Director de firme

CAEN 5611 - Restaurante in judetul Constanța

923 firme active in CAEN 5611 - Restaurante, judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 101-200 din 923

  1. ATLANTIS TOURS SRLLoc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 6958046
  2. A&T ONE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55710560
  3. AURORA TOUR 94 SRLLoc. Mamaia, Municipiul ConstanţaCUI 5716540
  4. AUTENTIC REAL EUROINVESTMENT S.R.L.Sat Costineşti, Comuna CostineştiCUI 50129860
  5. AUTHENTIC BURGER-ESCU S.R.L.Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae BălcescuCUI 45491145
  6. AUTOSAM COMPANY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 53700706
  7. AUTOSERVIRE LA PAKET S.R.L.Sat Lumina, Comuna LuminaCUI 49163205
  8. AVANTI JUNIOR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 9795598
  9. AV ELITE SERVICES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51800180
  10. AVENTURA FAMILY CONCEPT S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 47153221
  11. AVESTA-CAN CAN S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 42871808
  12. AVR GROUP S.R.L.Sat Costineşti, Comuna CostineştiCUI 52864778
  13. AXM BLUE LUXURY S.R.L.Sat Lumina, Comuna LuminaCUI 49923165
  14. AYLIN FOOD STREET S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 51860328
  15. AZIMUTH BEACH&LOUNGE S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 45838903
  16. AZUR SRLLoc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 2980393
  17. BABI OCEANIC S.R.L.Loc. Olimp, Municipiul MangaliaCUI 53715804
  18. BABYCADO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52738028
  19. BAF MAMAIA SRLLoc. Mamaia, Municipiul ConstanţaCUI 15440999
  20. BAGAEMFA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂMunicipiul ConstanţaCUI 51279962
  21. BAGIA FAST-FOOD S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 24399872
  22. BAIO SELF SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 31024352
  23. BANEASA GRILL S.R.L.Sat Viile, Comuna Ion CorvinCUI 55639401
  24. BANTEA TEAM S.R.L.Loc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 53295875
  25. BAR ADELIN AURA S.R.L.Sat Tortoman, Comuna TortomanCUI 49808042
  26. BARDAC ANAD S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 39431181
  27. BARINA ACTIV SRLMunicipiul MangaliaCUI 17070124
  28. BARON DELTA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42313267
  29. BARRIO 33 S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNATMunicipiul MangaliaCUI 54800231
  30. BAZ DELIVERY S.R.L.Sat Agigea, Comuna AgigeaCUI 44446278
  31. BCM FAMILY FOOD S.R.L.Sat 2 Mai, Comuna LimanuCUI 40166860
  32. BED MAR S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNATLoc. Jupiter, Municipiul MangaliaCUI 54862420
  33. BEHIND YOU S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45937109
  34. BEJENARI HOSPITALITY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47010973
  35. BELUGA BY LEXY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49745297
  36. BENIDA SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 2410953
  37. BEN QIPERLA S.R.L.Loc. Neptun, Municipiul MangaliaCUI 39548417
  38. BENUTA 2016 S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52400387
  39. BERBECOOL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52391912
  40. BEREKET ZONE S.R.L. - SEDIU SECUNDARMunicipiul ConstanţaCUI 54636555
  41. BERESA JUNIOR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30051910
  42. BEST GRILL EXPERT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49245500
  43. BEST QUALITY SOLUTIONS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 27443735
  44. BEST SHARK SRLMunicipiul ConstanţaCUI 13885176
  45. BETA TRADE SRLLoc. Mamaia, Municipiul ConstanţaCUI 5131163
  46. BETTER VIBE CAFFE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54615765
  47. BFAMILY TURISM BUSINESS S.R.L.Sat Schitu, Comuna CostineştiCUI 42576182
  48. BIBI MARKET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 21182398
  49. BIMAR DOBROGEA S.R.L.Sat Săcele, Comuna SăceleCUI 47358057
  50. BIO-BY SRLMunicipiul MangaliaCUI 19106062
  51. BIO FOOD TRUCK CONCEPT S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 42788398
  52. BISTRO CORRETTO SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37571502
  53. BISTRO FISH S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 53211556
  54. BISTRO TAPAS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40375620
  55. BIZARRE FOOD S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39438082
  56. BLACKROCK SRLMunicipiul MangaliaCUI 21850870
  57. BLACK SEA CONSTANTA FOOD&ADVENTURE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 53590794
  58. BLACK SEA FRANCHISES SRLMunicipiul MangaliaCUI 29719919
  59. BLACK SEA TOP FOOD SRLMunicipiul MangaliaCUI 38172801
  60. BLA COSMIN S.R.L.Loc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 51680017
  61. BLUE GRIFFIN SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 31401185
  62. BLUE RESTAURANT SRL - SEDIU SECUNDAR DESEMNATMunicipiul ConstanţaCUI 54657671
  63. BLUE SANDBOX SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37359632
  64. BLUE SEASON TIME SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 37005490
  65. BM & MS COMPANY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 21583870
  66. BOCA ŞI FIII SRLMunicipiul MedgidiaCUI 25585148
  67. BOCCA JUNIOR ACTIV SRLMunicipiul MedgidiaCUI 36260125
  68. BONITA FETY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52143313
  69. BONTON BEACH SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31651246
  70. BOSFOR ANATOLYA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39597711
  71. BOX INVEST SRLLoc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 15460198
  72. BRAMI MIRABO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39175059
  73. BRASERIA FOOD S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 51057044
  74. BRASERIA LA TREI BRAZI SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 2412326
  75. BREADY PRODUCTION S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39862249
  76. BRIEL S.R.L.Loc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 55395773
  77. BRÎNDUȘA STAR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33014363
  78. BRITAKU SRLLoc. Olimp, Municipiul MangaliaCUI 14911095
  79. BRITISH STAR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 21342073
  80. BRIZA MARII NEGRE SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 3386527
  81. BRO BAKEHOUSE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 53115214
  82. BROS CAFE TRADE SRLLoc. Mamaia, Municipiul ConstanţaCUI 28305579
  83. BRUXELLES MILLES FRITES SRLMunicipiul ConstanţaCUI 24943400
  84. BUBALAZA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 29527077
  85. BUENO COMP SRLMunicipiul ConstanţaCUI 14976639
  86. BUGHY QUICK TCM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 28348090
  87. BURGER BEAR S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51543435
  88. BURGERINI FOOD S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54710929
  89. BYBLOS GROUP STAR S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55000920
  90. CALABRIA EN BOCA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47589833
  91. CALIN ERDO S.R.L.Sat Schitu, Comuna CostineştiCUI 46006346
  92. CALUL BĂLAN NEPTUN S.R.L.Loc. Neptun, Municipiul MangaliaCUI 45719295
  93. CANIVA INVEST S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40041417
  94. CAPITAL MVCLUB 28 S.R.L.Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail KogălniceanuCUI 54228130
  95. CĂPITANU ANCA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54836189
  96. CARATAS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1899020
  97. CARD MISTRAL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48624157
  98. CARSCOM SRLLoc. Hârşova, Oraş HârşovaCUI 5092536
  99. CARZO ESTIVAL SRLLoc. Mamaia, Municipiul ConstanţaCUI 13626414
  100. CASA DIMA 2026 S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55048405