Director de firme

CAEN 3109 - Fabricarea de mobilă n.c.a. in judetul Dolj

142 firme active in CAEN 3109 - Fabricarea de mobilă n.c.a., judetul Dolj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 142

  1. ADRIATICA MOB EXPERT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40641039
  2. ALMAR PROFIT BUSINESS S.R.L.Sat Smârdan, Comuna Ciupercenii NoiCUI 40357089
  3. ANDREEA TAPITERIE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41126139
  4. ANDRE NEAGBUSINESS S.R.L.Sat Caraula, Comuna CaraulaCUI 46251280
  5. ANGELI DENIMOB S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46861718
  6. APLUS CARPENTRY S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 43325367
  7. ARIMOBPYV S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 31285137
  8. ARTA MOBILEI SRLMunicipiul CraiovaCUI 7099883
  9. ARTEMOB DESIGN SRLSat Branişte, Comuna PodariCUI 13949679
  10. ARTIGIANI DE CALITATE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40129099
  11. ARTWOOD FURNITURE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 42018950
  12. ASDESYGN GROUP SRLMunicipiul CraiovaCUI 21659161
  13. BARTEO MOBI LINE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40966499
  14. BEAUTIFUL DESSIGN MODEM S.R.L.Sat Seaca de Câmp, Comuna Seaca de CâmpCUI 47569534
  15. BEST MOB SRLMunicipiul CraiovaCUI 18923424
  16. BIAL MOB SRLMunicipiul CraiovaCUI 37570337
  17. BITANA MOB S.R.L.Sat Georocu Mare, Comuna BratovoeştiCUI 47363959
  18. BOBMOB STORE S.R.L.Loc. Filiasi, Oraş FiliasiCUI 40104620
  19. BOBOKIDS SRLSat Puţuri, Comuna CastranovaCUI 37902908
  20. BRATO PRODUCTION S.R.L.Sat Bratovoeşti, Comuna BratovoeştiCUI 49712320
  21. BRIANT VALENTINO S.R.L.Sat Cârcea, Comuna CârceaCUI 43051199
  22. BRIER WOOD S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 44498650
  23. BUNGET ART S.R.L.Sat Perişor, Comuna PerişorCUI 39872773
  24. BYALUZ SRLLoc. Filiasi, Oraş FiliasiCUI 15238281
  25. CASTANA SALBATICA SRLMunicipiul CraiovaCUI 37857823
  26. CATALEYA DECOR SRLMunicipiul CraiovaCUI 37707206
  27. CIUPISTEL PROD SRLMunicipiul CraiovaCUI 6125380
  28. COFMOB S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46124996
  29. CREATIV EXCLUSIVE FURNITURE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 42355599
  30. DACOVER MOBILA LA COMANDA S.R.L.Sat Giubega, Comuna GiubegaCUI 46078350
  31. DCC CHRIS SERVICES S.R.L.Sat Podari, Comuna PodariCUI 40343512
  32. DHR LEMN S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 43628220
  33. DHR MOBILA S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 43616218
  34. DIA DESIGN SRLSat Gaia, Comuna MurgaşiCUI 23498029
  35. DIȚĂTRANS S.R.L.Sat Preajba, Comuna Malu MareCUI 39167994
  36. DUMIS SMART SOLUTION S.R.L.Sat Preajba, Comuna Malu MareCUI 49136677
  37. ECOLOGICAL STRUCTURAL PANELS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46720239
  38. ELVIS MOBART S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46486627
  39. EPOXY DESIGN 3D S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 38385443
  40. EURO MOBCONS SRLMunicipiul CraiovaCUI 22373442
  41. EVALER-DESIGN MOB S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 43685978
  42. FIL MOB LINE SRLLoc. Filiasi, Oraş FiliasiCUI 34917432
  43. FLAVI PERFECT MOB S.R.L.Sat Dobridor, Comuna MoţăţeiCUI 45130574
  44. FLEX START MOB S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40992595
  45. FLP FURNITURE WORLD S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41025258
  46. GHEORGHE ATELIERUL DE MOBILA S.R.L.Sat Daneţi, Comuna DaneţiCUI 44832325
  47. GRIGO MOB SRLMunicipiul CraiovaCUI 31396844
  48. HELEN & DARIA MOB S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40627964
