Director de firme

CAEN 2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice in judetul Dolj

224 firme active in CAEN 2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice, judetul Dolj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 224

  1. ACFIX FORME INDUSTRIALE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40159235
  2. ADINOX CONSTRUCT S.R.L.Loc. Filiasi, Oraş FiliasiCUI 48908833
  3. A&D INVEST SPORT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 42569649
  4. ADRIMET RAM S.R.L.Sat Româneşti, Comuna Simnicu de SusCUI 43467914
  5. AED CONS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54712989
  6. AERO-AL-SERV-CONSTRUCT SRLMunicipiul CraiovaCUI 16011960
  7. ALBCOSS S.R.L.Sat Sărbătoarea, Comuna BucovaţCUI 49927167
  8. ALDU CONSTRUCT SRLMunicipiul CraiovaCUI 23028442
  9. ALFA-BETA MONTAGGI S.R.L.Sat Cârcea, Comuna CârceaCUI 39893431
  10. ALUMEX S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 27175608
  11. ALUMGATES MONTAJ S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 44005972
  12. ALUMGATES S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 34886077
  13. ARENTAL EXIM SRLMunicipiul CraiovaCUI 7099980
  14. ARM LUM CONSTRUCT S.R.L.Sat Calopăr, Comuna CalopărCUI 54608466
  15. ASDR CONSTRUCȚII SRLMunicipiul CraiovaCUI 31427061
  16. AUTO RAINZ S.R.L.Sat Tuglui, Comuna TugluiCUI 47306600
  17. AZMET TOPFAB S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41388733
  18. BAP TRANSPSERV S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40620605
  19. BARAKA CONCEPT SRLMunicipiul CraiovaCUI 30800633
  20. BARBU CLEAN CONSTRUCT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54629124
  21. B.C. GROUP SRLSat Gherceşti, Comuna GherceştiCUI 17648768
  22. BC VUTUNIKOS S.R.L.Sat Cetate, Comuna CetateCUI 39768200
  23. BELEGA SRLSat Poiana Mare, Comuna Poiana MareCUI 37274579
  24. BEST INDUSTRIAL CONSTRUCTION SRLMunicipiul CraiovaCUI 37489012
  25. BIRIN-STEEL S.R.L.Sat Izvor, Comuna Simnicu de SusCUI 45969615
  26. BKNCNC S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40530987
  27. BLACKSMITH SRLSat Moţăţei, Comuna MoţăţeiCUI 34778989
  28. BRAND OBER MET S.R.L.Sat Preajba, Comuna Malu MareCUI 46454021
  29. B&S FIER CONFECTII S.R.L.Sat Desa, Comuna DesaCUI 47078774
  30. BUȘOI AGRICONS S.R.L.Sat Unirea, Comuna UnireaCUI 50461043
  31. CALIN FAMILY BUSINESS S.R.L.Loc. Segarcea, Oraş SegarceaCUI 53470925
  32. CALIO CONSTRUCT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 49322840
  33. CASA GERMANĂ SRLMunicipiul CraiovaCUI 30415069
  34. CLAUDIU RUSU CONSTRUCT S.R.L.Sat Ciupercenii Noi, Comuna Ciupercenii NoiCUI 41315677
  35. CLAUDIUSNED S.R.L.Sat Rojişte, Comuna RojişteCUI 45182867
  36. CLS SIGMA S.R.L.Sat Adâncata, Comuna GoieştiCUI 53001040
  37. CM ELIT STEEL SRLSat Bucovicior, Comuna VelaCUI 30576588
  38. COLBUS S.R.L.Sat Răcari, Comuna BrădeştiCUI 24891041
  39. CONFECȚII METALICE CNC DESIGN S.R.L.Sat Pieleşti, Comuna PieleştiCUI 47512309
  40. CONFECTII METALICE LA CATALIN S.R.L.Sat Caraula, Comuna CaraulaCUI 41544158
  41. CONFMET BEBE S.R.L.Sat Branişte, Comuna DaneţiCUI 43515710
  42. CONS MET LA ILIE S.R.L.Sat Bârca, Comuna BârcaCUI 41149329
  43. CONSTRUCTII ELECTRONICE MECANICE INTERNATIONALE SRLMunicipiul CraiovaCUI 6663045
  44. COVERLINE DESIGN SRLMunicipiul CraiovaCUI 28741837
  45. CRISMETALFIER S.R.L.Sat Ciupercenii Vechi, Municipiul CalafatCUI 41011180
  46. CRIS METAL RADU GROUP S.R.L.Municipiul BăileştiCUI 43034538
  47. CRISTMARSA METAL S.R.L.Sat Caraula, Comuna CaraulaCUI 43628247
  48. CSID CONSTRUCT SRLSat Cârcea, Comuna CârceaCUI 30527810
