Director de firme

CAEN 2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice in judetul Dolj

224 firme active in CAEN 2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice, judetul Dolj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 224

  1. ACFIX FORME INDUSTRIALE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40159235
  2. ADINOX CONSTRUCT S.R.L.Loc. Filiasi, Oraş FiliasiCUI 48908833
  3. ADRIMET RAM S.R.L.Sat Româneşti, Comuna Simnicu de SusCUI 43467914
  4. AED CONS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54712989
  5. AERO-AL-SERV-CONSTRUCT SRLMunicipiul CraiovaCUI 16011960
  6. ALBCOSS S.R.L.Sat Sărbătoarea, Comuna BucovaţCUI 49927167
  7. ALDU CONSTRUCT SRLMunicipiul CraiovaCUI 23028442
  8. ALFA-BETA MONTAGGI S.R.L.Sat Cârcea, Comuna CârceaCUI 39893431
  9. ALUMEX S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 27175608
  10. ALUMGATES MONTAJ S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 44005972
  11. ALUMGATES S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 34886077
  12. ARENTAL EXIM SRLMunicipiul CraiovaCUI 7099980
  13. ARM LUM CONSTRUCT S.R.L.Sat Calopăr, Comuna CalopărCUI 54608466
  14. ASDR CONSTRUCȚII SRLMunicipiul CraiovaCUI 31427061
  15. AUTO RAINZ S.R.L.Sat Tuglui, Comuna TugluiCUI 47306600
  16. AZMET TOPFAB S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41388733
  17. BAP TRANSPSERV S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40620605
  18. BARAKA CONCEPT SRLMunicipiul CraiovaCUI 30800633
  19. BARBU CLEAN CONSTRUCT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54629124
  20. B.C. GROUP SRLSat Gherceşti, Comuna GherceştiCUI 17648768
  21. BC VUTUNIKOS S.R.L.Sat Cetate, Comuna CetateCUI 39768200
  22. BELEGA SRLSat Poiana Mare, Comuna Poiana MareCUI 37274579
  23. BEST INDUSTRIAL CONSTRUCTION SRLMunicipiul CraiovaCUI 37489012
  24. BIRIN-STEEL S.R.L.Sat Izvor, Comuna Simnicu de SusCUI 45969615
  25. BKNCNC S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40530987
  26. BLACKSMITH SRLSat Moţăţei, Comuna MoţăţeiCUI 34778989
  27. BRAND OBER MET S.R.L.Sat Preajba, Comuna Malu MareCUI 46454021
  28. B&S FIER CONFECTII S.R.L.Sat Desa, Comuna DesaCUI 47078774
  29. BUȘOI AGRICONS S.R.L.Sat Unirea, Comuna UnireaCUI 50461043
  30. CALIN FAMILY BUSINESS S.R.L.Loc. Segarcea, Oraş SegarceaCUI 53470925
  31. CALIO CONSTRUCT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 49322840
  32. CASA GERMANĂ SRLMunicipiul CraiovaCUI 30415069
  33. CLAUDIU RUSU CONSTRUCT S.R.L.Sat Ciupercenii Noi, Comuna Ciupercenii NoiCUI 41315677
  34. CLAUDIUSNED S.R.L.Sat Rojişte, Comuna RojişteCUI 45182867
  35. CLS SIGMA S.R.L.Sat Adâncata, Comuna GoieştiCUI 53001040
  36. CM ELIT STEEL SRLSat Bucovicior, Comuna VelaCUI 30576588
  37. COLBUS S.R.L.Sat Răcari, Comuna BrădeştiCUI 24891041
  38. CONFECȚII METALICE CNC DESIGN S.R.L.Sat Pieleşti, Comuna PieleştiCUI 47512309
  39. CONFECTII METALICE LA CATALIN S.R.L.Sat Caraula, Comuna CaraulaCUI 41544158
  40. CONFMET BEBE S.R.L.Sat Branişte, Comuna DaneţiCUI 43515710
  41. CONS MET LA ILIE S.R.L.Sat Bârca, Comuna BârcaCUI 41149329
  42. CONSTRUCTII ELECTRONICE MECANICE INTERNATIONALE SRLMunicipiul CraiovaCUI 6663045
  43. COVERLINE DESIGN SRLMunicipiul CraiovaCUI 28741837
  44. CRISMETALFIER S.R.L.Sat Ciupercenii Vechi, Municipiul CalafatCUI 41011180
  45. CRIS METAL RADU GROUP S.R.L.Municipiul BăileştiCUI 43034538
  46. CRISTMARSA METAL S.R.L.Sat Caraula, Comuna CaraulaCUI 43628247
  47. CSID CONSTRUCT SRLSat Cârcea, Comuna CârceaCUI 30527810
  48. DANSAVA SRLSat Leu, Comuna LeuCUI 34855682
