Director de firme

CAEN 5610 - Restaurante in judetul Galați

300 firme active in CAEN 5610 - Restaurante, judetul Galați, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 300

  1. ABELLE STORE 2014 S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 33496670
  2. ACI BUJOR PUB S.R.L.Loc. Târgu Bujor, Oraş Târgu BujorCUI 41599072
  3. ADELADVILA COMP S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 46843720
  4. ADIGEOANT PIA S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 50607271
  5. ADREGAB FOOD SRLMunicipiul GalaţiCUI 37211449
  6. AMATI INOVATION SRL-DMunicipiul GalaţiCUI 34569095
  7. AMERICAN STAR POPCORN DG SRLMunicipiul GalaţiCUI 12865723
  8. AMIRAL SKIPPER SRLMunicipiul GalaţiCUI 26072000
  9. AMIRO GRUP SRLMunicipiul GalaţiCUI 16607964
  10. ANABIANCAVALI 2018 S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 38760038
  11. ANCRIS MAGNIV SRLMunicipiul GalaţiCUI 38437828
  12. ANDRA DAR HAN S.R.L.Sat Iveşti, Comuna IveştiCUI 43019600
  13. ANGY LINE STAR SRLMunicipiul GalaţiCUI 31057724
  14. ANNFLOOESPRESSO SRLMunicipiul GalaţiCUI 37746485
  15. ANYSASTEFANYA SRL-DMunicipiul TecuciCUI 30735012
  16. AQUA ORTUS SRLMunicipiul GalaţiCUI 29904657
  17. A TU GUSTO PUB S.R.L.Sat Cudalbi, Comuna CudalbiCUI 42920641
  18. AUTOSERVIREA MARRDRAM S.R.L.Sat Vânători, Comuna VânătoriCUI 43563687
  19. AVALCOM FOOD S.R.L.Sat Piscu, Comuna PiscuCUI 44541245
  20. AVOCADO SQUAD FILL S.R.L.Sat Costi, Comuna VânătoriCUI 44252247
  21. AVROMGAL BAD S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 34630701
  22. BAIT AL ARABI S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 42870586
  23. BALKANIC GREEKFOOD S.R.L.Municipiul TecuciCUI 44549400
  24. BARBY GRUP EVENTS S.R.L.Sat Pechea, Comuna PecheaCUI 43234560
  25. BAR PIȚERIE LA NONNINA S.R.L.Sat Barcea, Comuna BarceaCUI 48213941
  26. BERYSAM PRODUCT S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 40141050
  27. BEST KEBAB SRLMunicipiul GalaţiCUI 27368188
  28. BEST PIZZA & CHICKEN SRLMunicipiul GalaţiCUI 36090276
  29. BETI GIONI SRLMunicipiul GalaţiCUI 4671866
  30. BIOMAT DESIGN SRLSat Priponeşti, Comuna PriponeştiCUI 4486443
  31. BIO PATEC S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 16025923
  32. BIOSAB COM SRLSat Costi, Comuna VânătoriCUI 30930757
  33. BISTROISAFELI S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 40127004
  34. BLISTEX V.N.S. SRLMunicipiul GalaţiCUI 10626177
  35. BLUE CORMORAN S.R.L.Municipiul TecuciCUI 48433769
  36. BOBY-SARAH PUB SRLMunicipiul GalaţiCUI 31116723
  37. BORAD COMPANY S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 48292481
  38. BREEZE RESTAURANT S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 42068257
  39. BREMBUSTON S.R.L.Sat Vânători, Comuna VânătoriCUI 41518612
  40. BUCATE PE SĂTURATE S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 40141130
  41. BURGER GASTRO STUDIO S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 46707345
  42. BURGER PALACE S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 48210759
  43. BUTTERFLY XLOT FOOD S.R.L.Sat Tătarca, Comuna TuluceştiCUI 42766977
  44. CAFFELLO DRINKS AND FOOD S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 47304782
  45. CAJOU BISTRO S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 50043865
  46. CALABRESE ADMARC SRLSat Măstăcani, Comuna MăstăcaniCUI 33659050
  47. CAMACOS CATERING S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 40596396
  48. CAMAR GEANY CGV SRLSat Pechea, Comuna PecheaCUI 35376858
