Director de firme

CAEN 9001 - Activități de interpretare artistică (spectacole) in judetul Dolj

86 firme active in CAEN 9001 - Activități de interpretare artistică (spectacole), judetul Dolj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-86 din 86

  1. AB MUSE SRLSat Unirea, Comuna UnireaCUI 35733497
  2. ACT EVENTS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 31664440
  3. ALEBIA STAR EVENT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40864545
  4. ALIN DUNCĂ EVENTS S.R.L.Sat Valea lui Pătru, Comuna ScăeştiCUI 49559928
  5. A MARE MEDIA SRLSat Prunet, Comuna BratovoeştiCUI 23474933
  6. ANASTASIA ROCK S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40625858
  7. ANCANELUMUSYC SRLMunicipiul CraiovaCUI 37255852
  8. ANDRONACHE ANTO SOUND MUSIC & LIFE 2019 S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40595960
  9. ANGELS 4 TENORI S.R.L.-D.Sat Preajba, Comuna Malu MareCUI 38975070
  10. ANSAMBLU CĂLIN SORIN S.R.L.Sat Leordoasa, Comuna ArgetoaiaCUI 47330439
  11. ANSAMBLUL ELVIS TANASE S.R.L.Loc. Filiasi, Oraş FiliasiCUI 41252927
  12. ARS MUNDI SRLMunicipiul CraiovaCUI 3986041
  13. ART ROOM PRODUCTION S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 44472935
  14. AVAMUSIC SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂSat Negoieşti, Comuna MelineştiCUI 50509834
  15. AZ - TEK SRLMunicipiul CraiovaCUI 24339897
  16. BANE. PRODUCTION SRLSat Balta Verde, Comuna PodariCUI 38020366
  17. BIŢÎNĂ MUSIC EVENTS SRLSat Castranova, Comuna CastranovaCUI 35471698
  18. BLUOND MUSIC S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40732099
  19. BMUSIC SRLMunicipiul CraiovaCUI 37470265
  20. BOB NISTOR SOUND S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 43977174
  21. CALLY PRODUCTIONS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39744081
  22. CÂNTEC DE JOC S.R.L.Sat Preajba, Comuna Malu MareCUI 41387754
  23. CASUAL BAND EVENTS S.R.L.Sat Malu Mare, Comuna Malu MareCUI 38820946
  24. CIUCĂ KCD S.R.L.Sat Vârtop, Comuna VârtopCUI 39252801
  25. CMS SOUND & SERVICE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46115661
  26. COJOPOWERMUZIC S.R.L.Sat Cârcea, Comuna CârceaCUI 45893240
  27. COROANA ALBA S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 43417851
  28. CRISTIANDAMIAN EVENTS S.R.L.Sat Preajba, Comuna Malu MareCUI 45454023
  29. CRISTIAN DE LA CRAIOVA SRLMunicipiul CraiovaCUI 34573142
  30. CRISTI MUSIC S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 50244079
  31. DAMA D'ART S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 35611040
  32. DANIBEBIȚĂMUGUREL S.R.L.Sat Celaru, Comuna CelaruCUI 40514230
  33. DANYDAR LIVE MUSIC SRLSat Isalniţa, Comuna IsalniţaCUI 37875994
  34. DINARTEX SRLMunicipiul CraiovaCUI 18567394
  35. DIRTY SOUTH DISTRICT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 50513738
  36. DJ MARIUS DAN S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 47569607
  37. ENCEANU EVENTS SRLLoc. Filiasi, Oraş FiliasiCUI 29662138
  38. EVENIMENTE MAGICE SRL-DMunicipiul CraiovaCUI 35513882
  39. EXQUISITE VISION SRLMunicipiul CraiovaCUI 38333177
  40. FEEDBACK BAND S.R.L.Sat Pieleşti, Comuna PieleştiCUI 40308116
  41. FLORIN OPREA EVENTS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 35340447
  42. FREAKS DANCE SOCIETY S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39478478
  43. GABRIEL MUSSYC SRLMunicipiul CraiovaCUI 37485355
  44. GIURA PROSPER S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39574505
  45. HAZARD BLUES BAND ENTERTAINMENT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 47996179
  46. INSTRUMENTALE MAX BAND S.R.L.Sat Desa, Comuna DesaCUI 47078898
  47. IONECRIS SRLSat Podari, Comuna PodariCUI 18424777
  48. IONELA POPA MUSIC S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 50706569
  49. IZZYMUSIC SRLMunicipiul CraiovaCUI 33790860
  50. JENISHOW S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46560510
  51. JORDAN EVENTS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 50236203
  52. JS MUSIC EVENTS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 48368610
  53. LILIANA POPA MUSIC S.R.L.Sat Mileşti, Comuna Simnicu de SusCUI 50161020
  54. LIVE REALITY ART SRLMunicipiul CraiovaCUI 32222846
  55. MANY MUSIC S.R.L.Sat Tunarii Vechi, Comuna Poiana MareCUI 44521574
  56. MARIUK HARMONY S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 48776945
  57. MC DORIN BAND S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 38620182
  58. MIREA ENTERTAINMENT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41889084
  59. MISADSERV SRLSat Brădeşti, Comuna BrădeştiCUI 37174359
  60. MUSIC-CORD SRLMunicipiul CraiovaCUI 38373325
  61. NELLO TOMY SRLSat Cârcea, Comuna CârceaCUI 36320146
  62. NO ANTIDOTE EVENTS SRLMunicipiul CraiovaCUI 36282190
  63. NOXIA BP FOCUS S.R.L.Sat Livezi, Comuna PodariCUI 42207797
  64. OANA S PRODUCTION S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 50236238
  65. ODIRIDI SRL-DMunicipiul CraiovaCUI 37899772
  66. ONNYMUSICSTAR SRLSat Melineşti, Comuna MelineştiCUI 37367120
  67. ORCHESTRA OLTENEASCĂ ROCSANA TĂNASE S.R.L.Loc. Filiasi, Oraş FiliasiCUI 50244109
  68. OVI & EMY ART MAGIC SRLMunicipiul CraiovaCUI 33544629
  69. PLATINUM MUSIK S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40178296
  70. PRISMA DIXY S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 45836678
  71. QUINT ART S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 47824564
  72. QUINT CREATIVE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39248258
  73. RESORTNET S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 49569425
  74. REVERSE TRIP S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 48429784
  75. RICHIE SEVEN S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 42001931
  76. ROLEPLAY ACT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40129072
  77. ROMCAN CAPITANESCU SRLMunicipiul CraiovaCUI 10750670
  78. SEBIAL MUSSIC S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40325109
  79. SERMEDIA PUBLISTAR S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 47065227
  80. SEVEN RECORDS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 42524019
  81. SÎRBU LIVE MUSIC S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40150783
  82. SOUND & LIGHT & STAGE SRLMunicipiul CraiovaCUI 28365295
  83. TARAFUL LUI DRAGULIN S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41337730
  84. TWOYOU S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40121427
  85. UNLIMITED SOUND S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 38339439
  86. VOCE DE ARTIST SRLMunicipiul CraiovaCUI 37447939