Director de firme

CAEN 3100 - Fabricarea de mobilă in judetul Dolj

91 firme active in CAEN 3100 - Fabricarea de mobilă, judetul Dolj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-91 din 91

  1. ABD ADY STYLE SRLSat Teasc, Comuna TeascCUI 35245550
  2. ALIANMOB SRLMunicipiul CraiovaCUI 23486229
  3. ANTO MOB INOVATION S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 48422883
  4. ARTISAN CONCEPT KAN S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 52671238
  5. AYA MOB S.R.L.Sat Preajba, Comuna Malu MareCUI 50548086
  6. BIO-CONFORT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 38360490
  7. CAPITO SRLSat Gherceşti, Comuna GherceştiCUI 23788669
  8. CHESTER TIME SRLMunicipiul CraiovaCUI 37774361
  9. CHIOSA MOB DESIGN S.R.L.Sat Bucovaţ, Comuna BucovaţCUI 40099990
  10. CIA WOODART S.R.L.Sat Pieleşti, Comuna PieleştiCUI 51991510
  11. CIP ANDREEA MOB SRLMunicipiul CraiovaCUI 18316031
  12. CIUGULIN MOB SRLMunicipiul CraiovaCUI 38124537
  13. CLASIC SRLMunicipiul CraiovaCUI 19215981
  14. CNC STUDIO SERVICE SRLMunicipiul CraiovaCUI 37358998
  15. CONFORT GIN GIN SRLMunicipiul CraiovaCUI 14890375
  16. COVIMOB SRLMunicipiul CraiovaCUI 14565153
  17. DAF WOOD CRAFT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46124880
  18. DANIDY SRLMunicipiul CraiovaCUI 19153994
  19. DCC WOOD S.R.L.Sat Gubaucea, Comuna VelaCUI 52397354
  20. DECORRISMOB SRLSat Cârcea, Comuna CârceaCUI 32053640
  21. DIAMOB DESIGN S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 55717933
  22. DIGITAL GRAFIX GRUP SRLSat Preajba, Comuna Malu MareCUI 15456472
  23. DIN LEMN ORICE S.R.L.Sat Pieleşti, Comuna PieleştiCUI 41560765
  24. ELIANA DREAM RELAX S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41208891
  25. ERK CREATION & STYLE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39845078
  26. ERURALCONCEPT SRLSat Gighera, Comuna GigheraCUI 38142657
  27. FIRST MOB DESIGN S.R.L.Sat Tartal, Comuna TesluiCUI 53737926
  28. GM MOBILI S.R.L.Sat Galicea Mare, Comuna Galicea MareCUI 53633763
  29. HNY DESIGN SRLMunicipiul CraiovaCUI 30941560
  30. HOME DESIGN BY TEDDY S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 51338341
  31. INWOOD SOCIAL DESIGN S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 52199101
  32. IULIUS MOBELHAUS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40531109
  33. KARTAL MOB SRLSat Isalniţa, Comuna IsalniţaCUI 26388683
  34. KASSI MOB DESIGN SRLMunicipiul CraiovaCUI 38427620
  35. LEMNMETAL ARTIX S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 51982236
  36. LEMNMETAL ART SRLMunicipiul CraiovaCUI 18656297
  37. LEMN-RUSTIC ART ȚENOVICI S.R.L.Sat Isalniţa, Comuna IsalniţaCUI 47065200
  38. LUVAS SRLSat Cârcea, Comuna CârceaCUI 16551570
  39. MAKE LEMN STORM S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46607621
  40. MARIUS MOBILA S.R.L.Sat Secui, Comuna TeascCUI 54915967
  41. METALCOM SRLMunicipiul CraiovaCUI 6778720
  42. METAPAL S.R.L.Sat Cârcea, Comuna CârceaCUI 52542721
  43. MIRAKL SRLMunicipiul CraiovaCUI 19276334
  44. MOBDECOPRINT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40224708
  45. MOBI FRITZ SRLSat Malu Mare, Comuna Malu MareCUI 36731265
  46. MOBILA MONTECO S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40784268
  47. MOBILA PREDA S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41884273
  48. MOBILART SRLMunicipiul CraiovaCUI 18060692
  49. MOBILCRAFT S.R.L.Sat Poiana Mare, Comuna Poiana MareCUI 52763234
  50. MOBILIANA S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 53035433
  51. MOBIMAR PROD SRLSat Cârcea, Comuna CârceaCUI 10184431
  52. MOBISTAR SRLSat Româneşti, Comuna Simnicu de SusCUI 11817574
  53. MOBPROD MONTECO S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 45689275
  54. MOBSIO S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46305488
  55. MOBVIOLEO S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 52720888
  56. MT MOBCRAFT S.R.L.Sat Bogea, Comuna AlmăjCUI 45716183
  57. NOBEX SRLSat Sopot, Comuna SopotCUI 37548194
  58. OGLINZI MAKE UP S.R.L.-D.Sat Malu Mare, Comuna Malu MareCUI 41137316
  59. OROBIMEX SRLMunicipiul CraiovaCUI 14084354
  60. OSAKA WINDOWS S.R.L.Municipiul BăileştiCUI 46265847
  61. OVSKI S.R.L.Sat Pieleşti, Comuna PieleştiCUI 48930474
  62. OVSKI STUDIO S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 52709880
  63. PALEMNS DECOR S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40210877
  64. PENTAMOB SRLSat Cârcea, Comuna CârceaCUI 16391215
  65. PIRVU STUDIO S.R.L.Sat Ghindeni, Comuna GhindeniCUI 52989526
  66. PRESTISSIMO SRLSat Cârcea, Comuna CârceaCUI 25304927
  67. QSTIL FURNITURE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 36576587
  68. REALART S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46142550
  69. REAL FURNITURE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46244739
  70. ROMADA 2 SRLMunicipiul CraiovaCUI 24488201
  71. SAMDAP 2018 S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40444673
  72. SFERA NIROLF SRLMunicipiul CraiovaCUI 30637618
  73. SIMSOFA SRLMunicipiul CraiovaCUI 37090118
  74. S-MOB CONCEPT S.R.L.Sat Afumaţi, Comuna AfumaţiCUI 14830047
  75. SOFIA FURNITURE HOUSE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 49602602
  76. TANOPEX SRLMunicipiul CraiovaCUI 4709731
  77. TAPITERIE PENA S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 51931321
  78. TEHNOAL SRLMunicipiul CraiovaCUI 14699902
  79. TESORI MOBILIER MONTESSORI S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46486597
  80. TIBI MOBEX SRLMunicipiul CalafatCUI 17953320
  81. TOP CLASS MOB S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 49129840
  82. TRĂISTARU COMIRA S.R.L.Sat Isalniţa, Comuna IsalniţaCUI 5467849
  83. TRIOMOB DESIGN S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 52762166
  84. VIMAD MOB 2013 SRLSat Gherceşti, Comuna GherceştiCUI 32142232
  85. VIMAD MOB CONFORT S.R.L.Sat Seaca de Câmp, Comuna Seaca de CâmpCUI 44332958
  86. VNVMOBART SRLSat Pieleşti, Comuna PieleştiCUI 36740280
  87. WAVY MOB S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 51644472
  88. WINERS MOB'S SRLMunicipiul CraiovaCUI 29837620
  89. WOODDESIGN S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 51644391
  90. XUXAMID SRLMunicipiul CraiovaCUI 14591390
  91. YVA MOB S.R.L.Sat Breasta, Comuna BreastaCUI 52379951