Director de firme

CAEN 5829 - Activități de editare a altor produse software in judetul Dolj

44 firme active in CAEN 5829 - Activități de editare a altor produse software, judetul Dolj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-44 din 44

  1. ABACARE SOFTWARE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54230742
  2. ANDATECH SOL S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41225680
  3. ANELIS EUROMEDIA SRLMunicipiul CraiovaCUI 27769120
  4. ANGLORO COMPUTERS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41193650
  5. ASCENDENT SOFT DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 42747983
  6. BIGENDIAN SRLMunicipiul CraiovaCUI 18804482
  7. BITS&COFFEE SRLMunicipiul CraiovaCUI 21927418
  8. BRAINS SRLMunicipiul CraiovaCUI 19102893
  9. BYTE DRACULA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂMunicipiul CraiovaCUI 53180336
  10. CAPHYON SRLMunicipiul CraiovaCUI 15544329
  11. CAPRARU SOFTWARE S.R.L.Sat Mălăeşti, Comuna GoieştiCUI 47233460
  12. CDEVELOPMENT AGENCY S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54749147
  13. COMPLETASIST SRLMunicipiul CraiovaCUI 16219849
  14. COR APP S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54279010
  15. CRAIOVA APP S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54794199
  16. DAY 1 SOLUTIONS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 36734857
  17. D & D MEDIA SRLMunicipiul CraiovaCUI 18787993
  18. DOT SOFT SRLMunicipiul CraiovaCUI 15633507
  19. EDULIB SRLMunicipiul CraiovaCUI 29232670
  20. ELMRO SRLMunicipiul CraiovaCUI 11023999
  21. FLUXUS DATA S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54364124
  22. GBASOFTWARE SRLMunicipiul CraiovaCUI 18804490
  23. GIFTY APP SRLMunicipiul CraiovaCUI 38347873
  24. GREEN BIT SRLMunicipiul CraiovaCUI 18729844
  25. HARMUS WEB SOLUTIONS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54767666
  26. HILL CODE LABS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 52250921
  27. LEON SOFTWARE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 42107755
  28. LESSFLUX S.R.L.Sat Preajba, Comuna Malu MareCUI 52902421
  29. MMT SOFT SRLSat Pieleşti, Comuna PieleştiCUI 22224998
  30. NICKDATA EDUSOFT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41326943
  31. OMNIDATA SRLMunicipiul CraiovaCUI 2299341
  32. ONLINE BOOKING MANAGER SRLMunicipiul CraiovaCUI 17619282
  33. ORAECON SRLMunicipiul CraiovaCUI 17347013
  34. PROGRAMATOR WEB SRLMunicipiul CraiovaCUI 26286659
  35. RI ORDER APP S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41179931
  36. RO SOFTWARE HOUSE SRLMunicipiul CraiovaCUI 14740831
  37. SOFTEXPERT MOBILITY SRLMunicipiul CraiovaCUI 12871300
  38. SOFTPLUS SRLMunicipiul CraiovaCUI 13717369
  39. SPRING SOFTWARE SRLSat Preajba, Comuna Malu MareCUI 7263268
  40. STAND BY SOFT SRLMunicipiul CraiovaCUI 9937412
  41. STELLAR SYNERGY LABS S.R.L.Municipiul BăileştiCUI 54710198
  42. SYNCRO SOFT SRLMunicipiul CraiovaCUI 10639959
  43. TABELY DGA S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 49222514
  44. TOMISOT REX S.R.L.Sat Mârsani, Comuna MârsaniCUI 47257125