Director de firme

CAEN 5829 - Activități de editare a altor produse software in judetul Constanța

50 firme active in CAEN 5829 - Activități de editare a altor produse software, judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 1-50 din 50

  1. ACCES SOFT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 24924572
  2. ADDAPP S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54005139
  3. ADRIAN PETRE SERV S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45186109
  4. AETHELGARD S.R.L.Oraş NăvodariCUI 55415595
  5. BITCARRIER SRLMunicipiul ConstanţaCUI 25721428
  6. BONTON FURNITURE SRLSat Lazu, Comuna AgigeaCUI 35069314
  7. BRARO MANAGEMENT & CONSULTING SRLLoc. Venus, Municipiul MangaliaCUI 19228230
  8. CHEAP SERVICES SRLSat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 17871050
  9. CODEFOX S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51924197
  10. CODE IGNITE S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 47484640
  11. CODMOV S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54794393
  12. DEROND VENTURES S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 55505329
  13. DPA TECH SOLUTIONS - S.R.L.NăvodariCUI 54485223
  14. DRAKON SOFTWARE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47518549
  15. DUOI S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 53041613
  16. EXQUISITE SOFTWARE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 20920756
  17. FILIP-SERVICE SRLSat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 1901154
  18. HOME INTEL - S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54427052
  19. HUMANS DNA S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 42343071
  20. LOGITRANS INNOVATION S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55183924
  21. LUKIAN CORP S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45484296
  22. MAGNUSOFT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51766356
  23. MANAGERIS CONSULTING S.R.L.Sat Agigea, Comuna AgigeaCUI 54137342
  24. MARLO INFO SOLUTION SRLMunicipiul ConstanţaCUI 12809871
  25. POLARIS DIGITAL S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 53871919
  26. PROFI GIS-CAD SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15718727
  27. QUANTEMI S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 54694424
  28. RCN DIGITAL SYSTEMS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54928843
  29. REAL DATA NET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33160040
  30. REAL DATA SERVICE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31048858
  31. REAL DATA SOFT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31048874
  32. REAL DATA SOLUTIONS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31066480
  33. SEACORTEX S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52169135
  34. SMART BEACH&POOL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 35486559
  35. SMART SOFTWARE SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 23841010
  36. SOFT-ALLIANCE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 5179811
  37. SOFT LINE SYSTEMS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15746557
  38. S.S.I.INFOMAR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1893507
  39. START CONTEXPERT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54049968
  40. STOCK MUSIC RO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54413294
  41. SYNAPSA CLOUD SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 24411798
  42. TDL SOFT CENTER SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31048840
  43. TDL SOFT GROUP SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31066331
  44. TDL SOFT MAINTENANCE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31048815
  45. TDL SOFT SOLUTIONS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31066390
  46. VERMONT LCM S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45002788
  47. VIBE PLATFORMS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47316906
  48. VV STUDIO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54390166
  49. WEBNET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 13491651
  50. ZIG-ZAG SRLLoc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 12585456