Director de firme

CAEN 4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. in judetul Galați

165 firme active in CAEN 4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a., judetul Galați, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 165

  1. 34 GREENSTRUCT S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 43393809
  2. ADEMARPET S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 49423020
  3. ADRIAN RKV TECHNOELICOP S.R.L.Sat Căuieşti, Comuna DrăguşeniCUI 44887541
  4. AG ALPIN PREST SRLSat Fântânele, Comuna ScânteieştiCUI 23630781
  5. ALESSIAGARDEN CONS S.R.L.Sat Tudor Vladimirescu, Comuna Tudor VladimirescuCUI 37797403
  6. ALINLUC 2010 SRLMunicipiul GalaţiCUI 27090463
  7. ALPEXPERT SRLMunicipiul GalaţiCUI 17112114
  8. ALPIN CONSTRUCT SRLMunicipiul GalaţiCUI 16373294
  9. ALPYN CONSTRUCT HR SRLMunicipiul GalaţiCUI 30509783
  10. ALTSTIL CONSTRUCT SRLMunicipiul GalaţiCUI 7994888
  11. AMA-CONEST SRLMunicipiul GalaţiCUI 32887483
  12. AMBIDECOR SRLMunicipiul GalaţiCUI 16363630
  13. ANTHONYPROJECT & CONS S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 42153220
  14. APEX WIND PROJECT S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 54651059
  15. ARCON AG S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 26723613
  16. ARGOSYMCAR BULDO S.R.L.Sat Hanu Conachi, Comuna FundeniCUI 44628954
  17. ARTEG TERM S.R.L.Sat Izvoarele, Comuna Slobozia ConachiCUI 39270654
  18. ASIOM NOTEB S.R.L.Sat Movileni, Comuna MovileniCUI 42215064
  19. BADYZOL COM SRLSat Folteşti, Comuna FolteştiCUI 25610977
  20. BAICOM PROFIL SRLMunicipiul GalaţiCUI 36887923
  21. BARON LEVA SRLSat Şendreni, Comuna ŞendreniCUI 20984709
  22. BIBACON PAV TEC S.R.L.Municipiul TecuciCUI 45054132
  23. BIMAREVA H.C. IZOCONSTRUCT S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 44869847
  24. BLAU GRUP ROT SRLSat Mihail Kogălniceanu, Comuna SmârdanCUI 36259279
  25. BLÎNZANU CONSTRUCT SRLMunicipiul TecuciCUI 25672872
  26. BOGSERV CONSTRUCT S.R.L.Sat Negrea, Comuna SchelaCUI 52064651
  27. BRATUSAN ALPIN S.R.L.Sat Lieşti, Comuna LieştiCUI 40163562
  28. BRAUMAN HIDROCONSTRUCT S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 45880240
  29. BRAUMAN HIDROINSTAL S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 40022008
  30. BRUNALINOPATMON S.R.L.Municipiul TecuciCUI 48455643
  31. BULDOROM SRLMunicipiul GalaţiCUI 23630706
  32. CALITIPREST SRLMunicipiul GalaţiCUI 20868100
  33. CAN GALAXY SRLMunicipiul GalaţiCUI 25611026
  34. CĂRĂMIDĂ ȘI FOC SRL-DSat Mihail Kogălniceanu, Comuna SmârdanCUI 37086435
  35. CILIPROD SERVICES S.R.L.Sat Odaia Manolache, Comuna VânătoriCUI 49941676
  36. CILIWIND ELECTRIC SERV S.R.L.Sat Odaia Manolache, Comuna VânătoriCUI 49695920
  37. CNC TRAFODESIGN S.R.L.Sat Slobozia Conachi, Comuna Slobozia ConachiCUI 46258556
  38. CODRESCU SRLMunicipiul GalaţiCUI 1626461
  39. COJOCEA FORAJ S.R.L.Sat Nămoloasa, Comuna NămoloasaCUI 34758493
  40. CONCEPTBETON S.R.L.Sat Brătuleşti, Comuna CorodCUI 48648490
  41. CONSTANT MAGDA S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 44400793
  42. CONSTILLADEI & RAM SRLMunicipiul GalaţiCUI 35372970
  43. CONSTRUCTA MECANIQUE SRLMunicipiul GalaţiCUI 27225650
  44. CONSTRUCT HIDRO GRUP MAC S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 52301189
  45. CONSTRUCTOR SRLMunicipiul GalaţiCUI 1629328
  46. CONSTRUTOP SRLMunicipiul GalaţiCUI 37887883
  47. CRIHANA VIOREL UNIVERSAL S.R.L.Sat Cudalbi, Comuna CudalbiCUI 41599099
  48. CRIP MARMI SRLMunicipiul TecuciCUI 32810080
  49. DANCESOLAR S.R.L.Sat Stoicani, Comuna FolteştiCUI 48461106
