Director de firme

CAEN 0220 - Exploatarea forestieră in judetul Covasna

127 firme active in CAEN 0220 - Exploatarea forestieră, judetul Covasna, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 127

  1. A & A PREST FOR S.R.L.Loc. Covasna, Oraş CovasnaCUI 36283048
  2. ABIES TIMBER S.R.L.Sat Comandău, Comuna ComandăuCUI 33409266
  3. ADIMIN SRLSat Zagon, Comuna ZagonCUI 16135926
  4. AGRO CSONGI SRLSat Bicfalău, Comuna OzunCUI 29531418
  5. AGROECOFOREST RO IMPEX SRLLoc. Întorsura Buzăului, Oraş Întorsura BuzăuluiCUI 28628278
  6. ALE-RES S.R.L.Loc. Întorsura Buzăului, Oraş Întorsura BuzăuluiCUI 36868638
  7. ALEX BOBES FOREST S.R.L.Sat Brădet, Oraş Întorsura BuzăuluiCUI 49302320
  8. ALEXCATA FOREST S.R.L.Sat Floroaia, Oraş Întorsura BuzăuluiCUI 51194270
  9. ANABIA FOREST S.R.L.Sat Hăghig, Comuna HăghigCUI 37091903
  10. ANCSACARBO S.R.L.Sat Biborţeni, Oraş BaraoltCUI 42350303
  11. ANDREBAN SRLLoc. Întorsura Buzăului, Oraş Întorsura BuzăuluiCUI 19132428
  12. ANTAVO S.R.L.Sat Catalina, Comuna CatalinaCUI 37825937
  13. ANTONACHE FAMILY S.R.L.Sat Ghelinţa, Comuna GhelinţaCUI 38832509
  14. ANTOSILVA SRLLoc. Întorsura Buzăului, Oraş Întorsura BuzăuluiCUI 18390038
  15. ARDELEAN LUCRARI FORESTIERE S.R.L.Loc. Întorsura Buzăului, Oraş Întorsura BuzăuluiCUI 43575347
  16. ÁRKOSI VADAS S.R.L.Sat Arcuş, Comuna ArcuşCUI 46659043
  17. AS FOREST SRLSat Comandău, Comuna ComandăuCUI 21925115
  18. ASTKRYS FOREST S.R.L.Sat Zagon, Comuna ZagonCUI 37664970
  19. AUTOHUNIA-BAR SRLLoc. Baraolt, Oraş BaraoltCUI 26416120
  20. BAE-FOREX SRLSat Catalina, Comuna CatalinaCUI 8259060
  21. BANYA SRLSat Ghelinţa, Comuna GhelinţaCUI 16144622
  22. BENEDICO SRLSat Comandău, Comuna ComandăuCUI 24976911
  23. BHB HAN S.R.L.Sat Brăduţ, Comuna BrăduţCUI 43849116
  24. BIG TIMBER S.R.L.Sat Păpăuţi, Comuna ZagonCUI 51271071
  25. BISBE SRLSat Filia, Comuna BrăduţCUI 21549223
  26. B&M BIOMASS S.R.L.Sat Valea Zălanului, Comuna MalnaşCUI 36446846
  27. BMG FOREST S.R.L.Sat Floroaia, Oraş Întorsura BuzăuluiCUI 53609994
  28. BOCAN SILVA S.R.L.Loc. Covasna, Oraş CovasnaCUI 35306720
  29. BRACOVEX SRLSat Păpăuţi, Comuna ZagonCUI 16442203
  30. BULARCA FOREST S.R.L.Sat Sita Buzăului, Comuna Sita BuzăuluiCUI 45771099
  31. CARPINIS SRLSat Sânzieni, Comuna SânzieniCUI 14896394
  32. CIAMBUR SRLLoc. Covasna, Oraş CovasnaCUI 14586814
  33. CIOCĂNAȘ S.R.L.Sat Floroaia, Oraş Întorsura BuzăuluiCUI 35718500
  34. COLINA SRLLoc. Covasna, Oraş CovasnaCUI 15775692
  35. COȘCODAR TRANS S.R.L.Sat Vâlcele, Comuna VâlceleCUI 42308970
  36. COSFORENA SRLSat Crasna, Comuna Sita BuzăuluiCUI 27716436
  37. CSISZAR S.R.L.Municipiul Târgu SecuiescCUI 43824847
  38. DANLEONIK FOREST S.R.L.Sat Crasna, Comuna Sita BuzăuluiCUI 42092417
  39. DEAFOR SRLSat Breţcu, Comuna BreţcuCUI 16328234
  40. DECAN FOREST SRLSat Zagon, Comuna ZagonCUI 29205659
  41. DELNEY FOREST S.R.L.Sat Brăduţ, Comuna BrăduţCUI 50645097
  42. DE PRODUCTIE SERVICII COMERT SZILVIT SRLSat Ghelinţa, Comuna GhelinţaCUI 3225504
  43. DIALSIM ALEX S.R.L.Municipiul Sfântu GheorgheCUI 33158865
  44. DOMBI SRLSat Ghelinţa, Comuna GhelinţaCUI 539995
  45. DORFOREST SRLLoc. Baraolt, Oraş BaraoltCUI 13243346
  46. DROSERA PROSILVA S.R.L.Sat Bixad, Comuna BixadCUI 30519353
  47. DRUJBA SRLSat Turia, Comuna TuriaCUI 15316665
  48. DUCANCEA FOREST S.R.L.Sat Zăbrătău, Comuna Sita BuzăuluiCUI 30713820
  49. DUTU IMPEX SRLSat Păpăuţi, Comuna ZagonCUI 6830089