  49. DANSAVA SRLSat Leu, Comuna LeuCUI 34855682
  50. DANTEPUB SRLSat Pleniţa, Comuna PleniţaCUI 36326289
  51. DAVCOR SRLMunicipiul CraiovaCUI 23843968
  52. DDV MAR CONSTRUCT S.R.L.Sat Lipovu, Comuna LipovuCUI 54340966
  53. DELTA UNIVERSAL TRANZIT S.R.L.Sat Malu Mare, Comuna Malu MareCUI 48074932
  54. DFF SRLSat Marotinu de Sus, Comuna CelaruCUI 30549354
  55. DIM METAL 4U S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40351094
  56. DITCONTAINER S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40128301
  57. DOK STEEL S.R.L.Sat Picăturile, Comuna MurgaşiCUI 46591029
  58. DOORCENTER S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46838731
  59. DOVER COMPANY S.R.L.Municipiul BăileştiCUI 47642112
  60. DUAL PROJECTS S.R.L.Sat Malu Mare, Comuna Malu MareCUI 49213214
  61. DUDUVECHE SRLMunicipiul CraiovaCUI 26517184
  62. DUMAR METAL S.R.L.Sat Poiana Mare, Comuna Poiana MareCUI 39190636
  63. DUMITRU GROUP SRLMunicipiul CraiovaCUI 2295536
  64. EDU METAL WELDS S.R.L.Sat Sadova, Comuna SadovaCUI 46341634
  65. EFOX MDM S.R.L.Sat Tunarii Vechi, Comuna Poiana MareCUI 36970203
  66. ELECTRIC HORSE S.R.L.Sat Ciupercenii Noi, Comuna Ciupercenii NoiCUI 47927560
  67. ELENPUNCT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41782460
  68. ELISUD SRLMunicipiul CraiovaCUI 15424985
  69. ENERGO STEEL-SERVICES S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 53915985
  70. EUROART SRLMunicipiul CraiovaCUI 15995760
  71. EUROSCAT SRLMunicipiul CraiovaCUI 17049688
  72. EUROSTYLE CONSTRUCT SRLMunicipiul CraiovaCUI 21694452
  73. EXCLUSIVE LINE PRODUCTION S.R.L.Sat Sărbătoarea, Comuna BucovaţCUI 33096819
  74. FACTORY MIL CONSTRUCT S.R.L.Municipiul BăileştiCUI 47645410
  75. FAST & QUALITY CONSTRUCTION SRLSat Cârcea, Comuna CârceaCUI 37489020
  76. FB METAL CONSTRUCT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 52189396
  77. FEROCET SRLMunicipiul BăileştiCUI 25636756
  78. FERO CRISFIR SRLSat Albeşti, Comuna Simnicu de SusCUI 37183560
  79. FERY IND SRLMunicipiul CraiovaCUI 38235403
  80. FIER DESIGN LAUR S.R.L.Sat Preajba, Comuna Malu MareCUI 39737246
  81. FIER FORJAT GODINEL S.R.L.Sat Amărăştii de Sus, Comuna Amărăştii de SusCUI 41653775
  82. FIRST CONSTRUCTION SRLSat Sopot, Comuna SopotCUI 37616175
  83. FL CONFECTII METALICE S.R.L.Sat Seaca de Câmp, Comuna Seaca de CâmpCUI 47389010
  84. FLORINA LIANA RESIDENCE S.R.L.Sat Farcas, Comuna FarcasCUI 46697977
  85. FLORINCALIU S.R.L.Sat Ostroveni, Comuna OstroveniCUI 41635370
  86. FLO-WELDING S.R.L.Sat Răcari, Comuna BrădeştiCUI 49425640
  87. FRAMETAL S.R.L.Municipiul BăileştiCUI 55463568
  88. FRONT UPP ACCES S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46720301
  89. GABADRI WOOD S.R.L.Sat Negoieşti, Comuna MelineştiCUI 38844317
  90. GABOGAM METAL S.R.L.Sat Coţofenii din Faţă, Comuna Coţofenii din FaţăCUI 41895469
  91. GAMFER-METAL S.R.L.Sat Coţofenii din Faţă, Comuna Coţofenii din FaţăCUI 41853838
  92. GATE ART METAL S.R.L.Sat Amărăştii de Jos, Comuna Amărăştii de JosCUI 47314891
  93. GAVRISTRO CONSTRUCT SRLMunicipiul CraiovaCUI 33075514
  94. GENELCOS SRLMunicipiul CraiovaCUI 18720799
  95. GIMAKO METAL S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 47156112
  96. G&M INOX S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39535697
  97. GOLDMAT PROX S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 30608833
  98. GO UPPER ACCES S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40030566
  99. GRICODECOR S.R.L.Sat Motoci, Comuna MischiiCUI 53673962
  100. HAUCATI FIER FORJAT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46899445