  50. DELCANTO PAVICONST S.R.L.Sat Brătuleşti, Comuna CorodCUI 41200138
  51. DEMFLOOR PAVILUX S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 46653466
  52. DENISIPAREA SRLMunicipiul GalaţiCUI 7746513
  53. DEVELOPMENT OF SUVERIKO S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 46974288
  54. DINAMIC ALPIN 78 S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 49268023
  55. DRUCONSTRUCT 2011 S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 39489051
  56. DSD HEAVY LIFT S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 45844336
  57. DUMAVES SERVICII SRLSat Vânători, Comuna VânătoriCUI 33947869
  58. DUMIVILTANI MOCANIER SRLSat Brăhăşeşti, Comuna BrăhăşeştiCUI 33549898
  59. EDIL MACRI 2013 SRLSat Gara Berheci, Comuna GohorCUI 31620525
  60. ELIVCONSTRUCT SRLMunicipiul GalaţiCUI 25445128
  61. EURO ALESTIMENTO STAND S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 40333241
  62. EUROPE JOBS CONSTRUCT SRLMunicipiul GalaţiCUI 30254256
  63. FAMPATI SRLMunicipiul GalaţiCUI 15160794
  64. FIDUS BROKER S.R.L.Municipiul TecuciCUI 54990250
  65. FINEST POOL DECOR S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 39621631
  66. FOREVĂR BET SRLSat Schela, Comuna SchelaCUI 28446543
  67. FRĂȚIA LALEAUA CRS1 S.R.L.Sat Suhurlui, Comuna SuhurluiCUI 45736547
  68. GABY SAPP S.R.L.Sat Corod, Comuna CorodCUI 50732207
  69. GALCONSCIB BUILDING S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 42056880
  70. GEALIN SRLMunicipiul GalaţiCUI 1633809
  71. GIANLUCA SCHELE S.R.L.Sat Pechea, Comuna PecheaCUI 45120112
  72. GLOBAL PISCINE 2016 SRLSat Umbrăreşti-Deal, Comuna UmbrăreştiCUI 36473220
  73. GLOBAL RENTAL AG SRLSat Costi, Comuna VânătoriCUI 31092675
  74. GUGOKAT CO S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 47605319
  75. HIDROIZOLAȚII C.I.A. PROTECT S.R.L.Sat Brătuleşti, Comuna CorodCUI 46301575
  76. HIDROIZOLAȚII CRISTEA S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 47576671
  77. ICMRS SAMunicipiul GalaţiCUI 1633620
  78. IDEAL HIDROSTOP S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 39742226
  79. IERNILE CALDE EMANUEL S.R.L.Sat Iveşti, Comuna IveştiCUI 40908153
  80. IMPACTIV GAMIRIO S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 43062333
  81. INALEON S.R.L.Sat Şiviţa, Comuna TuluceştiCUI 49600458
  82. ISOCOOL BY CANDY S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 48136814
  83. ISOCOOL BY ENERGY S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 51578085
  84. ISOTEC GIOVANNI S.R.L.Sat Vişina, Comuna PoianaCUI 46764820
  85. IVAŞCU SERE LIN S.R.L.Sat Griviţa, Comuna GriviţaCUI 46843711
  86. IZOCASATERM VALDOD S.R.L.Sat Braniştea, Comuna BranişteaCUI 40735257
  87. IZOCONSTRUCT IVASCU S.R.L.Sat Pechea, Comuna PecheaCUI 39151076
  88. IZOPROFI S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 46547619
  89. IZOSUPERIOR SRLMunicipiul GalaţiCUI 36836776
  90. KATYYSDEY TRANS SRLMunicipiul GalaţiCUI 31034550
  91. LEX EMERALD SRLMunicipiul GalaţiCUI 30048426
  92. LINEDO S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 14273450
  93. LUCIAN-ALX-SCHAFOLD S.R.L.Loc. Bereşti, Oraş BereştiCUI 45994724
  94. LUPU MONTAGGI S.R.L.Sat Matca, Comuna MatcaCUI 55611710
  95. MACONNIER PANCIU CONSTRUCT SRL-DSat Fântânele, Comuna ScânteieştiCUI 38145661
  96. MARIAN CONS S.R.L.Sat Vasile Alecsandri, Comuna BranişteaCUI 49136634
  97. MARIO PARDOSELI S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 55718793
  98. MASSIMILIANO CONSTRUCTOR S.R.L.Municipiul GalaţiCUI 39958212
  99. MATONART CONSTRUCT SRL-DSat Frumuşiţa, Comuna FrumuşiţaCUI 34021288
  100. M.C. ALPIN SRLSat Vameş, Comuna PiscuCUI 28977804