Director de firme

CAEN 4634 - Comerț cu ridicata al băuturilor in judetul Dolj

20 firme active in CAEN 4634 - Comerț cu ridicata al băuturilor, judetul Dolj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-20 din 20

  1. ACLR GROUP DISTRIBUTION S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54926303
  2. CLASS PROVIDER SRLMunicipiul CraiovaCUI 31939746
  3. DEMA LIQUORS SRLSat Cârcea, Comuna CârceaCUI 31183471
  4. DI.BI. GROUP S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 51822340
  5. DISTRIBUTION GANSER SRLSat Coţofenii din Faţă, Comuna Coţofenii din FaţăCUI 17467443
  6. DOMENIILE VÎNJU MARE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41387770
  7. GILARD COM SRLSat Preajba, Comuna Malu MareCUI 5275169
  8. INEJ COM SRLMunicipiul CraiovaCUI 11926202
  9. JUMPNEST S.R.L.Sat Urecheşti, Comuna MischiiCUI 54767658
  10. JUPÂNUL TRANSPORTATOR SRLSat Cârcea, Comuna CârceaCUI 34095463
  11. LAI KURIER LOGISTIC SRLMunicipiul CraiovaCUI 35852722
  12. LANGUEDOC S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46870180
  13. LEGABRIS PREST SRLMunicipiul BăileştiCUI 5864016
  14. LEO KS S.R.L.Sat Moţăţei, Comuna MoţăţeiCUI 54740768
  15. NITELA IMPEX SRLMunicipiul CraiovaCUI 8187878
  16. NOVAGRO S.R.L.Sat Radomir, Comuna DiostiCUI 46142437
  17. QALM PRO TRADE S.R.L.Sat Amărăştii de Jos, Comuna Amărăştii de JosCUI 43102241
  18. SOLO VINO SRLSat Daneţi, Comuna DaneţiCUI 38101878
  19. SVS SALES COACHING S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40860632
  20. ZORI DE ZI AL ADI S.R.L.Sat Maglavit, Comuna MaglavitCUI 54722834