Director de firme

CAEN 4742 - Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate in judetul Dolj

22 firme active in CAEN 4742 - Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate, judetul Dolj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-22 din 22

  1. ALL TECH STORE SRLLoc. Filiasi, Oraş FiliasiCUI 37175613
  2. CELLPHONE COVER SRLMunicipiul CraiovaCUI 35455714
  3. DIGITAL XSTORE MEDIA S.R.L.Loc. Filiasi, Oraş FiliasiCUI 48268882
  4. D.M.D. MOBILE SRLMunicipiul CraiovaCUI 26086456
  5. E-GSM MARKET S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 43876110
  6. ERGOLUX COM SRLMunicipiul CraiovaCUI 8748008
  7. GSSR PHONE SERVICE S.R.L.Sat Valea Fântânilor, Comuna BraloştiţaCUI 39670626
  8. ILIADI TELECOM SOLUTIONS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 33054007
  9. MIHDEVICE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39470679
  10. MILENIUM GSM SHOP S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 38570742
  11. NARIDO HOLDING SRLMunicipiul CraiovaCUI 36698860
  12. NEGREA GSM S.R.L.Municipiul BăileştiCUI 50634519
  13. NLM 8TIMTECH S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 42870330
  14. OLTENIA GSM SRLMunicipiul CraiovaCUI 36095974
  15. SHINE CONSULTING SRLMunicipiul CraiovaCUI 17796667
  16. SMART MOBILE COMMUNICATIONS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 45097940
  17. SOS GSM S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 47529424
  18. SOUMEL GREEK GSM S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46151842
  19. TELECOM PREPAY S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41805199
  20. TRUE SHOP SUD S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 44625842
  21. VEGAS CELLPHONE SRLMunicipiul CraiovaCUI 32566319
  22. WAL-MART CONNECT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40985792