  49. CAMIMARIAGE SRLMunicipiul GalaţiCUI 37102972
  50. CAPTUS ŞI MARIO SRLSat Costi, Comuna VânătoriCUI 35681630
  51. CARBO LIL SRLMunicipiul GalaţiCUI 23187693
  52. CARUL AURIU SRLMunicipiul GalaţiCUI 27285350
  53. CASABLANCA THC FOOD SRLMunicipiul GalaţiCUI 33139219
  54. CASA STUF S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 50257834
  55. CATALEYA-MARIA FOOD S.R.L.Sat Costi, Comuna VânătoriCUI 44034641
  56. CCO EURO INVEST SRL-DMunicipiul GalaţiCUI 28887450
  57. CHEFSOLUTIONSLTD S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 48897831
  58. CHINOV SEVER S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 44816567
  59. CHIPIRLIU SI ASOCIATII S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 38966632
  60. C HOUSE MANAGEMENT EAST SRLMunicipiul GalaţiCUI 32892595
  61. CIB EST PLAZACRIS S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 40504651
  62. CIB PLAZA SRLMunicipiul GalaţiCUI 29798009
  63. CIKO FOOD FRANCHISE SRLMunicipiul GalaţiCUI 36748887
  64. CIORITA OMER FAST FOOD SRLSat Lieşti, Comuna LieştiCUI 37758021
  65. CIPBAY SRLMunicipiul GalaţiCUI 16800883
  66. CLAUMARIGET FOOD S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 44329022
  67. CLOUD NUMBER 9 S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 47261126
  68. CLUB HIRSO SRLMunicipiul GalaţiCUI 11714749
  69. COLTUL DE AUR SRLMunicipiul TecuciCUI 4614950
  70. COMARICORN SRLMunicipiul GalaţiCUI 18432419
  71. COMIS SRLMunicipiul GalaţiCUI 1636236
  72. CONANDRA 68 LG SRLSat Iveşti, Comuna IveştiCUI 36710327
  73. CORGESIM SRLMunicipiul GalaţiCUI 27730708
  74. CORNALINA SRLMunicipiul GalaţiCUI 6531109
  75. CREPESSTRAVAGANZA S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 48867890
  76. CRISTIAN'S RECIPES S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 46074650
  77. CUPTORUL ÎNCINS PROD SRLSat Şendreni, Comuna ŞendreniCUI 35627526
  78. CUSTOM EVENTS SRLMunicipiul GalaţiCUI 37263740
  79. DACICA CIPRIANI S.R.L.Municipiul TecuciCUI 44923911
  80. DADA HDV S.R.L.Sat Fundeanu, Comuna DrăguşeniCUI 49755843
  81. DALENA FOOD SRLMunicipiul GalaţiCUI 34680254
  82. DASCOS SRLMunicipiul GalaţiCUI 7897826
  83. DASFAM SRLMunicipiul GalaţiCUI 1644573
  84. DAVID PLAY'S SRLMunicipiul GalaţiCUI 27032136
  85. DELICIOUS CONCEPT S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 39640846
  86. DELIRIA DREAM SRLComuna TuluceştiCUI 36058976
  87. DEZLEGARE LA SOLZI S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 41127592
  88. DICTYNA SRLMunicipiul GalaţiCUI 14500766
  89. DIMODIUM S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 40333276
  90. DOILAR PRIM S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 34338562
  91. DOMENIUL SALCIA PATRU S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 44059417
  92. EAT GOOD AND SMILE S.R.L.Loc. Târgu Bujor, Oraş Târgu BujorCUI 40496265
  93. EDITHBRT S.R.L.Sat Costache Negri, Comuna Costache NegriCUI 49448091
  94. EDSFOODCOMPANY PET S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 47238530
  95. EDUARDO CANARINO S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 38623103
  96. EDYPASS PUB 2022 S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 45988692
  97. EIS ROMELIANA & GERARD S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 39129591
  98. ELI STAR ONE S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 49396375
  99. ENISALA IMPEX SRLMunicipiul GalaţiCUI 21796002
  100. ERICO RESTAURANTE DELSOL S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 41438246