Director de firme

CAEN 9001 - Activități de interpretare artistică (spectacole) in judetul Constanța

97 firme active in CAEN 9001 - Activități de interpretare artistică (spectacole), judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 1-97 din 97

  1. ACROPOLIS BAND SRLLoc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 34480060
  2. ACTIONIST CREATIV S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 38540806
  3. ALEX FLOREA & THE BLOOMS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 38635280
  4. AMORE EVENTS SOLUTIONS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37990721
  5. ANCA ȚURCAȘIU S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 42978198
  6. ANDU BAND MUSIC & EVENTS S.R.L.Sat Pietreni, Comuna DeleniCUI 43300427
  7. AR8MENIAN MEDIA MUSIC S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41408261
  8. ART SPECTACOL S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 47989449
  9. ASLAN MUSIC S.R.L.Loc. Murfatlar, Oraş MurfatlarCUI 50505441
  10. ASTERIA CONSTANTA S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 48450514
  11. ASTRAS DANCE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 34690380
  12. AXXA ACTUAL MUSIC S.R.L.Loc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 42801888
  13. BAD JOKES FACTORY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46010290
  14. B-CREATIX MEDIA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47865327
  15. BEAUTY TEMPO SRLSat 23 August, Comuna 23 AugustCUI 37774876
  16. BIAMAD SOUND BUSINESS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39442679
  17. BOBÂRLICA S.R.L.Sat 23 August, Comuna 23 AugustCUI 39524680
  18. BORA BAND MUSIC S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42200900
  19. CALLATIS BAND 2024 S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 49344309
  20. CLASS BAND CONSTANTA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40280813
  21. CRISANGEL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 22837569
  22. CRISTIAN MUZIKAL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36110713
  23. CROSSOVER ART STUDIO SRLMunicipiul ConstanţaCUI 38003128
  24. CROSSOVER SOUND SRLMunicipiul ConstanţaCUI 38223727
  25. D & D LIVE INTERNATIONAL SRLMunicipiul MangaliaCUI 36034950
  26. DECUSEARĂ ENTERTAINMENT SRLMunicipiul MedgidiaCUI 22635144
  27. DELIVERING RATING BLAST SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37643498
  28. DS ENTERTAIN PROD S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43300460
  29. DUMITRACHE M. CĂTĂLIN SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36400881
  30. DYA & SIL TOUR SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 34658583
  31. EMI ELVIS SOUND S.R.L.Sat Cuza Vodă, Comuna Cuza VodăCUI 49085875
  32. EUROCONCERT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1909638
  33. FANTAZZIO STAR VIP SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 23252686
  34. FAVORIT BAND SRLSat Agigea, Comuna AgigeaCUI 35723850
  35. FOLK DANCE FRESH SRLMunicipiul MedgidiaCUI 24290874
  36. FONIC MEDIA MUSIC S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 33050587
  37. FORMATIA DEMIREL SI ERVIN S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 50155613
  38. FORMAȚIA TINERET CONSTANȚA S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 50337984
  39. FRATII BUZOIENI SRLSat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 4460028
  40. FRAȚII RADU SRL-DSat Albeşti, Comuna AlbeştiCUI 36756677
  41. GALANIS SHOW SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37664610
  42. GEORGE ȚINTĂ EVENTS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46369660
  43. GEO SAX EVENTS S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 39761074
  44. GIGI SIMA PINDU SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36068325
  45. GOOD HOURS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 16464112
  46. GUITAR SESSION S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 49670054
  47. HAPPY EVENTS TEAM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 28950116
  48. HEART OF ART S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 38570327
  49. IANINA BEND S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39048926
  50. IULIAN PUIU S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48763333
  51. JAMILLA SOUND SRLSat Limanu, Comuna LimanuCUI 36536523
  52. LUCA NICE EVENTS SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 35347720
  53. LUCIAN COLAREZA ENTERTAINMENT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37623547
  54. MAGIC REVOLUTION SHOW S.R.L.Sat Comana, Comuna ComanaCUI 44754057
  55. MARIANIS SHOW S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41469269
  56. MARIDOR MUSIC S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 43045995
  57. MEGALOS BAND S.R.L.Loc. Techirghiol, Oraş TechirghiolCUI 42599950
  58. MIHAI TRĂISTARIU SRLMunicipiul ConstanţaCUI 22755540
  59. MIND SYMPHONY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49934580
  60. MIRCEA CAZAN ART SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37298373
  61. NADA LOGIC SOUND S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45973799
  62. NEW AGE ART SRLMunicipiul ConstanţaCUI 24425947
  63. NIVO AUDIO PRODUCTION S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 37967664
  64. PAPU ZERO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47243758
  65. PARROL & STUF S.R.L.Sat Poiana, Oraş OvidiuCUI 41105241
  66. PERCUSSION EVENTS S.R.L.Sat Lumina, Comuna LuminaCUI 41257843
  67. PERENEARTE SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 38009414
  68. PERO SEMPRE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15841826
  69. PIANOART SRL-DMunicipiul ConstanţaCUI 36450081
  70. PIANO PLAYER SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 36635640
  71. P.M.G MUSIC SRLMunicipiul ConstanţaCUI 38021426
  72. POLIFONIC BAND S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43281082
  73. POLLY SOUND RECORDS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33509524
  74. PRAF DE STELE EVENIMENTE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47967840
  75. REVERSO MUSIC S.R.L.Sat Castelu, Comuna CasteluCUI 41224293
  76. ROCK THE SEA EVENTS S.R.L.Loc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 48662215
  77. ROCK THE SEA S.R.L.Loc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 45256298
  78. SCALA BAND CONSTANȚA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48147821
  79. SCARLAT AUREL EVENTS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41857171
  80. SEARA LUI ZORBA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41599242
  81. SEBSTER PRODUCTION S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46117018
  82. SENSATION-MIX CONSTANTA S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 37990713
  83. SERMINCADRYERDAL EVENTS S.R.L.Sat Lumina, Comuna LuminaCUI 40344569
  84. SIDIAN DOI PLUS TREI SRLMunicipiul ConstanţaCUI 28831891
  85. SPOTLIGHT MUSIC S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 36133458
  86. ȘPRIDEN HAUSE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 48723754
  87. STAGE TOURNAMENT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49384559
  88. STARDUST CREATION S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 36766085
  89. START UP MUSIC S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 39869409
  90. STEREO MUSIC EVENTS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33374117
  91. SUCCES ANGELS MONIK S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47056660
  92. TEATRUL DE COMEDIE STAN SI BRAN SRLLoc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 35519362
  93. TOMIS QUARTET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33159984
  94. VALENTIVOICE S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 45405659
  95. VIBE LINK EVENTS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39567907
  96. VINTAGE SHOW BAND ENTERTAINMENT S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 39393045
  97. ZLATOV COMPLET S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 49958139