Director de firme

CAEN 1052 - Fabricarea înghețatei in judetul Dolj

28 firme active in CAEN 1052 - Fabricarea înghețatei, judetul Dolj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-28 din 28

  1. ALMAT S.R.L.Sat Bârca, Comuna BârcaCUI 54722850
  2. AMALFI GELATERIE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54180660
  3. ARTE GELATO PROD SRLMunicipiul CraiovaCUI 10277247
  4. BE GELATO S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39175296
  5. CANDY DELICIA S.R.L.Sat Cârcea, Comuna CârceaCUI 39662437
  6. CRAZY COCO S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46486635
  7. CRAZY ICE SRLMunicipiul CraiovaCUI 31191296
  8. DENIS ADE VIO SRLSat Pleniţa, Comuna PleniţaCUI 31715005
  9. EIS S.L.F. SRLMunicipiul CraiovaCUI 18393565
  10. EXCLUSIV ICE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39207606
  11. FIX DE POFTÃ S.R.L.Sat Poiana Mare, Comuna Poiana MareCUI 54518045
  12. GELATERIA ARTIZANALA ALE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 42535433
  13. GELATO BARDAN S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 38003322
  14. HAMUDIRM SRL-DMunicipiul CraiovaCUI 37774442
  15. ICE CREAM CONCEPT S.R.L.Sat Moţăţei Gară, Comuna MoţăţeiCUI 44208403
  16. ÎNGHEŢATA LUI MĂDĂ S.R.L.Sat Poiana Mare, Comuna Poiana MareCUI 54832942
  17. KHORASAN KAVAN S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40210737
  18. KYTA CRISTINA S.R.L.Sat Prapor, Comuna Amărăştii de JosCUI 40286913
  19. MAGIC GELATO S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 40360076
  20. PASTRYGEL SRLMunicipiul CraiovaCUI 37409420
  21. PROZUPER XPL S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 45131642
  22. RAHM SWEETS S.R.L.Sat Preajba, Comuna Malu MareCUI 54749163
  23. ROBERTOS ICE S.R.L.Sat Bârca, Comuna BârcaCUI 51813172
  24. SIMTURI CREMERIA S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 46102211
  25. SWEATS ACTIVITY S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39788622
  26. TOP GEL PROD SRLComuna CârceaCUI 6780452
  27. VERALDI S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 51581994
  28. ZHOURI RO S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39788630