Director de firme

CAEN 4613 - Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții in judetul Dolj

45 firme active in CAEN 4613 - Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții, judetul Dolj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-45 din 45

  1. ACOBEST SRLMunicipiul CraiovaCUI 37204000
  2. ADRO CONS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 47541371
  3. A&M SAF DEPOZIT SRLSat Sadova, Comuna SadovaCUI 36388389
  4. ART ROOF DESIGN SRLSat Ungurenii Mici, Comuna GherceştiCUI 32278995
  5. BAB LEMS SRLOraş DăbuleniCUI 38096747
  6. BDY ROOF S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 42083532
  7. BLACHOROOF S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40466493
  8. C.A.M. WOODVILLE SRLSat Boureni, Comuna AfumaţiCUI 37651989
  9. DARIA FOREST S.R.L.Sat Maglavit, Comuna MaglavitCUI 46124856
  10. DARIUS MIH PRESTARI SERVICII S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41268290
  11. DOMCOR SOLUTIONS S.R.L.Municipiul BăileştiCUI 51251473
  12. DOORS & WINDOWS SERRAMENTI S.R.L.Sat Podari, Comuna PodariCUI 41099859
  13. ELLEN WOOD S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 33544670
  14. EXPERT ROOF OLTENIA S.R.L.Sat Cârcea, Comuna CârceaCUI 53879114
  15. FEROPLAST SRLSat Cârcea, Comuna CârceaCUI 22495547
  16. FERRO ANTICO SRLMunicipiul CraiovaCUI 33251025
  17. FILLROOF S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 52790697
  18. GLOBALTRADE IMPORT-EXPORT SRLMunicipiul CraiovaCUI 16358456
  19. GOSSELETRADE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 43394693
  20. GS OLTENIA ROOFS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 47502020
  21. HARDROM MDF SRLSat Bogea, Comuna AlmăjCUI 30460213
  22. ICA METAL ROOF S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 48103655
  23. I.F. CONSTRUCT SRLMunicipiul CraiovaCUI 24577724
  24. JEGIM COM SRLMunicipiul CraiovaCUI 6126548
  25. LAURDEP FOREST S.R.L.Sat Gherceşti, Comuna GherceştiCUI 39309738
  26. LENTINI DONATO S.R.L.Sat Goicea, Comuna GoiceaCUI 39389532
  27. LT - DA BEST SRL-DSat Brădeşti, Comuna BrădeştiCUI 36251305
  28. MIG DEPOZIT ONLINE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 51023130
  29. NEW CONCEPT ROOF S.R.L.Sat Melineşti, Comuna MelineştiCUI 47457077
  30. NOI ORGANIZĂM SRLMunicipiul CraiovaCUI 14259219
  31. OMNIDOM S.R.L.Sat Preajba, Comuna Malu MareCUI 54049682
  32. PET ART SRLSat Cornetu, Comuna Simnicu de SusCUI 27951377
  33. PUNTO DECOR S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 51510870
  34. RADO KARGO TRANS SRLSat Tuglui, Comuna TugluiCUI 33245643
  35. RESTART DISTRIBUTION S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54637380
  36. RIGEL ACCESORII PVC SRLSat Cârcea, Comuna CârceaCUI 28881610
  37. ROB & DRAG SRLSat Leamna de Jos, Comuna BucovaţCUI 36819023
  38. SAPSI PHOTOGRAPHY S.R.L.Sat Ciupercenii Noi, Comuna Ciupercenii NoiCUI 35057301
  39. STEEL ROOF SRLSat Preajba, Comuna Malu MareCUI 36920396
  40. STESO LOGIC CONSTRUCT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 47512244
  41. TCI GROUP ROOFS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46211316
  42. T & S VISION S.R.L.Sat Cerat, Comuna CeratCUI 54016553
  43. VALPREST PARCHET SRLMunicipiul CraiovaCUI 29915672
  44. VIDAŞOR CONSTRUCT SRLSat Maglavit, Comuna MaglavitCUI 37070919
  45. YAGO DOG SRLSat Cârcea, Comuna CârceaCUI 37039093