  50. EDEEK-FOREST S.R.L.Sat Valea Seacă, Comuna SânzieniCUI 42315705
  51. ELFORYOU SRLSat Sita Buzăului, Comuna Sita BuzăuluiCUI 27671229
  52. ELU COMPANY IMPEX SRLLoc. Întorsura Buzăului, Oraş Întorsura BuzăuluiCUI 15323190
  53. EUROCOV SRLLoc. Covasna, Oraş CovasnaCUI 11083966
  54. EXPLO-MAR.BANIȚĂ S.R.L.Sat Barcani, Comuna BarcaniCUI 35648782
  55. FALCO FOREST S.R.L.Municipiul Sfântu GheorgheCUI 34910124
  56. FARAO WOOD S.R.L.Sat Turia, Comuna TuriaCUI 32316592
  57. FERID S.R.L.Sat Zagon, Comuna ZagonCUI 38120624
  58. FLORYKAT FOREST S.R.L.Sat Sita Buzăului, Comuna Sita BuzăuluiCUI 35554378
  59. FOREST.DAVNIC S.R.L.Sat Sita Buzăului, Comuna Sita BuzăuluiCUI 49913331
  60. FOREST RDG S.R.L.Sat Floroaia, Oraş Întorsura BuzăuluiCUI 52311468
  61. FORPRO S.R.L.Sat Ghelinţa, Comuna GhelinţaCUI 51998160
  62. GABDIVIN S.R.L.Sat Iarăş, Comuna HăghigCUI 47204333
  63. G.C.V. FOREST S.R.L.Sat Sita Buzăului, Comuna Sita BuzăuluiCUI 49854308
  64. GRIZZLY-FOR S.R.L.Sat Zălan, Comuna BodocCUI 47807776
  65. HOLZ-GRUN S.R.L.Sat Zagon, Comuna ZagonCUI 41885732
  66. HUNFOREST S.R.L.Sat Turia, Comuna TuriaCUI 32198110
  67. INTERTRANS FOREST S.R.L.Sat Păpăuţi, Comuna ZagonCUI 35055688
  68. INTERTRANS SRLSat Păpăuţi, Comuna ZagonCUI 18800570
  69. IRENGAL S.R.L.Sat Sîntionlunca, Comuna OzunCUI 46274594
  70. JBE FOREST SRLSat Valea Scurtă, Comuna EstelnicCUI 28899960
  71. KALFOR S.R.L.Sat Ghelinţa, Comuna GhelinţaCUI 53704660
  72. K & M IMPORT-EXPORT SRLSat Calnic, Comuna Valea CrişuluiCUI 5030940
  73. LEAU V&M FOREST S.R.L.Loc. Întorsura Buzăului, Oraş Întorsura BuzăuluiCUI 54843925
  74. LILNOR SRLSat Arcuş, Comuna ArcuşCUI 18379390
  75. LOBERC SRLSat Belani, Comuna PoianCUI 13700006
  76. LORDINFOREST SRLLoc. Covasna, Oraş CovasnaCUI 18232330
  77. L.R.T. HANA SILVA S.R.L.Sat Moacşa, Comuna MoacşaCUI 40226474
  78. MACOLUP SRLSat Zagon, Comuna ZagonCUI 18007508
  79. MALINIC SRLSat Sita Buzăului, Comuna Sita BuzăuluiCUI 16959987
  80. MANELEMN SRLSat Floroaia, Oraş Întorsura BuzăuluiCUI 15126644
  81. MANICICA SRLSat Comandău, Comuna ComandăuCUI 25805928
  82. MARIAGANTRANS S.R.L.Loc. Întorsura Buzăului, Oraş Întorsura BuzăuluiCUI 45303195
  83. MARIUSTRANS SRLSat Sita Buzăului, Comuna Sita BuzăuluiCUI 16668481
  84. MARSIK WOOD SRLSat Sita Buzăului, Comuna Sita BuzăuluiCUI 29337641
  85. MBE - BO SRLSat Ghelinţa, Comuna GhelinţaCUI 24615135
  86. MICA FABRICĂ ”DALI” S.R.L.Loc. Întorsura Buzăului, Oraş Întorsura BuzăuluiCUI 33320796
  87. MIHAI SIMA FOREST S.R.L.Sat Zagon, Comuna ZagonCUI 45682951
  88. MIKLOS FOREST S.R.L.Sat Ghelinţa, Comuna GhelinţaCUI 43843075
  89. MIRKE SRLLoc. Baraolt, Oraş BaraoltCUI 13510869
  90. M.M.TERRA GREEN S.R.L.Sat Brădet, Oraş Întorsura BuzăuluiCUI 30672577
  91. NIR & NGG S.R.L.Sat Sita Buzăului, Comuna Sita BuzăuluiCUI 45659096
  92. NO LIMIT SRLSat Turia, Comuna TuriaCUI 10969981
  93. NTM SILVA SRLSat Ojdula, Comuna OjdulaCUI 28756722
  94. OPREA GROUP SRLSat Barcani, Comuna BarcaniCUI 17636445
  95. OSVATH FOREST S.R.L.Sat Hilib, Comuna OjdulaCUI 40441987
  96. PALETTA COM SRLSat Breţcu, Comuna BreţcuCUI 10349017
  97. PĂRĂU HOLTZ S.R.L.Sat Floroaia, Oraş Întorsura BuzăuluiCUI 39696847
  98. PELESKEI FÁS ERDŐ KFT BUDAPEST SUCURSALĂ BĂȚANII MARISat Băţanii Mari, Comuna BăţaniCUI 46985996
  99. PETŐ-CZOFA TRANS S.R.L.Sat Ghidfalău, Comuna GhidfalăuCUI 36371824
  100. PINWOOD SRLSat Vârghiş, Comuna VârghişCUI 12050878