Director de firme

CAEN 5611 - Restaurante in judetul Gorj

158 firme active in CAEN 5611 - Restaurante, judetul Gorj, in ordine alfabetica.

Afisate 101-158 din 158

  1. NOVA TRATTORIA S.R.L.Loc. Novaci, Oraş NovaciCUI 40676312
  2. NSPNIC 2017 SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 37787698
  3. NUCFIR S.R.L.Loc. Ţicleni, Oraş ŢicleniCUI 43098302
  4. NUTABALLROOM S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 40216535
  5. OLINISIAS SRLSat Pojogeni, Oraş Târgu CărbuneştiCUI 37102492
  6. ORTHOELEMENTS S.R.L.Sat Cartiu, Comuna TurcineştiCUI 40677644
  7. OSISAVCONS SRLSat Lintea, Comuna ScoartaCUI 31180327
  8. PARADIS HOLIDAY SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 12947513
  9. PESCI S.R.L.Municipiul MotruCUI 52203970
  10. PETCORNEL SRLSat Stăneşti, Comuna StăneştiCUI 34814984
  11. PETRA GARA S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 54903237
  12. PETREDALY COM SRLSat Stăneşti, Comuna StăneştiCUI 34642218
  13. PETRODARIA IMPEX S.R.L.Sat Stăneşti, Comuna StăneştiCUI 52745963
  14. PIZZERIA TIP TOP SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 35224841
  15. PLURIART SRLLoc. Preajba Mare, Municipiul Târgu JiuCUI 16483874
  16. PMI TURKISH BURGER S.R.L.Sat Ceauru, Comuna BăleştiCUI 51761740
  17. POPAS TURISTIC PANDURI SRLSat Padeş, Comuna PadeşCUI 26130330
  18. POTECARII EAT LOCAL S.R.L.Sat Hiriseşti, Oraş NovaciCUI 54575334
  19. POWER STREET FOOD S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 41755600
  20. PRODUNCOM SRLMunicipiul MotruCUI 21166040
  21. QSINE & TURISM SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 34399705
  22. QUATTRO FORMAGI SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 26875565
  23. RAIAL BUSINESS S.R.L.Sat Urdari, Comuna UrdariCUI 53364517
  24. RÂNCASKI SRLLoc. Novaci, Oraş NovaciCUI 19168766
  25. RAR BTZ COM S.R.L.Sat Pociovaliştea, Oraş NovaciCUI 47217945
  26. RARFOODS S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 50787040
  27. RATIPEST PROD SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 16119530
  28. REALEX S.R.L.Loc. Ţicleni, Oraş ŢicleniCUI 52937497
  29. REBANA S.R.L.Loc. Novaci, Oraş NovaciCUI 50634322
  30. RELICA CUISINE S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 52224370
  31. REVEGE SRLLoc. Rovinari, Oraş RovinariCUI 23739968
  32. RIASIBALFIL COM S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 44305333
  33. RIDZONE GROUP SOLUTIONS SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 29098200
  34. RM ARIA EVENTS S.R.L.Sat Mătăsari, Comuna MătăsariCUI 53053820
  35. ROVENŢA SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 2156651
  36. SAFTECH S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 48618392
  37. SEVROBAL TRADE SRLLoc. Ţicleni, Oraş ŢicleniCUI 31199478
  38. SHABAN - ELA COMPANY SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 22260630
  39. SILVIU PLS IMPEX S.R.L.Sat Ciuperceni, Comuna CiuperceniCUI 51954112
  40. SLYNICO FOOD S.R.L.Sat Hobiţa, Comuna PeștișaniCUI 52625134
  41. SMASH HOUSE S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 51773159
  42. SNACK ATTACK SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 15328406
  43. SOBRANO PROD S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 43301228
  44. SOHODOL SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 2161879
  45. SPAFALMAD S.R.L.Sat Radosi, Comuna CrasnaCUI 36428106
  46. TEODOR ŞI BEBIŢĂ SRLSat Peştisani, Comuna PeștișaniCUI 28161783
  47. TERASA POLOVRAGI S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 55258156
  48. TOLMITFOOD S.R.L.Loc. Dragoeni, Municipiul Târgu JiuCUI 47990966
  49. TRANS GROUP TRADE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂSat Strâmba Jiu, Oraş TurceniCUI 51027132
  50. UZINA FOOD & MORE S.R.L.Loc. Târgu Cărbuneşti, Oraş Târgu CărbuneştiCUI 52855320
  51. UZINA PIZZA & BURGERS S.R.L.Oraş Târgu CărbuneştiCUI 55317473
  52. VALEAOLTETULUI EVENTS S.R.L.Sat Sarbeşti, Comuna AlimpeştiCUI 52942990
  53. VIGIL MEDLEY S.R.L.Sat Godineşti, Comuna GodineştiCUI 38802613
  54. WINSERV SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 6374403
  55. XANADU SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 15328430
  56. YOUNGMELISSIMI S.R.L.Loc. Dragoeni, Municipiul Târgu JiuCUI 49554599
  57. ZEIŢA SRLLoc. Bumbeşti-Jiu, Oraş Bumbeşti-JiuCUI 11235932
  58. ZHALUTIAN CANGUAN S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 45036381