  49. HONEY CLAR DESIGN S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39593698
  50. IAȘCĂ MOB S.R.L.Sat Ghindeni, Comuna GhindeniCUI 44377682
  51. IDEAL MOB DESIGN S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 50176527
  52. INES & KIRA HOME S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46476615
  53. INSIDE VISION IMPACT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 42154323
  54. IUSTIN PATURI TAPIŢATE S.R.L.Sat Pieleşti, Comuna PieleştiCUI 44744975
  55. JULIENNE ADEMOB S.R.L.Loc. Dăbuleni, Oraş DăbuleniCUI 40368681
  56. KALO KAȘT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 44188950
  57. K-PAX AKTUAL SRLSat Secui, Comuna TeascCUI 30632343
  58. KUMIKO WOOD DESIGN S.R.L.Sat Ghizdăveşti, Comuna CelaruCUI 45105619
  59. LA STERICĂ SOCIETATE COOPERATIVĂComuna GîngiovaCUI 34726920
  60. LEMNAR NOPTIS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39515703
  61. LERA DESIGN S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 37622738
  62. LIARAI MOB S.R.L.Sat Ciupercenii Noi, Comuna Ciupercenii NoiCUI 37644850
  63. LIGNO NOBILE S.R.L.Sat Brăbeţi, Comuna DaneţiCUI 47360723
  64. LIGNUM ATELIER S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39676580
  65. LINEA 3 SRLMunicipiul CraiovaCUI 23114268
  66. LOLA TEKNICA S.R.L.Sat Puţuri, Comuna CastranovaCUI 42739867
  67. LUCA SI ADAM S.R.L.-D.Sat Isalniţa, Comuna IsalniţaCUI 40336400
  68. MADEST ARTISTIC DESIGN S.R.L.Sat Urzicuţa, Comuna UrzicuţaCUI 41890712
  69. MAD PRO WOOD S.R.L.Sat Bucovaţ, Comuna BucovaţCUI 44394446
  70. MARCO MOBILA SRLMunicipiul CraiovaCUI 19057571
  71. MARIO MOBSTYLE SRLMunicipiul CraiovaCUI 32725635
  72. MASIDAN COM SRLMunicipiul CraiovaCUI 6124601
  73. MBM MOBSTYLE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41208883
  74. MEKMOBSTUDIO S.R.L.Sat Coţofenii din Dos, Comuna Coţofenii din DosCUI 46183143
  75. MINCA - PAD SRL-DSat Maglavit, Comuna MaglavitCUI 37774388
  76. MIN - CICI S.R.L.-D.Sat Maglavit, Comuna MaglavitCUI 46512785
  77. MOBCASAVIVA SRLMunicipiul CraiovaCUI 31387668
  78. MOB CAT DESIGN S.R.L.Sat Preajba, Comuna Malu MareCUI 39676564
  79. MOBCORED S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40584383
  80. MOBCORINA S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40585672
  81. MOBDAMMA SRLMunicipiul CraiovaCUI 30850801
  82. MOBDENNIS JULIA S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40585737
  83. MOBI EU S.R.L.Sat Pieleşti, Comuna PieleştiCUI 44787623
  84. MOBILĂ ANDAR S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 50858338
  85. MOBILA ANTONIA S.R.L.Sat Podari, Comuna PodariCUI 41403515
  86. MOBILA DELUXE SRLLoc. Filiasi, Oraş FiliasiCUI 37872491
  87. MOBILA VALCOL SRLMunicipiul CraiovaCUI 18493106
  88. MOBILIER COVAL C.V. S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46512823
  89. MOBIVALMOB S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39652301
  90. MOBPERFECTMLS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46431516
  91. MOB SET S.R.L.Sat Catane, Comuna CataneCUI 34738704
  92. MONTECO LINE SRLMunicipiul CraiovaCUI 31408183
  93. NALIM MOB S.R.L.Sat Castranova, Comuna CastranovaCUI 46528692
  94. NDNA S.R.L.Sat Isalniţa, Comuna IsalniţaCUI 42177220
  95. NEOMOB DJ S.R.L.-D.Municipiul CraiovaCUI 39198370
  96. NH POUFS LIFE S.R.L.Sat Gherceşti, Comuna GherceştiCUI 42754891
  97. OCTAPALL SRLMunicipiul CraiovaCUI 15468280
  98. OLTENIA MOB S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39035918
  99. OSKAR BRUNO & VEGA S.R.L.Sat Isalniţa, Comuna IsalniţaCUI 47020837
  100. PABAZI PRODCOM SRLMunicipiul CraiovaCUI 5274929