Director de firme

CAEN 9311 - Activități ale bazelor sportive in judetul Dolj

34 firme active in CAEN 9311 - Activități ale bazelor sportive, judetul Dolj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-34 din 34

  1. ACTIVITY BODY SOLUTIONS SRLMunicipiul CraiovaCUI 37902967
  2. ATLETICO SPORT SOLUTIONS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40918378
  3. CALUCOSMIN 92 SRLSat Negoieşti, Comuna MelineştiCUI 37423247
  4. DIST SPORT SRLMunicipiul CraiovaCUI 37789753
  5. DUCTIL DESIGN S.R.L.Sat Cârcea, Comuna CârceaCUI 38943930
  6. EEE4SPORT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂMunicipiul CraiovaCUI 52395299
  7. ENJOY SWIMMING CLUB S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46870163
  8. F.C. STIINTA U CRAIOVA SAMunicipiul CraiovaCUI 16605262
  9. FCU 1948 CRAIOVA FOTBAL CLUB S.A.Municipiul CraiovaCUI 31376464
  10. FF YOLO S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 48625187
  11. FIRE PADEL S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 50384234
  12. FLUX - ARENA SRLSat Cârcea, Comuna CârceaCUI 34522386
  13. FOTBAL CLUB CATANĂ S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41519979
  14. GAM COJAN SRLMunicipiul CraiovaCUI 6591690
  15. GOLDEN GLOVES S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41432626
  16. GREEN COURT RESORT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 53508698
  17. JONAS ADONIS S.R.L.Sat Ciupercenii Noi, Comuna Ciupercenii NoiCUI 42993279
  18. LE CLUB S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 52250824
  19. LIFE SPORTS CLUB SRLMunicipiul CraiovaCUI 37846441
  20. LIJI COM SRLSat Coţofenii din Faţă, Comuna Coţofenii din FaţăCUI 27186593
  21. LUKA GEA SPORTS SRLMunicipiul CraiovaCUI 37947446
  22. MAGDA BRO SRLMunicipiul CraiovaCUI 17071413
  23. MARKAB PROJECT SRLMunicipiul CraiovaCUI 32090028
  24. MONDO FOTBAL SRLMunicipiul CraiovaCUI 26439035
  25. MSPORT PRO SRLMunicipiul CraiovaCUI 25877452
  26. PRODECOR SRLMunicipiul CraiovaCUI 16174321
  27. PRO TENIS CLUB SRLMunicipiul CraiovaCUI 27721491
  28. REMEMPUB SRL-DMunicipiul CraiovaCUI 31200190
  29. REMI SPA S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 43512233
  30. SNITZY PADBOL S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40939141
  31. SOCCER CLUB BUCOVAT S.R.L.Sat Bucovaţ, Comuna BucovaţCUI 40336361
  32. SOCIAL SPORT CLUB S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 52209361
  33. SPORTEAM SRLMunicipiul CraiovaCUI 24204563
  34. UNO PADEL S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 53105512