Director de firme

CAEN 5540 - Intermedieri pentru servicii de cazare in judetul Dolj

10 firme active in CAEN 5540 - Intermedieri pentru servicii de cazare, judetul Dolj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-10 din 10

  1. BRI 11-05 SRLMunicipiul CraiovaCUI 19198007
  2. CAFE BAR CODRIN SRLMunicipiul CraiovaCUI 2320281
  3. DAPEG COM SRLSat Sfarcea, Comuna BraloştiţaCUI 6209503
  4. DISCOVERY SRLSat Brânduşa, Comuna BistreţCUI 22463391
  5. ESPELIN IMPEX SRLMunicipiul CraiovaCUI 6847234
  6. LORENZO BAR SRLMunicipiul CraiovaCUI 16968144
  7. MAROGA COM SRLSat Leu, Comuna LeuCUI 3081255
  8. MIH - MAR SRLMunicipiul CraiovaCUI 19002061
  9. OCMI GROUP SRLMunicipiul CraiovaCUI 15768482
  10. ZORILE DIMINETII SRLSat Cetate, Comuna CetateCUI 2279816