Director de firme

CAEN 5611 - Restaurante in judetul Harghita

114 firme active in CAEN 5611 - Restaurante, judetul Harghita, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 114

  1. 5T KUTYA S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 39950758
  2. AGAX BISTRO S.R.L.Sat Lueta, Comuna LuetaCUI 48599932
  3. AMBROSEYARD S.R.L.Sat Sânsimion, Comuna SânsimionCUI 52392012
  4. ARTCOFFEEODORHEI S.R.L.Municipiul Odorheiu SecuiescCUI 52222760
  5. ATIDEN-TUR SRLSat Praid, Comuna PraidCUI 17213909
  6. BEEFSTEAK S.R.L.Sat Corund, Comuna CorundCUI 49799076
  7. BELLAS FOOD S.R.L.Municipiul Odorheiu SecuiescCUI 55538687
  8. BENMAKOV CENTER SRLSat Lupeni, Comuna LupeniCUI 30181855
  9. BERNADETT BAR S.R.L.Sat Şimoneşti, Comuna ŞimoneştiCUI 51978278
  10. BETMEN SRLMunicipiul GheorgheniCUI 6955228
  11. BITBEAR S.R.L.Loc. Lacu Roşu, Municipiul GheorgheniCUI 49933100
  12. BIZONUL NEGRU COMIMPEX SRLMunicipiul TopliţaCUI 5755523
  13. BOGI PARTY BISTRO S.R.L.Oraş VlăhiţaCUI 55432243
  14. BRADUL SRLMunicipiul TopliţaCUI 3770195
  15. BSO STREET STORE SRLMunicipiul Miercurea CiucCUI 36739757
  16. CITADELLA SRLMunicipiul Odorheiu SecuiescCUI 525248
  17. COLINA HASMASULUI S.R.L.Loc. Bălan, Oraş BălanCUI 39253467
  18. COMINDEST SRLLoc. Vlăhiţa, Oraş VlăhiţaCUI 3494138
  19. CONSUMCOOP CIUMANI SOCIETATE COOPERATIVĂSat Ciumani, Comuna CiumaniCUI 490816
  20. CSÜLÖK S.R.L.Municipiul Odorheiu SecuiescCUI 46603913
  21. CUCORIA TLD S.R.L.Sat Siculeni, Comuna SiculeniCUI 46265030
  22. DEVIZA SRLSat Ciucani, Comuna SânmartinCUI 6754232
  23. DOBERMANN SRLMunicipiul GheorgheniCUI 22026486
  24. DON-PEDRO ETTEREM & PIZZAZO SRLMunicipiul Odorheiu SecuiescCUI 36064099
  25. DORKA-BORKA S.R.L.Loc. Vlăhiţa, Oraş VlăhiţaCUI 42640609
  26. DUMBO-NEGRO SRLSat Tulgheş, Comuna TulgheşCUI 34512757
  27. EAGLE NEST TASTE S.R.L.Sat Ciucani, Comuna SânmartinCUI 54299670
  28. EAST COMERCIAL COMPANY SRLSat Sub Cetate, Comuna ZeteaCUI 523786
  29. EAZIPICC S.R.L.Municipiul Odorheiu SecuiescCUI 18232569
  30. EDERA IMPEX SRLMunicipiul TopliţaCUI 7786330
  31. EDESEBB MANNA S.R.L.Municipiul Odorheiu SecuiescCUI 42777704
  32. ÉHES VÁNDOR S.R.L.Loc. Cristuru Secuiesc, Oraş Cristuru SecuiescCUI 42523439
  33. ELEMOZSIA FOOD S.R.L.Municipiul Odorheiu SecuiescCUI 39426037
  34. ESTTIM S.R.L.Municipiul GheorgheniCUI 51760787
  35. ESZTER KONYHÁJA S.R.L.Sat Cetăţuia, Comuna SânsimionCUI 48475047
  36. EUROPA TREND SRLLoc. Bălan, Oraş BălanCUI 18424343
  37. FOODNEST S.R.L.Loc. Cristuru Secuiesc, Oraş Cristuru SecuiescCUI 51910957
  38. FOOD REVOLUTION EY S.R.L.Municipiul GheorgheniCUI 40655980
  39. FOOD TRUCK BBQ S.R.L.Municipiul GheorgheniCUI 49181589
  40. FOREXIMP SRLLoc. Vlăhiţa, Oraş VlăhiţaCUI 10957057
  41. GARDENIA-FLORAL SRLMunicipiul TopliţaCUI 17521968
  42. GASTRO AMAZING S.R.L.Sat Şoimeni, Comuna Păuleni-CiucCUI 46355192
  43. GASTRO-ENVIRO SRLMunicipiul Odorheiu SecuiescCUI 38369677
  44. GEMINI FAST FOOD S.R.L.Municipiul Odorheiu SecuiescCUI 49459686
  45. GEO AMBROZA S.R.L.Municipiul Odorheiu SecuiescCUI 51271888
  46. GIM PREST SERV SRLLoc. Borsec, Oraş BorsecCUI 32806551
  47. GOLBUFE S.R.L.Municipiul GheorgheniCUI 47873281
  48. GOOD CHEER SRLSat Izvoru Mureşului, Comuna VoşlăbeniCUI 26932725
  49. GOURMAND MOMENTS S.R.L.Sat Lupeni, Comuna LupeniCUI 44004306
