Director de firme

CAEN 7500 - Activități veterinare in judetul Constanța

97 firme active in CAEN 7500 - Activități veterinare, judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 1-97 din 97

  1. ACTIV VET SRLSat Răriştea, Comuna Ion CorvinCUI 24064346
  2. ADELISA VET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 24009716
  3. ADIA VET PET S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52578202
  4. AGROFARM VET 2000 S.R.L.Sat Oltina, Comuna OltinaCUI 55280382
  5. ALEDARIA FARM SRLSat Corbu, Comuna CorbuCUI 29096276
  6. ALFIAY SRLSat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 5375974
  7. ALIN-VET SRLSat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 16245791
  8. ALOHA VET S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48094727
  9. A&M VET CARE S.R.L.Loc. Murfatlar, Oraş MurfatlarCUI 51631928
  10. ANDI OVIS FARM S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 48391043
  11. ANI FARMAVET RO SRLLoc. Techirghiol, Oraş TechirghiolCUI 37055692
  12. ANIMAL CARE CENTER SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36916581
  13. ATOMIC VET S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 53214838
  14. BLACK SEA VET MEDICAL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44300158
  15. BLUE VET 4 PETS S.R.L.Sat Lumina, Comuna LuminaCUI 38673535
  16. BOGDAN FARM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15187277
  17. BOGDAN MEDICAL VET S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50041155
  18. CABINET VETERINAR OPTIM SIA VET S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 44533935
  19. CABMIH VET S.R.L.Sat Sinoie, Comuna Mihai ViteazuCUI 41452607
  20. CERTOVET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 22090594
  21. CIUCEA VET S.R.L.Sat Nisipari, Comuna CasteluCUI 48876413
  22. CLINICA VETERINARA ATMA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40539390
  23. CLINIC-VET GIA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36503399
  24. CLINIC VET SRLMunicipiul MedgidiaCUI 22635128
  25. CONTINENTAL REMOVAL SRLSat Cogealac, Comuna CogealacCUI 35093231
  26. CRISTI AGROVET S.R.L.Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail KogălniceanuCUI 55343308
  27. CRISTI VET. SRLSat Castelu, Comuna CasteluCUI 22713625
  28. D L M TRADE SRLMunicipiul MangaliaCUI 8020917
  29. EASYVETCARE S.R.L.Sat Târguşor, Comuna TârguşorCUI 45793437
  30. EPICVET S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 50675357
  31. EXPENSIVE PAWS S.R.L.Loc. Murfatlar, Oraş MurfatlarCUI 45738670
  32. FARMA-AGROVET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 11208938
  33. FARUL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1897169
  34. FLAVOURED LAND SRLSat Băneasa, Comuna BăneasaCUI 32521392
  35. GEO PET-VET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33560543
  36. GEOVET FARM SRLLoc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 12083638
  37. GHERI VET S.R.L.Sat Topraisar, Comuna TopraisarCUI 47865130
  38. GIA-VET SHOP SRLMunicipiul ConstanţaCUI 24863564
  39. GIA-VET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 16558896
  40. GIL-VET CABINET S.R.L.Sat Independenţa, Comuna IndependenţaCUI 40826967
  41. GRUP PRO VET S.R.L.Loc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 48855224
  42. HAPPY VET 4 PETS S.R.L.Loc. Techirghiol, Oraş TechirghiolCUI 47807644
  43. HELP VET MEDICAL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 25484640
  44. INGAPIVET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 28334159
  45. INTERVET LTD CO SRLMunicipiul ConstanţaCUI 6324014
  46. KASIM SUIN S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39083508
  47. MAGDAVET S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 51462071
  48. MAGI VET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 8877274
  49. MEDICAL PET PRACTICE S.R.L.Sat Limanu, Comuna LimanuCUI 47288172
  50. MEDIS ANIMALIS 2026 S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55660187
  51. MEDI VET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 6746035
  52. MEDLOVET S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 48210058
  53. MED VET HUB S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43170602
  54. MEGA VET GOLD S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54866953
  55. MEGA-VET & PET S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 32456928
  56. MOVIVET S.R.L.Loc. Hârşova, Oraş HârşovaCUI 49053717
  57. MUSTANG PET HOTEL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46333208
  58. MUSTANG VET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32334696
  59. NEWYORK VET SRL-DMunicipiul ConstanţaCUI 31334345
  60. NONNY VET FARM SRLLoc. Murfatlar, Oraş MurfatlarCUI 32321211
  61. NORTH VETERINARY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45525299
  62. PETVET CECO MEDICAL S.R.L.Sat Castelu, Comuna CasteluCUI 41445715
  63. PETVET CECO SRLSat Castelu, Comuna CasteluCUI 27415522
  64. PROTANIM SRLSat Lumina, Comuna LuminaCUI 24660519
  65. PRO-VET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 18356826
  66. PUPPY VET SRLSat Cogealac, Comuna CogealacCUI 8350982
  67. QADAM TOT SRLMunicipiul MedgidiaCUI 37718744
  68. QUICK VET PET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33813964
  69. ROMIMPEX VULTURUL SRLSat Cobadin, Comuna CobadinCUI 1901545
  70. ROYAL VET PROJECT S.R.L.Sat Corbu, Comuna CorbuCUI 45923251
  71. SAIB MALIMI COMPANY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15154857
  72. SAN-COS VET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 16507671
  73. SANVET-ANIVET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 29045302
  74. SMARTPET FARM SRLMunicipiul MangaliaCUI 30058756
  75. SUNQUEST-VET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36489677
  76. TARVET S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55130547
  77. TECHIRGHIOL.RO COSMETICS & SPA SRLLoc. Techirghiol, Oraş TechirghiolCUI 28591969
  78. TOMVET CAT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 36260206
  79. TOP-VET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 18405163
  80. UNIVET CLINICĂ VETERINARĂ SRLMunicipiul ConstanţaCUI 34352524
  81. UNIVET COMPANY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 8833472
  82. UNIVET DIAGNOSTIC SRLMunicipiul ConstanţaCUI 34352516
  83. URBAN VET CARE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50145431
  84. URME DE BUCURIE S.R.L.Loc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 52958430
  85. VETAGROTUR SRLSat Limanu, Comuna LimanuCUI 29224979
  86. VET DOBROGEA S.R.L.Loc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 43300362
  87. VETERINARY VIEW S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41532021
  88. VETMED PLUS SRLSat Lumina, Comuna LuminaCUI 13263033
  89. VETO-SERVICE SRLLoc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 16093448
  90. VET SUPORT DOBROGEA S.R.L.Sat Topraisar, Comuna TopraisarCUI 41616831
  91. VETWELL MED SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26780716
  92. VETZONE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 18112333
  93. WALL STREET PET SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 26015625
  94. WAVE VETERINARY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 35275900
  95. WDR VET GRUP S.R.L.Sat Corbu, Comuna CorbuCUI 47938810
  96. WDR VET PROJECT S.R.L.Sat Corbu, Comuna CorbuCUI 47938828
  97. ZENTIS GROUP S.R.L.Sat Chirnogeni, Comuna ChirnogeniCUI 55498760