Director de firme

CAEN 6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe in judetul Constanța

119 firme active in CAEN 6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe, judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 119

  1. ACALYME MEDIA S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 39166239
  2. ADVED KEMBERS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31431720
  3. AEROWAVE TECH S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49278531
  4. ALE-MAN DATA SERV S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 49278442
  5. ARTEVO DESIGN PROJECT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 35630904
  6. ASSISTA TECHNOLOGY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48050534
  7. AURORA LINE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46623112
  8. BIRDS POWER S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48644774
  9. BLU SERVILIA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42861561
  10. BOOKTOWN RESERVATIONS S.R.L.Sat Lazu, Comuna AgigeaCUI 45587860
  11. BRAINCHAIR INNOVATIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46740139
  12. C & A COMET SRLMunicipiul MangaliaCUI 4082348
  13. CAMMTECH SERVICII IT S.R.L.Sat Corbu, Comuna CorbuCUI 45987700
  14. CITYNIGHTS DESIGN SRLMunicipiul ConstanţaCUI 20850545
  15. CONSULT CENTER SRLMunicipiul ConstanţaCUI 19037809
  16. CONT-ANCAPELLO SRLMunicipiul ConstanţaCUI 19186401
  17. DATABASE MANAGEMENT CENTER SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33682702
  18. DEFINE DESIGN DEVELOP S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 33371633
  19. DIADEN OPERATIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47444123
  20. DIGITAG 2016 SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 36110624
  21. DIGITAL AMORPH SERVICES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43287158
  22. DIGITAL ARK SRLMunicipiul ConstanţaCUI 18333300
  23. DIGITAL DEFINITION S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43558613
  24. DIGITAL WORK S.R.L.Loc. Hârşova, Oraş HârşovaCUI 49094458
  25. DINAUTO GPS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43343550
  26. DMG IT COMMUNITY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42620512
  27. DNS MEDIA GROUP S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49462312
  28. DOMINIC EXPERT IT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45854526
  29. DRAGON CORP S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39896675
  30. DRS SOLUTION S.R.L.Sat Dorobanţu, Comuna Nicolae BălcescuCUI 48102005
  31. DUMARYLO SRLMunicipiul ConstanţaCUI 7991300
  32. ECV SOLUTIONS 2000 S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 47571623
  33. ERP HOSTING SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32079097
  34. ETEM PROCESSING SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37774825
  35. EURO BUSINESS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 9256801
  36. EVENIMENT RO MEDIA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36352709
  37. EXTATICA DESIGN SRLMunicipiul ConstanţaCUI 22412100
  38. FAV IT CONSULTING S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49796770
  39. GOLD CLIKS MANAGEMENT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48177350
  40. HANOVRA INC. SRLMunicipiul ConstanţaCUI 24210450
  41. ICISOFT AUTO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41606536
  42. ICON 3 SOFTWARE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 23024319
  43. IMOSTORE HOLDING S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46151532
  44. INFINIT-CONTAB S.R.L.Comuna BăneasaCUI 41048626
  45. INMOTION EMANAGEMENT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47187364
  46. INSTANT PREMIUM SERVICES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43619133
  47. INTERNET ADVERTISE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31124378
  48. JUST NETWORK SRLSat Agigea, Comuna AgigeaCUI 32002743
  49. LADY IN RED COMMUNICATION S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42186449
  50. LOGIC NEXUS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49843007
  51. LORD OF SOCIAL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37635509
  52. LUGERO NETGRUP SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26046567
  53. MAGIC HOST TECH S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46998686
  54. MAKUTI KARIBU S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 45032843
  55. MANILLA SERVICES SRLMunicipiul ConstanţaCUI 18460656
  56. MARCONS EDIL COMIMPEX SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36735143
  57. MASTER COMPUTER TOP SRLMunicipiul ConstanţaCUI 34114751
  58. MINDINET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 24859083
  59. MM NEXTERA ENTERPRISE CO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46939051
  60. NATCOR GDPR S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44327269
  61. NATCOR LOGISTIC SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37096684
  62. NEDNI S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49730946
  63. NEMESIS AGENCY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43800848
  64. NEMESIS GRAPHICS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41033765
  65. NEXUS ALPHA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15288042
  66. NIC TELECOM MEDIA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 38009180
  67. NOVAHOST SYSTEM S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45796050
  68. ONLINE DIGITAL SRLSat Cogealac, Comuna CogealacCUI 35329228
  69. ORCA REMOTE LEGAL S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 43217152
  70. ORDEX SOLUTIONS S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 48160146
  71. OV EXPERT CONTAB HR S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48376337
  72. OZIBUNA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 24057535
  73. PAN FLORES GLOBAL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36531755
  74. PARADOKS WEB SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48094743
  75. PARALLEL WAY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 35293515
  76. PLATFORM AS A SERVICE S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 32219778
  77. PLOX AI S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40247752
  78. PP TECH ORIGINALITY S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 43565599
  79. PRESTIGE MANAGEMENT PROJECT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40141670
  80. PRIM INTERMARCOS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 4707315
  81. PROBIT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 4999759
  82. REZOOM ADVERTISING SRLMunicipiul ConstanţaCUI 24858967
  83. RONLINE MARKET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37096730
  84. SANSELO GENERAL S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 41597616
  85. SEL DATA LINE S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 47447820
  86. SEO VISION IT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37176228
  87. SERAND NETWORKS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 34436757
  88. SERV LINES COMPUTERS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 17054765
  89. SERV LINES CO SRLMunicipiul ConstanţaCUI 20463980
  90. SIAN IMAGE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 16464120
  91. SIMPLEST 4U S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42656052
  92. SKIN CARE SOLUTIONS S.R.L.Loc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 47865173
  93. SMART INVESTMENT WORLD WIDE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 35924527
  94. S.S.I. TOTALDATA SAMunicipiul ConstanţaCUI 1867010
  95. SYA SMART SYSTEM S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 21600849
  96. TEAM PARADISE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31172448
  97. THEYAS WEB SERVICES SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36149918
  98. TRAFFIC CAMARAD SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30758580
  99. UBIKON IT SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43813791
  100. UMBRELLA NETWORK SRL-DMunicipiul ConstanţaCUI 36338798