Director de firme

CAEN 6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) in judetul Constanța

257 firme active in CAEN 6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client), judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 101-200 din 257

  1. IPI IT DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43032073
  2. IT SOFT MANAGEMENT & DEVELOPMENT SRLMunicipiul MedgidiaCUI 27187009
  3. JDJM STUDIO S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 53134631
  4. JML NETWORK S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 35393794
  5. JULIA BOOKERIA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51455821
  6. KALUX LABS S.R.L.Loc. Murfatlar, Oraş MurfatlarCUI 50199679
  7. LARSEN CONSULTING SERVICES SRLMunicipiul ConstanţaCUI 14225852
  8. LAYER ZERO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47140272
  9. LEXOR AXIOM S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 53087130
  10. LION SOFT.RO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42096460
  11. LOGIN LOGOUT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42090416
  12. LORELEI MANAGEMENT SRLLoc. Hârşova, Oraş HârşovaCUI 29097964
  13. LUSA DIGITAL S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 46590449
  14. MAD.ELLA BEAUTY STUDIO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48852554
  15. MADIT TECH S.R.L.Loc. Hârşova, Oraş HârşovaCUI 51204072
  16. MARINA HUB S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 47348509
  17. MBTUNING S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51569044
  18. MEDELNET S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54730314
  19. MEDICAL SOFT IT S.R.L.Loc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 52936319
  20. MEDUSA TECH S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 49253065
  21. MENTOR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1906380
  22. METASOFT 3D S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46494468
  23. METASOFT PLUS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 2748386
  24. MHERASYMENKO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47375341
  25. MH-SOFT-EXPERT S.R.L.Sat 2 Mai, Comuna LimanuCUI 51796845
  26. MITROSOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48554469
  27. MIXTURE INDUSTRIES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 33376045
  28. MIX VENTURES AXA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42729421
  29. MLC USEFUL SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45200092
  30. MONALGO COMPANY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50896463
  31. MONDRA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 29801295
  32. MOONSTAR AI S.R.L.Loc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 53918124
  33. MORPHL R&D S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 37326589
  34. M.R. CLOUD SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54811419
  35. MULTISOFT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1899720
  36. NADLINGER S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54921080
  37. NEAR FIELD SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 33248585
  38. NETADOR S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49044018
  39. NET PRINT EST SRLMunicipiul ConstanţaCUI 28820876
  40. NEXWEB S.R.L.Sat Piatra, Comuna Mihail KogălniceanuCUI 52833828
  41. NIDOSOFT DATA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36920809
  42. NIROLF TECH S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50886842
  43. NOVATERRA INFORMATION TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51290782
  44. OBLIO SOFTWARE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37311090
  45. OCEAN TECHNOLOGIES GROUP ROMANIA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 16400496
  46. ODALIVO IT BOUTIQUE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52205513
  47. ODINTEGRIS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49863055
  48. OGMIOS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26996400
  49. OLI DIGITAL GROUP S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43423853
  50. OMNI DIGITAL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 35994891
  51. OMNILOGIC SPACE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46681377
  52. OMNIWEB S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50675233
  53. ORDER TECH S.R.L.Sat Lumina, Comuna LuminaCUI 47753749
  54. ORGRIMMAR ORIGINS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51616898
  55. OUTCOME1 S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54350340
  56. OUTLINEPIXEL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50867530
  57. OWL GENIUS SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39530428
  58. PALADINSOFT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49013194
  59. PALMAR TECH S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 53807576
  60. PARSEC ORIGINAL MASTERCRAFT S.R.L.Sat Lumina, Comuna LuminaCUI 40434262
  61. PETRE LUCA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54912561
  62. PHDIGITAL TECH S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50977347
  63. PHOENIX MARTECH ASSISTANCE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39761120
  64. PIV A2 S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55064117
  65. PIXEL WEBAPP S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 54870881
  66. PLICO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54883806
  67. POST CODE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54640025
  68. PREMIUM TECH FINANCE S.R.L.Sat Lumina, Comuna LuminaCUI 54730292
  69. PRIMORA TECH S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 55536961
  70. PROGRESSIVE SOFTWARE & TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43803461
  71. PRUDENT TECH S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 45708946
  72. PTECHIT S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 51988476
  73. PULSAR LAB S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51368903
  74. QUANT-APPS S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 52525097
  75. QUANTUM CONNECT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49321232
  76. QUICK TUNING SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36390737
  77. RA BUSINESS DYNAMICS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51537450
  78. RAM TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 55605689
  79. RED BEAR STUDIO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48212024
  80. REPARTIZARE INSTANT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 53295808
  81. RICZAUTO 2014 S.R.L.Loc. Murfatlar, Oraş MurfatlarCUI 42114418
  82. RL SOFTWARE SOLUTIONS - S.R.L.MangaliaCUI 54476071
  83. ROB DESIGN - S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54495790
  84. ROQUANT TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52569883
  85. RPM UP S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 51860255
  86. RRV NODE TOP SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47066389
  87. RTR NET SOLUTIONS S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 47066460
  88. RUBIK LAB S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51271942
  89. RVT SOLUTIONS S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 52037711
  90. SARYA BUSINESS S.R.L.Sat Ghindăreşti, Comuna GhindăreştiCUI 47036825
  91. SAVEMAR SOFT S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 43816216
  92. SAVEMATRICA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51919115
  93. SCREEN SLAVER TECH S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49913374
  94. SEAMORE SYSTEMS S.R.L.Loc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 51783969
  95. SENTIO TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55037880
  96. SEPIA WEB SERVICES S.R.L.Loc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 53260559
  97. SEQBYTE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48648369
  98. SEYMTECH S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55174446
  99. SHIFT DIGITAL DEVELOPERS S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 50310288
  100. SID CUSTOMIZED SERVICES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45530767