Director de firme

CAEN 1520 - Fabricarea încălțămintei in judetul Dolj

47 firme active in CAEN 1520 - Fabricarea încălțămintei, judetul Dolj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-47 din 47

  1. ALISS SHOES SRLMunicipiul CraiovaCUI 5652919
  2. ANELIRAM SRLMunicipiul CraiovaCUI 30305724
  3. AURAMIA COMIMPEX SRLMunicipiul CraiovaCUI 7871583
  4. BAELI SRLSat Cârcea, Comuna CârceaCUI 29232688
  5. BEYANSS DESIGN SRLMunicipiul CraiovaCUI 18974983
  6. BODY SARANT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46596794
  7. CONIROM SRLSat Podari, Comuna PodariCUI 5862074
  8. DOROS IMPEX SRLMunicipiul CraiovaCUI 5862392
  9. EMER IMODE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 42089942
  10. FIBALCO SRLMunicipiul CraiovaCUI 16739841
  11. FIBIASTA SHOES S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 43247447
  12. FULGA PROD SRLMunicipiul CraiovaCUI 6590776
  13. INGRID BENI SRLSat Coţofenii din Faţă, Comuna Coţofenii din FaţăCUI 37265252
  14. I. T. C. UNICO SRLMunicipiul CraiovaCUI 30443638
  15. LA MAGICA SRLMunicipiul CraiovaCUI 17830688
  16. LEADER COM SRLMunicipiul CraiovaCUI 13560166
  17. LERUA IMPEX SRLMunicipiul CraiovaCUI 15755580
  18. MACO DENIS SRLMunicipiul CraiovaCUI 33012486
  19. MADALEX SHOES SRLSat Malu Mare, Comuna Malu MareCUI 37633117
  20. MARPROEL SRLMunicipiul CraiovaCUI 2312610
  21. MASIDO SRLMunicipiul CraiovaCUI 15891565
  22. MATEXPAN SRLSat Pieleşti, Comuna PieleştiCUI 7888437
  23. MITRUȘI S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 48790702
  24. OLMARFLEX SRLMunicipiul CraiovaCUI 17657839
  25. PRIMA SHOES DM S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46227940
  26. R&M BELTS SRLMunicipiul CraiovaCUI 33054031
  27. ROMVECTRA EXIM SRLSat Isalniţa, Comuna IsalniţaCUI 11841980
  28. ROXVAL TEXT SRLSat Pieleşti, Comuna PieleştiCUI 4830937
  29. SAFE SHOES DESIGN S.R.L.Sat Podari, Comuna PodariCUI 34909448
  30. SEROLI SCARPA SRLSat Daneţi, Comuna DaneţiCUI 33325157
  31. SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA DERMA LUX SCMMunicipiul CraiovaCUI 2319503
  32. SORIKID S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 38609427
  33. STAR CREST SHOES S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 51149482
  34. TAFILETA S.R.L.Sat Daneţi, Comuna DaneţiCUI 47662942
  35. TAFILETA S.R.L. - SEDIU SECUNDARMunicipiul CraiovaCUI 54836626
  36. TAGG STUDIO SRLSat Izvor, Comuna Simnicu de SusCUI 34938265
  37. TALCONF B SRLMunicipiul CraiovaCUI 17288570
  38. TAMIRA & CO SHOES SRLMunicipiul CraiovaCUI 31744981
  39. TAPILUX SHOES S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 52840396
  40. TOMIVELATO S.R.L.Sat Cârcea, Comuna CârceaCUI 39492103
  41. TUMY SHOES S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39464359
  42. UNICON SRLMunicipiul CraiovaCUI 2315064
  43. UNUDOITREI S.R.L.Sat Cârcea, Comuna CârceaCUI 50039309
  44. VACAROIU SNCMunicipiul CraiovaCUI 2315048
  45. VETRORESINA S.R.L.Municipiul CalafatCUI 43020036
  46. VITALIAN INDUSTRY S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41056971
  47. YUY INDUSTRY SRLMunicipiul CraiovaCUI 27740612