Director de firme

CAEN 7500 - Activități veterinare in judetul Galați

78 firme active in CAEN 7500 - Activități veterinare, judetul Galați, in ordine alfabetica.

Afisate 1-78 din 78

  1. ADRELVI SRLMunicipiul TecuciCUI 16384820
  2. AGAMENON SRLMunicipiul GalaţiCUI 27797538
  3. AIKOVET LIFE SRLMunicipiul GalaţiCUI 35086579
  4. ALECDAR MEDVET S.R.L.Sat Cosmeşti, Comuna CosmeştiCUI 41022987
  5. ALYBIB VET MEDICAL S.R.L.Sat Fârţăneşti, Comuna FârţăneştiCUI 45563004
  6. AMBRAMA AMG S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 45407579
  7. ANDREI MEDVET SRLSat Mihail Kogălniceanu, Comuna SmârdanCUI 23133383
  8. ANGYMICUVET 17 SRL-DSat Ţepu, Comuna ŢepuCUI 36995500
  9. ATIPIC AC SRLSat Drăgăneşti, Comuna DrăgăneştiCUI 27987150
  10. AURPROFIVET SRLSat Barcea, Comuna BarceaCUI 30474740
  11. BOGLAZ VETERINARY S.R.L.Sat Barcea, Comuna BarceaCUI 44907215
  12. BOSTI VET SRLMunicipiul TecuciCUI 36132142
  13. CALOIAN GRUP SRLSat Independenţa, Comuna IndependenţaCUI 11650092
  14. CANINA VET SRLMunicipiul GalaţiCUI 16343439
  15. CHRLECA ANIMALCARE S.R.L.Sat Dobrineşti, Comuna NicoreştiCUI 46337331
  16. COMSAVET 2017 SRLMunicipiul GalaţiCUI 37005112
  17. COVALEAVET AGROMED S.R.L.Sat Pechea, Comuna PecheaCUI 43302134
  18. DADIN VET 2016 SRLMunicipiul GalaţiCUI 36000907
  19. DARIEMI SRLMunicipiul GalaţiCUI 16373170
  20. DAVEMIBAJ SRLLoc. Târgu Bujor, Oraş Târgu BujorCUI 32971486
  21. DEAVET CARE SRLSat Tudor Vladimirescu, Comuna Tudor VladimirescuCUI 37086397
  22. DIDAVET FARM SRLMunicipiul GalaţiCUI 33196559
  23. DORIN ALYVET SRLSat Ţepu, Comuna ŢepuCUI 36827662
  24. DOUBLEVET SERVICE FARM S.R.L.Sat Cârlomăneşti, Comuna CerţeştiCUI 43655101
  25. DRAGODENI VETACOM S.R.L.Sat Lieşti, Comuna PriponeştiCUI 40333250
  26. DR. HOUSE VET S.R.L.Municipiul TecuciCUI 41363291
  27. DR. ȘTEFAN VETCLINIC S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 46727580
  28. DR. VASI VET S.R.L.Municipiul TecuciCUI 53142731
  29. DUMITRAȘCU MEDICAL S.R.L.Sat Piscu, Comuna PiscuCUI 33607999
  30. ELIVET SRLSat Ghidigeni, Comuna GhidigeniCUI 12065062
  31. EMM.S RESCUE DIARY S.R.L.Sat Schela, Comuna SchelaCUI 45163776
  32. FARMADAN VET SRLMunicipiul GalaţiCUI 29324609
  33. FLOREX M SRLMunicipiul TecuciCUI 1638369
  34. FOLVET CLAS SRLSat Folteşti, Comuna FolteştiCUI 28315327
  35. GEDAMAR ECA VET SRLSat Nicoreşti, Comuna NicoreştiCUI 36719156
  36. GEOVET SRLSat Corni, Comuna CorniCUI 16738609
  37. GUD - VET SRLSat Lieşti, Comuna LieştiCUI 25884913
  38. HAPPYVETS THERAPY S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 46672654
  39. HELP LABUS S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 50657024
  40. HOME VETERINARY SERVICES S.R.L.Municipiul TecuciCUI 42281777
  41. INTERNATIONAT VET TEAM S.R.L.Municipiul TecuciCUI 45212453
  42. IRIOANA SRLSat Costache Negri, Comuna Costache NegriCUI 11957080
  43. LECASANIMALCARE SRLSat Barcea, Comuna BarceaCUI 35002330
  44. MARCOSVET SRLSat Crăieşti, Comuna VârleziCUI 18493564
  45. MAYA RX MEDICAL S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 52912360
  46. MAYAˈS VET CARE S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 49608800
  47. MEDICALVET SRLMunicipiul GalaţiCUI 11373676
  48. MEDRADIO XVET S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 41757547
  49. MEDVIOVET SRLMunicipiul GalaţiCUI 11513133
  50. MELODIN SRLMunicipiul GalaţiCUI 1643969
  51. MIMI COMIMPEX SRLComuna MatcaCUI 5015223
  52. MUNFARMA 2014 SRLSat Gohor, Comuna GohorCUI 32796121
  53. O&T HAPPY PAWS S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 47652213
  54. PAFCONST SRLSat Lieşti, Comuna LieştiCUI 8751968
  55. PENICILINA SRLSat Corod, Comuna CorodCUI 9507237
  56. PETVET AMBULANTA VETERINARĂ S.R.L.Sat Costi, Comuna VânătoriCUI 45082930
  57. PRIETENII CU BLĂNIȚĂ S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 41633158
  58. PROVETMED SRLMunicipiul TecuciCUI 17630035
  59. RADIN VETMED 2016 SRLMunicipiul GalaţiCUI 35413409
  60. RADIOVETXMED SRLMunicipiul GalaţiCUI 37954338
  61. RICH FARM LOCAL S.R.L.Sat Gohor, Comuna GohorCUI 44426041
  62. ROAVET PET & FARM S.R.L.Sat Moscu, Oraş Târgu BujorCUI 42640048
  63. ROLEDIAVET SRLSat Vânători, Comuna VânătoriCUI 36377770
  64. ROYALVET CLINIC S.R.L.Municipiul TecuciCUI 35140449
  65. SABANVET SRLSat Umbrăreşti-Deal, Comuna UmbrăreştiCUI 9627896
  66. SEDI VET MEDICAL S.R.L.Sat Griviţa, Comuna GriviţaCUI 43997716
  67. SIAVET MEDICAL SRLMunicipiul GalaţiCUI 18168326
  68. THOR DYNAMICS S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 53045666
  69. UNIVERSVET SRLMunicipiul TecuciCUI 17876618
  70. VETESAN SRLMunicipiul TecuciCUI 8409591
  71. VETI-MED SRLMunicipiul GalaţiCUI 5956071
  72. VET NAVAANA FARM SRLSat Folteşti, Comuna FolteştiCUI 32796059
  73. VETPLUS SRLSat Chiraftei, Comuna MăstăcaniCUI 18738117
  74. VET WDR MEDICAL S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 52143208
  75. VICTOVET SRLMunicipiul TecuciCUI 16704398
  76. VIOVET SRLMunicipiul TecuciCUI 16514741
  77. ZANETE PROD-COM-SERV. IMPEX SRLMunicipiul TecuciCUI 5827140
  78. ZOOSMART SRLSat Tudor Vladimirescu, Comuna Tudor VladimirescuCUI 17767378