRIS IT S.R.L.Municipiul TopliţaCUI 48117260
  54. ICS4BIZ & IT S.R.L.Municipiul Odorheiu SecuiescCUI 40365405
  55. IDEA TERMINAL S.R.L.Municipiul Odorheiu SecuiescCUI 34843319
  56. IDEAWP S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 49591821
  57. INFINITE POSSIBILITIES SRLMunicipiul Odorheiu SecuiescCUI 30267981
  58. INNOVATECH ONLINE S.R.L.Sat Sândominic, Comuna SândominicCUI 41914030
  59. INTERVIRTUAL SRLMunicipiul Miercurea CiucCUI 17095765
  60. JANKAPP SOLUTIONS S.R.L.Sat Beta, Comuna MugeniCUI 47641419
  61. JÉRE SMARTCODE SUCCESS TEAM SRLMunicipiul Odorheiu SecuiescCUI 37482600
  62. KEREKES IMPROVEMENT SRLSat Atia, Comuna CorundCUI 36396365
  63. KIDS WONDERLAND SRLSat Frumoasa, Comuna FrumoasaCUI 26099103
  64. KISSKEY PRO SRLMunicipiul Odorheiu SecuiescCUI 11697419
  65. KOVISTV S.R.L.Sat Ditrău, Comuna DitrăuCUI 44630830
  66. KW-SOFT S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 49608710
  67. KZS CODE CRAFT INNOVATIONS S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 49459694
  68. LABS.RO SRLMunicipiul Miercurea CiucCUI 14636165
  69. LEARNLOGICS S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 41303710
  70. LENDA WORLD S.R.L.Sat Brădeşti, Comuna BrădeştiCUI 48154012
  71. LGT PROIECT SRLMunicipiul Miercurea CiucCUI 14729310
  72. LOGIC CONSULTING SRLMunicipiul GheorgheniCUI 18193087
  73. LOGIC OPTIMUM SRLMunicipiul GheorgheniCUI 28529878
  74. LOGIC SOFTWARE DEVELOPMENT SRLMunicipiul GheorgheniCUI 28334264
  75. LOGIC SRLMunicipiul GheorgheniCUI 15610333
  76. LOGIC SYSTEMS SRLMunicipiul GheorgheniCUI 22881432
  77. LUCID FOR FUTURE S.R.L.Sat Nicoleşti, Comuna FrumoasaCUI 45851791
  78. MARCI TECH SERVICES S.R.L.Sat Ciceu, Comuna CiceuCUI 49865099
  79. MEDEV SOLUTIONS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂMunicipiul Odorheiu SecuiescCUI 50903463
  80. MEMORY PRO SRLMunicipiul Odorheiu SecuiescCUI 10228627
  81. MERGED MINDS S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 38602232
  82. METATAG S.R.L.Sat Sândominic, Comuna SândominicCUI 45029902
  83. MIDANWEB SRLLoc. Vlăhiţa, Oraş VlăhiţaCUI 15822441
  84. MILAV SRLSat Izvoare, Comuna ZeteaCUI 5359910
  85. MINIC STUDIO SRLMunicipiul Odorheiu SecuiescCUI 29545189
  86. MINIMALSOFT S.R.L.Sat Capalnita, Comuna CăpâlniţaCUI 49202347
  87. MINYMA TECHNOLOGIES S.R.L.Sat Ciceu, Comuna CiceuCUI 44705488
  88. MLASZLO DEV & SUPPORT S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 45851724
  89. MOBIL SRLSat Ciumani, Comuna CiumaniCUI 12270806
  90. MORE THEMES BABY S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 39253513
  91. MST CODES S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 41054121
  92. MY CODE STUDIO SRLMunicipiul Odorheiu SecuiescCUI 37482570
  93. NEED FOR SOFT S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 45756137
  94. NEXUS DEBUG S.R.L.Municipiul Odorheiu SecuiescCUI 50522205
  95. NSCOPE S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 44043577
  96. NULLPTR S.R.L.Loc. Cristuru Secuiesc, Oraş Cristuru SecuiescCUI 42667639
  97. OCTOPUS DIGITAL S.R.L.Municipiul GheorgheniCUI 40944784
  98. OMEGA BIT SPARK S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 46594866
  99. OPEN NET HOSTING SRLMunicipiul Miercurea CiucCUI 35540364
  100. PALLAS SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Odorheiu SecuiescCUI 50124331