Director de firme

CAEN 1421 - Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte in judetul Dolj

63 firme active in CAEN 1421 - Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte, judetul Dolj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-63 din 63

  1. ABB WEDDING DESIGN S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39214328
  2. ABENI ASANTE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40611534
  3. A&C INTERFIVE SRLMunicipiul CraiovaCUI 31965540
  4. ACUTERA STUDIO S.R.L.Sat Cârcea, Comuna CârceaCUI 52906407
  5. ADALTEX SRLMunicipiul CraiovaCUI 31539375
  6. ADORA STORE SHOP S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 51320590
  7. ALAI WEAR S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 44346651
  8. ALITEX NEW STILE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40350986
  9. ANAID POWER SRLMunicipiul CraiovaCUI 30449134
  10. ANAXOR CLOTHING S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 53583185
  11. ANLIA S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 53075675
  12. ATELIER DANIELA ONOFREI S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40342657
  13. BAZACONIA S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54016634
  14. BRYANCE S.R.L.Municipiul CalafatCUI 52189183
  15. CELESTIELLE S.R.L.Sat Gherceşti, Comuna GherceştiCUI 28028001
  16. CLAUDIO BASSI SRLMunicipiul CraiovaCUI 33046322
  17. COLESENTERPRISE S.R.L.Sat Preajba, Comuna Malu MareCUI 50603598
  18. CONFEXIMP MOD ELO. V SRLMunicipiul CraiovaCUI 14714638
  19. COTEX STYLE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 52040571
  20. CRISTIAN VOICU COMANDĂ S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40507925
  21. CRISTIN CONF S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 37774450
  22. CROITORIE VÎLCU MILUȚA S.R.L.Sat Ciupercenii Noi, Comuna Ciupercenii NoiCUI 52596039
  23. C R P ITALIA SRLMunicipiul CraiovaCUI 13852616
  24. CUTURE BY AMC SRLMunicipiul CraiovaCUI 27392003
  25. DAMACOVLAD S.R.L.Sat Ghidici, Comuna GhidiciCUI 42157567
  26. DAMDOF SRLMunicipiul CraiovaCUI 33850016
  27. DIALAR TEXTIL S.R.L.Sat Dobridor, Comuna MoţăţeiCUI 46560430
  28. DOCARA CONF SRLMunicipiul CraiovaCUI 5275568
  29. DOR.DON.DIR SRLMunicipiul CraiovaCUI 29152201
  30. DVI PREST S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 53916000
  31. FABIO COMPROD SRLMunicipiul CraiovaCUI 5762938
  32. GABHRIS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41728436
  33. GEMINI SOLES SRLMunicipiul CraiovaCUI 38266647
  34. IBEIRUT DARNEI S.R.L.Sat Amărăştii de Jos, Comuna Amărăştii de JosCUI 46741304
  35. INDETEX S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 52621361
  36. INTERNOTEX STYLE GROUP SRLMunicipiul CraiovaCUI 27526245
  37. IULIA PROD CONF S.R.L.Municipiul CalafatCUI 51758710
  38. KHEMELIC STYLE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 44631151
  39. LA MIȚU S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 47547943
  40. LILIA ATELIER S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 51696684
  41. LILIA SRLMunicipiul CraiovaCUI 34833943
  42. MECONF SAMunicipiul CraiovaCUI 3085630
  43. MICOL ART SRLMunicipiul CraiovaCUI 32657255
  44. MODARYA S.R.L.Sat Malu Mare, Comuna Malu MareCUI 54803670
  45. NICOLA FASHION AD SRLSat Preajba, Comuna Malu MareCUI 36306397
  46. NUTUCOS DESIGN S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39300054
  47. PROVIGAL S.R.L.Sat Cârcea, Comuna CârceaCUI 51179661
  48. SAM MODEX COUTURE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40247205
  49. SIDOXA SRLMunicipiul CraiovaCUI 27027776
  50. SIELDI S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 52812124
  51. SIGNATURE BY CRISTIANA S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 53159938
  52. SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA IMBRACAMINTEA SCMMunicipiul CraiovaCUI 2294840
  53. STANCIU ATELIER S.R.L.Sat Livezi, Comuna PodariCUI 39720074
  54. STYLE MOMENT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 37759566
  55. TAILLORCARE S.R.L.Loc. Filiasi, Oraş FiliasiCUI 52850918
  56. TALMODEX SRLMunicipiul CraiovaCUI 2304600
  57. TIDARO STYLE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39869620
  58. URBAN DEPO S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 42889546
  59. VELINNA DESIGN S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 52173446
  60. VIANTA BOTIAN S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 38687468
  61. VLADI-ADEL S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 51856432
  62. XAAGT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 48210392
  63. YNKAMAR DSGN S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 52104918