  50. GREENPORT SRLSat Plăiesii de Jos, Comuna Plăiesii de JosCUI 17355768
  51. GREEN SIGN S.R.L.Sat Sub Cetate, Comuna ZeteaCUI 52301790
  52. HAMBER SRLMunicipiul Miercurea CiucCUI 12341893
  53. HAPPY MAGIC GARDEN S.R.L.Sat Satu Mare, Comuna Satu MareCUI 44578902
  54. HAULER ZETE FOOD SRLSat Târnoviţa, Comuna BrădeştiCUI 35321755
  55. HOLIDAY TOURS SRLMunicipiul GheorgheniCUI 16632496
  56. HOR-LEHEL SRLSat Praid, Comuna PraidCUI 38061587
  57. HUNOR TRUST SRLSat Ditrău, Comuna DitrăuCUI 7786275
  58. ILLYS S.R.L.Municipiul TopliţaCUI 51728280
  59. INDUSTRIAL BISTRO S.R.L.Sat Mugeni, Comuna MugeniCUI 42888362
  60. IZABELLA SRLMunicipiul TopliţaCUI 534840
  61. JAKAB TRAVEL SRLMunicipiul Odorheiu SecuiescCUI 29914200
  62. JUNIOR GASTRO S.R.L.Municipiul Odorheiu SecuiescCUI 53398889
  63. KEDVES MEATING SRLMunicipiul Miercurea CiucCUI 26335263
  64. KINDER TOWN S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 54856224
  65. KIRIKAESHI S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 46428006
  66. KO-MER S.R.L.Sat Ditrău, Comuna DitrăuCUI 52748471
  67. KÜKÜLLŐ OÁZIS S.R.L.Sat Vărşag, Comuna VărşagCUI 52545698
  68. LEAN TRUE NORTH S.R.L.Sat Sub Cetate, Comuna ZeteaCUI 39234902
  69. LORD KING SRLMunicipiul Odorheiu SecuiescCUI 31455649
  70. LUKY-IMPEX SRLMunicipiul Odorheiu SecuiescCUI 5360078
  71. MANGARE VERO S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 51095030
  72. MARCUS FOOD S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 32141482
  73. MARTON GRAVO S.R.L.Sat Sândominic, Comuna SândominicCUI 42347197
  74. MATES FOODSTUFF S.R.L.Municipiul Odorheiu SecuiescCUI 41073247
  75. MC BUSSINES GRUP SRL - SEDIU SECUNDAROraş BorsecCUI 54815429
  76. MEDVEHÁZ S.R.L.Sat Tibod, Comuna DealuCUI 44258983
  77. MERENOFA SRLSat Sâncrai, Comuna DealuCUI 25722490
  78. MIKRO-BASA SRLSat Joseni, Comuna JoseniCUI 7998499
  79. MIMI SHOP S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 52029174
  80. NAGY PANZIO SRLSat Rareş, Comuna MărtinişCUI 33824335
  81. OAZYS FOOD SRLMunicipiul Odorheiu SecuiescCUI 17213895
  82. OLDIES BAROC PUB SRLMunicipiul TopliţaCUI 29830479
  83. OMEGA EURO-2005 SRLSat Ineu, Comuna CârţaCUI 16314549
  84. OREG SZIVACS SRLSat Izvoare, Comuna ZeteaCUI 23704021
  85. OVERHEAD SOFTWARE SOLUTIONS SRLSat Praid, Comuna PraidCUI 37988977
  86. PARK REST CATERING S.R.L.Municipiul Odorheiu SecuiescCUI 38579288
  87. PASSO DOBLE EVENTS S.R.L.Sat Voşlăbeni, Comuna VoşlăbeniCUI 46859173
  88. PENSIUNEA SUGO SRLMunicipiul Odorheiu SecuiescCUI 16788836
  89. PETERMO-PAN SRLLoc. Borsec, Oraş BorsecCUI 18797113
  90. PLATZCOFFE91 S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 40118022
  91. PORTURIST SRLLoc. Lacu Roşu, Municipiul GheorgheniCUI 2972919
  92. PRODCOM CARMEN SRLMunicipiul TopliţaCUI 3770152
  93. PROMINENT RS S.R.L.Sat Praid, Comuna PraidCUI 42184855
  94. RÉGI ALMARIOMOK SRLSat Mereşti, Comuna MereştiCUI 37533150
  95. REPROAL ANTAL SRLMunicipiul Odorheiu SecuiescCUI 526090
  96. ROMGRITON PRODUCTIE SI COMERT SRLMunicipiul TopliţaCUI 3750864
  97. RUBIQ EXPERIENCE S.R.L.Municipiul Miercurea CiucCUI 45726411
  98. SALCOM SRLMunicipiul Odorheiu SecuiescCUI 5318405
  99. SANIZKI S.R.L.Sat Frumoasa, Comuna FrumoasaCUI 48108474
  100. SARAVA S.R.L.Sat Tulgheş, Comuna TulgheşCUI 52634663