Director de firme

CAEN 5224 - Manipulări in judetul Constanța

65 firme active in CAEN 5224 - Manipulări, judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 1-65 din 65

  1. A.D.D. ROLAND ACTIV SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 28712386
  2. ADM ROMANIA LOGISTICS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 1910217
  3. ALBINUTA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 3989269
  4. ALL STARS BURDUJA S.R.L.Sat Mereni, Comuna MereniCUI 55677782
  5. ARINNA MARINE SERVICES S.R.L.Sat Agigea, Comuna AgigeaCUI 47135420
  6. ASTAR STEVEDORING SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15264590
  7. BACIOIU IMPORT-EXPORT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1905016
  8. BAD TOP TRANS FAMILY S.R.L.Sat Chirnogeni, Comuna ChirnogeniCUI 42722431
  9. BARTER PORT OPERATOR SRLSat Agigea, Comuna AgigeaCUI 17970576
  10. BROTHER & COUSIN SRLMunicipiul MangaliaCUI 27376636
  11. CANOPUS STAR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 14204639
  12. CARCO H TERMINAL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40573996
  13. CEREALS TRANSPORT TECHNOLOGY WORLDWIDE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48365788
  14. CHIMPEX SAMunicipiul ConstanţaCUI 1910160
  15. C&I AGRO TRANS S.R.L.Sat Crişan, Comuna CruceaCUI 50280977
  16. CLEANING NAVAL S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 46770490
  17. COMAGRA SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 6354120
  18. COM MARCAT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 8595311
  19. COMVEX SAMunicipiul ConstanţaCUI 1909360
  20. DECIROM SAMunicipiul ConstanţaCUI 1890411
  21. DOBROPORT SALoc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 2421715
  22. ECO GREEN DELIVERY S.R.L.Loc. Mamaia, Municipiul ConstanţaCUI 47440822
  23. EPIC VIBES EVENTS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51603782
  24. EUROPEAN METAL SERVICES SAMunicipiul ConstanţaCUI 12629765
  25. EUROPORT EST SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26906343
  26. EUROTRANZIT 2000 S.A.Municipiul ConstanţaCUI 10391950
  27. EXCELSOR PREST SERV S.R.L.Sat Băneasa, Comuna BăneasaCUI 50788909
  28. EXTRA RENTAL SRLSat Mereni, Comuna MereniCUI 27710751
  29. GENERAL TRADE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1865205
  30. GOSPODINA MUGUREL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1869754
  31. GRANI COMERT SRLSat Topraisar, Comuna TopraisarCUI 14546461
  32. KSMSDNONAM S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 55042682
  33. LASHING COMPANY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30036871
  34. MAERSK LOGISTICS & SERVICES ROMANIA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 14192429
  35. MIDIA INTERNATIONAL SALoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 1860828
  36. MIDIA MARINE TERMINAL SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 21226273
  37. M & M EXPERT OPERATOR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26413183
  38. OIL TERMINAL SAMunicipiul ConstanţaCUI 2410163
  39. PADINA CABINS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 26372938
  40. P. C CORINA INVEST S.R.L.Loc. Techirghiol, Oraş TechirghiolCUI 47500401
  41. PHOENIX INVEST GROUP SRLMunicipiul ConstanţaCUI 16323130
  42. PORT SHIPPING & ENGINEERING S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 29055985
  43. PREDILECT CARGO SRLMunicipiul ConstanţaCUI 22953300
  44. PREDILECT LOGISTIC SRLMunicipiul ConstanţaCUI 24123370
  45. PROAGRO ECOTEC PORT S.R.L.Sat Topraisar, Comuna TopraisarCUI 43090651
  46. PRODEXPORT LOGISTICS S.A.Municipiul ConstanţaCUI 33806975
  47. RAA PORT LOGISTIC S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44768990
  48. RO CONSTRUCT MAN S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 52515255
  49. ROMCARGO MARITIM S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 18957842
  50. ROMNED PORT OPERATOR SAMunicipiul ConstanţaCUI 1880043
  51. ROTRAC SAMunicipiul ConstanţaCUI 4272644
  52. SEA CHEMICALS OPERATOR SAMunicipiul ConstanţaCUI 17850588
  53. SEA CONTACT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31448161
  54. SELEN WORK TRADING S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45906412
  55. SENGA COM SRLLoc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 11953134
  56. SOCEP SAMunicipiul ConstanţaCUI 1870767
  57. SWEET-DREAMS SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 22344838
  58. TEHNOFARM VIOLETA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 7790608
  59. TRANDAFIRESCU IULIAN S.R.L.Loc. Techirghiol, Oraş TechirghiolCUI 45672877
  60. TRITENIUS TEAM SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 18051902
  61. TTS OPERATOR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 6919047
  62. UMEX SAMunicipiul ConstanţaCUI 1888500
  63. UNITED SHIPPING AGENCY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 4084594
  64. VADECO SRLMunicipiul ConstanţaCUI 14707452
  65. WATER POWER ENERGY S.A.Municipiul ConstanţaCUI 32820980