Director de firme

CAEN 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei in judetul Constanța

376 firme active in CAEN 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 376

  1. 24 TIMUR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 16909792
  2. 3E UNIVERSAL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47670031
  3. ADY MAR CYP SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 31987158
  4. AFIN BOUTIQUE LITORAL SHOP S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50441666
  5. AIDA AVANTAJ SRLMunicipiul ConstanţaCUI 23140526
  6. AKASHA BOUTIQUE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52431057
  7. ALARA EVENTS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26368465
  8. ALBA PIERO SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26739164
  9. ALDICO SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 7002548
  10. ALEV CHIC SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31355313
  11. ALEXALINA BABY SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 31141131
  12. ALEX COMERCIAL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 22713560
  13. ALEX COM INVEST SRLMunicipiul ConstanţaCUI 20551390
  14. ALEXCOR VICTORY SRLMunicipiul MangaliaCUI 35088294
  15. ALICE VEST 2002 SRLLoc. Hârşova, Oraş HârşovaCUI 14404165
  16. ALIZEE CLUB SRLMunicipiul ConstanţaCUI 14307669
  17. ALL FOR LIAM S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 46185543
  18. ALMA ESPA SRLSat Peştera, Comuna PeşteraCUI 34451528
  19. ALUS MARVI CONST SRLSat Nuntaşi, Comuna IstriaCUI 13897197
  20. AMANDA PREMIUM TEX S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43189370
  21. AM & DO CLASS FASHION SRLMunicipiul ConstanţaCUI 35293493
  22. AMR MIO SRLLoc. Hârşova, Oraş HârşovaCUI 24129585
  23. ANAIRAM FASHION SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26589687
  24. ANAIS BOUTIQUE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51434896
  25. ANAMA TEX STYLE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41611486
  26. ANANDAMI S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 54539900
  27. A.N.G. BOSS SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 25055575
  28. ANGEL CHIC STYLE S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 39274940
  29. ANGELS DESIGN SRLSat Agigea, Comuna AgigeaCUI 19010285
  30. ANOHM S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39658797
  31. ANTES MODE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 17136962
  32. AQUARELLE STYLE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37343113
  33. ARAMIS CLUB SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15871746
  34. ARCACCI EXCLUSIVE SRLLoc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 30911836
  35. ARSENAL MANAGEMENT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26100364
  36. ARYSIM TOP S.R.L.Sat Tuzla, Comuna TuzlaCUI 49795058
  37. A'SHA CHIC BOUTIQUE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 38872490
  38. ATELIER DESIR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 35370391
  39. AUROCRISTI SRLMunicipiul ConstanţaCUI 6261838
  40. AVELA S.R.L.Loc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 52594380
  41. AVESSA BEAUTY S.R.L.Sat Cogealac, Comuna CogealacCUI 54771462
  42. AXERION SHOP S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54706898
  43. AYANNA TEXT SRLLoc. Techirghiol, Oraş TechirghiolCUI 26486657
  44. AYS BOUTIQUE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51806957
  45. BALKAN COMPASS SRLSat Agigea, Comuna AgigeaCUI 29186549
  46. BB & INSPIRE BOUTIQUE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49342367
  47. BELLA CASA COMPANY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15779228
  48. BELLA MODA VERONA SRLSat Schitu, Comuna CostineştiCUI 35228932
  49. BELLARIA MODE S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 49913420
  50. BEST COMPANY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 4209841
  51. BEST SPACE SRLMunicipiul MangaliaCUI 34738666
  52. BIANCA FASHION PREMIUM S.R.L.Loc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 47643436
  53. BIANCA PRETTY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 29543854
  54. BIDAMAR ART SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 18548120
  55. BLACK SEA RITUALS - S.R.L.Valu lui TraianCUI 54510530
  56. BLACK STUFF BOUTIQUE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50710241
  57. BLĂNURI & PIELE KARAMITRU G SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30703215
  58. BLOOM & SUMISURA SUIT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46349433
  59. BLU DI GENOVA SRLSat Lazu, Comuna AgigeaCUI 34472105
  60. BLUE BAVARIA HOLDING SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31515600
  61. BNCLOTHING S.R.L.Sat Cogealac, Comuna CogealacCUI 45284247
  62. BOREAL EVESTIS SRL-DMunicipiul ConstanţaCUI 35689405
  63. BOUTIQUE ANA S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 48539779
  64. BRAZI SRLMunicipiul MangaliaCUI 7507958
  65. BRISE TRADING SRLMunicipiul ConstanţaCUI 12809855
  66. BXA CONCEPT S.R.L.Loc. Negru Vodă, Oraş Negru VodăCUI 52108430
  67. CADAR BABA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 2409240
  68. CADOURI TURIST SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1906488
  69. CAMBRIDGE CONSTANTA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 36899634
  70. CANCUN SRLMunicipiul ConstanţaCUI 19140196
  71. CARMEN MAR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1901030
  72. CARRERA COLLECTION SRLMunicipiul ConstanţaCUI 34945190
  73. CCV NEW STAR COLLECTIONS S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 43369037
  74. CENTAUR & ARES SRLMunicipiul ConstanţaCUI 17070051
  75. CHARISMA CELESTINE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45560601
  76. CHARME SHOP NEW S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51929569
  77. CHARME SOPH INN S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50417730
  78. CHOISIE MONDE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31418195
  79. CICERONE LITORAL SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 36050379
  80. CIELLE EVENING DRESS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 38789484
  81. CLA RA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 8091160
  82. CLAUCOST SRLSat Chirnogeni, Comuna ChirnogeniCUI 2986825
  83. CLAU & VIO FASHION SRLMunicipiul ConstanţaCUI 28617473
  84. CNC FASHION STAR S.R.L.Sat Tuzla, Comuna TuzlaCUI 38850572
  85. COM ELSA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 5716699
  86. COM ELYZA T&L SRLMunicipiul ConstanţaCUI 9291922
  87. COSI BOUTIQUE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 38528748
  88. COSTYS-ALEXA-COM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 16635948
  89. COUNTRY HOUSE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 18736019
  90. CREATIVE ORIGINAL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36139540
  91. CRISS ACTUAL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 21412535
  92. CRISTEX SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1870678
  93. CRYSTAL BY BLU SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 23702730
  94. CT LUMINA DCV S.R.L.Sat Lumina, Comuna LuminaCUI 46664023
  95. CUX SRLMunicipiul ConstanţaCUI 2757643
  96. D.A.C.R.I BRAVA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 18985567
  97. DALLAS COMPANY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 24440866
  98. DANBUS COMPANY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 16084776
  99. DAPHNE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 23721014
  100. DEEABECA KIDS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39720546