  49. DANTEPUB SRLSat Pleniţa, Comuna PleniţaCUI 36326289
  50. DAVCOR SRLMunicipiul CraiovaCUI 23843968
  51. DDV MAR CONSTRUCT S.R.L.Sat Lipovu, Comuna LipovuCUI 54340966
  52. DELTA UNIVERSAL TRANZIT S.R.L.Sat Malu Mare, Comuna Malu MareCUI 48074932
  53. DFF SRLSat Marotinu de Sus, Comuna CelaruCUI 30549354
  54. DIM METAL 4U S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40351094
  55. DITCONTAINER S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40128301
  56. DOK STEEL S.R.L.Sat Picăturile, Comuna MurgaşiCUI 46591029
  57. DOORCENTER S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46838731
  58. DOVER COMPANY S.R.L.Municipiul BăileştiCUI 47642112
  59. DUAL PROJECTS S.R.L.Sat Malu Mare, Comuna Malu MareCUI 49213214
  60. DUDUVECHE SRLMunicipiul CraiovaCUI 26517184
  61. DUMAR METAL S.R.L.Sat Poiana Mare, Comuna Poiana MareCUI 39190636
  62. DUMITRU GROUP SRLMunicipiul CraiovaCUI 2295536
  63. EDU METAL WELDS S.R.L.Sat Sadova, Comuna SadovaCUI 46341634
  64. EFOX MDM S.R.L.Sat Tunarii Vechi, Comuna Poiana MareCUI 36970203
  65. ELECTRIC HORSE S.R.L.Sat Ciupercenii Noi, Comuna Ciupercenii NoiCUI 47927560
  66. ELENPUNCT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41782460
  67. ELISUD SRLMunicipiul CraiovaCUI 15424985
  68. ENERGO STEEL-SERVICES S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 53915985
  69. EUROART SRLMunicipiul CraiovaCUI 15995760
  70. EUROSCAT SRLMunicipiul CraiovaCUI 17049688
  71. EUROSTYLE CONSTRUCT SRLMunicipiul CraiovaCUI 21694452
  72. EXCLUSIVE LINE PRODUCTION S.R.L.Sat Sărbătoarea, Comuna BucovaţCUI 33096819
  73. FACTORY MIL CONSTRUCT S.R.L.Municipiul BăileştiCUI 47645410
  74. FAST & QUALITY CONSTRUCTION SRLSat Cârcea, Comuna CârceaCUI 37489020
  75. FB METAL CONSTRUCT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 52189396
  76. FEROCET SRLMunicipiul BăileştiCUI 25636756
  77. FERO CRISFIR SRLSat Albeşti, Comuna Simnicu de SusCUI 37183560
  78. FERY IND SRLMunicipiul CraiovaCUI 38235403
  79. FIER DESIGN LAUR S.R.L.Sat Preajba, Comuna Malu MareCUI 39737246
  80. FIER FORJAT GODINEL S.R.L.Sat Amărăştii de Sus, Comuna Amărăştii de SusCUI 41653775
  81. FIRST CONSTRUCTION SRLSat Sopot, Comuna SopotCUI 37616175
  82. FL CONFECTII METALICE S.R.L.Sat Seaca de Câmp, Comuna Seaca de CâmpCUI 47389010
  83. FLORINA LIANA RESIDENCE S.R.L.Sat Farcas, Comuna FarcasCUI 46697977
  84. FLORINCALIU S.R.L.Sat Ostroveni, Comuna OstroveniCUI 41635370
  85. FLO-WELDING S.R.L.Sat Răcari, Comuna BrădeştiCUI 49425640
  86. FRAMETAL S.R.L.Municipiul BăileştiCUI 55463568
  87. FRONT UPP ACCES S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46720301
  88. GABADRI WOOD S.R.L.Sat Negoieşti, Comuna MelineştiCUI 38844317
  89. GABOGAM METAL S.R.L.Sat Coţofenii din Faţă, Comuna Coţofenii din FaţăCUI 41895469
  90. GAMFER-METAL S.R.L.Sat Coţofenii din Faţă, Comuna Coţofenii din FaţăCUI 41853838
  91. GATE ART METAL S.R.L.Sat Amărăştii de Jos, Comuna Amărăştii de JosCUI 47314891
  92. GAVRISTRO CONSTRUCT SRLMunicipiul CraiovaCUI 33075514
  93. GENELCOS SRLMunicipiul CraiovaCUI 18720799
  94. GIMAKO METAL S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 47156112
  95. G&M INOX S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39535697
  96. GOLDMAT PROX S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 30608833
  97. GO UPPER ACCES S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40030566
  98. GRICODECOR S.R.L.Sat Motoci, Comuna MischiiCUI 53673962
  99. HAUCATI FIER FORJAT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46899445
  100. HENTTO FIER FORJAT S.R.L.Sat Secui, Comuna TeascCUI 42981517