Director de firme

CAEN 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei in judetul Gorj

190 firme active in CAEN 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, judetul Gorj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 190

  1. ABY KORDY PROD SRLMunicipiul MotruCUI 3846382
  2. ACILEXT SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 7856834
  3. ACILOLOBUM 2019 S.R.L.Loc. Dragoeni, Municipiul Târgu JiuCUI 46715410
  4. ADEELIEDI S.R.L.Sat Vlăduleni, Comuna BâlteniCUI 39737700
  5. ADELILTRADE SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 24687468
  6. ADELYLFLOR TRADE S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 51316203
  7. ADIADOR IMPEX SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 15785041
  8. ADNELCOR SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 15915834
  9. ADRICOOL FASHION SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 35455609
  10. AIDELSELL SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 37540638
  11. AIRBEK REBCONSTRUCT S.R.L.Sat Roşia de Amaradia, Comuna Rosia de AmaradiaCUI 41217717
  12. ALESSIA OUTLET S.R.L.Loc. Bârseşti, Municipiul Târgu JiuCUI 47976546
  13. ALEXANISTIL SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 19097657
  14. ALFALORCOM SRLSat Berleşti, Comuna BerleştiCUI 27530491
  15. ALFIZIMTOP PROGECT SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 37972059
  16. AMRE ART JUST KIDS SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 35700791
  17. ANACLASS SRLLoc. Târgu Cărbuneşti, Oraş Târgu CărbuneştiCUI 17047431
  18. ANECRISION IMPEX 2017 SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 38201796
  19. ANMARSTAR SRLLoc. Rovinari, Oraş RovinariCUI 17982643
  20. AURDIGA SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 6374535
  21. AVABOUTIQUE S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 50442190
  22. AVASTE ART SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 23851898
  23. BEBMACOM SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 15191065
  24. BELMAD IMPEX SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 4898118
  25. BGD DYNAMIC S.R.L.Sat Bengeşti, Comuna Bengeşti-CiocadiaCUI 50161712
  26. BORHINA RODICA69 S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 43077261
  27. BOUTIQUE ROBY S.R.L.Sat Vlăduleni, Comuna BâlteniCUI 39250177
  28. BRÎNZAN THE SHOP S.R.L.Loc. Slobozia, Municipiul Târgu JiuCUI 43403716
  29. BUMBAFASHION SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 34986386
  30. BVA TEXTIL EXPERT S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 49761500
  31. CANALICRIS S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 36481215
  32. CASTEFIMAR SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 21373983
  33. CONFMARSTEF SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 34961713
  34. CORIGROZ SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 8161436
  35. CORILUK PRIMO SRLSat Câlnic, Comuna CâlnicCUI 19228876
  36. COTOJMAN AVANTAJ SRLSat Roşia de Amaradia, Comuna Rosia de AmaradiaCUI 37043736
  37. CPG DYA ELISA 28 S.R.L.Sat Baia de Fier, Comuna Baia de FierCUI 46155399
  38. CRAMONDA COM SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 3846480
  39. CRISANDRE SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 18722897
  40. CRYSTA BOUTIQUE S.R.L.Sat Izvoarele, Comuna PlopsoruCUI 54937175
  41. CUFARUL CU HAINE S.R.L.Sat Cârciu, Comuna VăgiuleştiCUI 55519936
  42. DALEXMARIOCAP SRLSat Turcineşti, Comuna TurcineştiCUI 31320323
  43. DALEX NGR SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 35410704
  44. DANIELA ELEGANT STYLE S.R.L.Sat Găvăneşti, Comuna BăleştiCUI 46318208
  45. DANTE CLOTHING S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 41790543
  46. DEMOADEL TRADE SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 25117783
  47. DENISALKATIS SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 30701605
