Director de firme

CAEN 5611 - Restaurante in judetul Constanța

908 firme active in CAEN 5611 - Restaurante, judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 501-600 din 908

  1. LA MIRELA ÎN OGRADĂ S.R.L.Sat Saligny, Comuna SalignyCUI 48383369
  2. LA PEȘTE SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 36182981
  3. LA PRAJEALA S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 54683654
  4. LA ROGOJINI SRLSat Vama Veche, Comuna LimanuCUI 37606660
  5. LASCU-BROS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 9862131
  6. LAWYERS CLUB PIZZA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37623580
  7. LE-ON DISTRIBUTION SRL - SEDIU SECUNDARMunicipiul MangaliaCUI 54451166
  8. LE PREMIER EVENTS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55536988
  9. LES PALMIERS RELAX SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31408841
  10. LIAREN ACTIV S.R.L.Sat 2 Mai, Comuna LimanuCUI 55692871
  11. LIJABOC SRLSat 2 Mai, Comuna LimanuCUI 37240169
  12. LIMANI GOOD FOOD S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNATMunicipiul ConstanţaCUI 54881732
  13. LINEA CATERING CTTM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36247797
  14. LIR REN S.R.L.Sat Tuzla, Comuna TuzlaCUI 52848845
  15. LIS LOUNGE CONCEPT S.R.L.Sat Topraisar, Comuna TopraisarCUI 55233496
  16. LIVIUS SRLMunicipiul MedgidiaCUI 7616203
  17. LOC DE JOACA RAY-TAN SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37997576
  18. LOGIC DRINK SRLLoc. Hârşova, Oraş HârşovaCUI 17706508
  19. LOKABISTROLOUNGE S.R.L.Loc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 46123435
  20. LOREDANA BRATU S.R.L.Sat Cobadin, Comuna CobadinCUI 51388889
  21. LOREPA GRALY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48218000
  22. LOTUS AROMA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40821161
  23. LUAN 2025 S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51965804
  24. LUCA ACTIV GAMES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42298230
  25. LUCA SRLMunicipiul MangaliaCUI 2423937
  26. LUCK MAR S.R.L.Sat Istria, Comuna IstriaCUI 50782140
  27. LUIS BUSINESS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 53123349
  28. LUK TET S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52700058
  29. LULU BAKERU S.R.L.Loc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 45672869
  30. LULU & IANNA SRLSat Rasova, Comuna RasovaCUI 34477072
  31. LUMA PREMIUM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26623843
  32. LUNA DE CORBU S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41290238
  33. MACKO TOP S.R.L.Oraş NăvodariCUI 55315669
  34. MADE IN BALKANS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55618409
  35. MADYAS UNIVERSAL SRLLoc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 15450909
  36. MAGICAL PUB S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 47162297
  37. MAGIC AMBASADOR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1899542
  38. MAHA PUB PARTENER S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 40826975
  39. MAIN GRILL S.R.L.Sat Costineşti, Comuna CostineştiCUI 51868925
  40. MAISON AL JUNDI S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52936378
  41. MÂNCARE TRADIȚIONALĂ ROMÂNEASCĂ S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 46029447
  42. MANDALA EVENTS CORPORATE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39603554
  43. MA-NI ESTIVAL S.R.L.Sat 2 Mai, Comuna LimanuCUI 49111400
  44. MANIMA'S S.R.L.Sat Lumina, Comuna LuminaCUI 50675187
  45. MARBEN S.R.L.Loc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 50176721
  46. MARCOS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1907394
  47. MARCO-TERRA SRLSat Limanu, Comuna LimanuCUI 14948345
  48. MARINA BUDDHA BAR S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39805642
  49. MARINII S.R.L.Sat Pantelimon, Comuna PantelimonCUI 54755610
  50. MARIO NEW SELECT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55562391
  51. MARIO OCCHEALI S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44751271
  52. MASTRO GASTRO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52929524
  53. MATEI TAKEAWAY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40135031
  54. MATIN STANDARD SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 25690836
  55. MAVALEX S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52525070
  56. MAVI CAFE S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 49529943
  57. MAVI RESTAURANT S.R.L.Loc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 54910412
  58. MAXI MAR'95 SRLMunicipiul MangaliaCUI 7638848
  59. M.B.DELFINUL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 4129742
  60. MC BEACH S.R.L.Sat Schitu, Comuna CostineştiCUI 48035380
  61. MCLP SHOP S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 54972008
  62. MDG FAST FOOD PROMPT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46710626
  63. MEBA ESTIVAL SRLMunicipiul MangaliaCUI 34659864
  64. MECRIN HOLIDAY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43149104
  65. MELISSA & ANAYS DONER S.R.L.Sat Corbu, Comuna CorbuCUI 40759132
  66. MELISSA SELECT S.R.L.Sat Corbu, Comuna CorbuCUI 39978422
  67. MEŞTEŞUGUL GUSTULUI S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54987262
  68. MHENDO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55751110
  69. MIAUSIMAU S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42283875
  70. MICU DE AUR S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51777088
  71. MIG-2000 SRLMunicipiul ConstanţaCUI 3501715
  72. MIHAI SI ALINA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 7649707
  73. MIHYON - ALEX PRODUCTIE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39387370
  74. MIMOZA CAFFE SRLLoc. Neptun, Municipiul MangaliaCUI 36011892
  75. MINDFLUID ROOMS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 25242026
  76. MINES SRLLoc. Neptun, Municipiul MangaliaCUI 7834771
  77. MINI BRASERIA GRAND SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 2412229
  78. MINIMARKET R76 ITALO-SIRILANKA S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNATLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 54839606
  79. MIRAKI S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51841423
  80. MIRAMAR EVENT S.R.L.Loc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 40802763
  81. MIRA PENTAGON SRLLoc. Saturn, Municipiul MangaliaCUI 33229117
  82. MIRCIOTE PERLA STAR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 13616500
  83. MIRROR STUDIO S.R.L. - SEDIU SECUNDARLoc. Neptun, Municipiul MangaliaCUI 54599040
  84. MIRROR STUDIO S.R.L. - SEDIU SECUNDARLoc. Neptun, Municipiul MangaliaCUI 54599066
  85. MISTER G. S.R.L.Sat Agigea, Comuna AgigeaCUI 48968347
  86. M&M ACTUAL GRUP S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48435565
  87. MM FOOD ESTIVAL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51937391
  88. MNG ARMONIA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51247839
  89. MNG MAMAIA S.R.L.Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail KogălniceanuCUI 49559766
  90. MOCHI UNIVERSE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52598366
  91. MONTE CARLO BEACH SRLMunicipiul ConstanţaCUI 34547453
  92. MONTEROMA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48727560
  93. MOONRISE EVENTS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55307232
  94. MORGANA SRLLoc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 5839187
  95. MR MONKEY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48691342
  96. MSC GLOBAL GRILL S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 49962520
  97. MSL COSTINEȘTI S.R.L.Sat Costineşti, Comuna CostineştiCUI 48242386
  98. MSL TOP LITORAL S.R.L.Sat Costineşti, Comuna CostineştiCUI 46133234
  99. MUGARITZ FOOD S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45866865
  100. MUNTEANU MARKET SRLSat Costineşti, Comuna CostineştiCUI 29905490