  48. DIANDEN PREST SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 18422636
  49. DIANESALESCONCEPT S.R.L.Sat Hobiţa, Comuna PeștișaniCUI 36829914
  50. DIMADCRIS 2024 S.R.L.Sat Cârbești, Comuna DrăguţeştiCUI 50153086
  51. DMD DEFYNELUX COM SRLSat Frasin, Comuna VladimirCUI 37074643
  52. DOSTEL COM SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 5132266
  53. DUMACOLAND SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 15727270
  54. EDUALIN COM SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 22308606
  55. ELANTOREN SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 36428980
  56. ELETHIAGO COM S.R.L.Loc. Rovinari, Oraş RovinariCUI 51708673
  57. ELIVANAMIR S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 41700869
  58. EL STE DAIANA S.R.L.Sat Mătăsari, Comuna MătăsariCUI 44537570
  59. ELSTERA S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 49830392
  60. ELTIBCOM SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 19033548
  61. EMANDAMAR ALESHOP S.R.L.Municipiul MotruCUI 44845562
  62. EMI-PARADIS SRLSat Valea Mare, Comuna RuncuCUI 2166299
  63. ERIKBELLA SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 23921330
  64. ETASAOMIH S.R.L.Sat Capu Dealului, Comuna BrăneştiCUI 37078173
  65. EVEXIM SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 2163276
  66. FANPAVONE SRLSat Bărbăteşti, Comuna BărbăteştiCUI 37521865
  67. FASENIS SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 38173076
  68. FASHION GEOELEN SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 38242214
  69. FLOARE DE COLŢ SRLSat Bîlta, Comuna RuncuCUI 5632288
  70. FLOR MINA 2016 SRLSat Barcaciu, Comuna MuşeteştiCUI 35353870
  71. GALPCRIST SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 15201240
  72. GENIUS CLOTHES S.R.L.Loc. Rovinari, Oraş RovinariCUI 42600370
  73. GG OUTLET S.R.L.Sat Strâmba Jiu, Oraş TurceniCUI 50863946
  74. GHESI RAMELLA GROUP S.R.L.Sat Lihuleşti, Comuna BerleştiCUI 44988058
  75. GIROLUX COM SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 21462070
  76. GOANGĂ FASHIONCRIS S.R.L.Sat Strâmba Vulcan, Comuna CiuperceniCUI 44883400
  77. GRELARICOM SRLLoc. Preajba Mare, Municipiul Târgu JiuCUI 19092080
  78. HAINELE ŞI ÎNCĂLŢĂMINTEA LUI RAREŞ S.R.L.Sat Mătăsari, Comuna MătăsariCUI 36703958
  79. IADELSIA SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 32409276
  80. I&B ELICOM FASHION SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 32609843
  81. ILBAMON IMPEX SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 5056592
  82. ÎMBRACA-TE FRUMOS S.R.L.Sat Baia de Fier, Comuna Baia de FierCUI 49098476
  83. INALINCOR SPORT S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 44128037
  84. IORTEO FASHION S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 55437240
  85. IPO IMPEX S.R.L.Sat Pociovaliştea, Oraş NovaciCUI 55064001
  86. IRNICDOM FASHION 1990 S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 43917687
  87. ISA ASIBEL ARTHA S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 45153225
  88. KAFKAS IMPEX SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 6375115
  89. KEANU FASHION SRLSat Cârbești, Comuna DrăguţeştiCUI 35992831
  90. KEUS FASHION SRLSat Cârbești, Comuna DrăguţeştiCUI 38276462
  91. KIMDA IMPEX SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 6935166
  92. KMN JOLIE COM S.R.L.Municipiul Târgu JiuCUI 42595389
  93. KOCTEIL PRODCOM SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 4597107
  94. KRYSYLES S.R.L.Sat Mătăsari, Comuna MătăsariCUI 38514521
  95. KUTAHYA SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 32268797
  96. LA MYRA BELLA 86 S.R.L.Oraş TismanaCUI 46290905
  97. LIELA COM SRLMunicipiul Târgu JiuCUI 4351349
  98. LINIDAL COM S.R.L.Loc. Ursaţi, Municipiul Târgu JiuCUI 42364856
  99. LOREDAN COD 95 S.R.L.Sat Şomăneşti, Comuna TeleştiCUI 39812364
  100. LUARCINIMOD FASHION S.R.L.Sat Treştioara, Comuna DragoteştiCUI 45834065