Director de firme

CAEN 4725 - Comerț cu amănuntul al băuturilor in judetul Constanța

46 firme active in CAEN 4725 - Comerț cu amănuntul al băuturilor, judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 1-46 din 46

  1. ALCRIS AVANTAJ SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33609698
  2. ANDRE INTERMED SRLSat Lumina, Comuna LuminaCUI 22448464
  3. ANGY & DANY CRAMĂ SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 27200264
  4. ANNAH SRLMunicipiul ConstanţaCUI 7991156
  5. ANTO CRIS SRLMunicipiul MedgidiaCUI 6446291
  6. AQUA QUICK S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39326046
  7. AROMIQ CAFFEE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55163676
  8. BIAMARA PERFECT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 22444330
  9. BORGO FRATTE ROSA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40881945
  10. BRITISH GROUP SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36576102
  11. CADICOS BUSINESS SRLSat Lumina, Comuna LuminaCUI 37259293
  12. CRAMA COSTINEȘTI S.R.L.Sat Schitu, Comuna CostineştiCUI 48405610
  13. D & D VIE VIN MANAGEMENT SRLSat Lazu, Comuna AgigeaCUI 35980837
  14. DINER COM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 3412804
  15. FEDOR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 7028289
  16. GENERAL CRISS WINE S.R.L.Sat Lazu, Comuna AgigeaCUI 44001768
  17. GOLDWINE SHOP SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33290784
  18. GREEN COFFE TIME S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43872925
  19. HARMIVE WINE S.R.L.Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail KogălniceanuCUI 48984440
  20. HORECA GIFT SHOP S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51626182
  21. IONELA & IULIANA FOOD S.R.L.Loc. Murfatlar, Oraş MurfatlarCUI 54382597
  22. IORDAN-SERVCOM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 5400202
  23. KALI ELPIDA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30395182
  24. KOFFEEBREAK INTERNATIONAL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 35015950
  25. LA BĂIEŢII DE ELITĂ SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 25675224
  26. LAVI'S DECOR S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 54683700
  27. LORIN INTERNATIONAL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 2757554
  28. LORY & LAVI SRLMunicipiul MangaliaCUI 21538569
  29. MARILEN SRLMunicipiul MangaliaCUI 24084980
  30. MONŞTEF SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 23928649
  31. MY CAFFE CUP S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39517585
  32. NANE & ELLA ACTIV S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40731530
  33. NEDMAR WINE BUSINESS S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 46204297
  34. NOVBEST 2008 S.R.L.Loc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 46147906
  35. PACIFIC PLUS SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 7424542
  36. PIZZA IMPERIO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54632073
  37. RADU AUREL CONCEPT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43931800
  38. REGIS UVA S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 42313224
  39. RO-AMFORA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 3699583
  40. SEVEN LOGISTIC & DISTRIBUTION SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36385811
  41. UNLIMITED DISTRIBUTION SRLMunicipiul ConstanţaCUI 35789030
  42. VAL-RIK 21 SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 24136051
  43. VELA CAFE S.R.L.Loc. Negru Vodă, Oraş Negru VodăCUI 50796685
  44. VINUL ŞTAMPILISTULUI SRLMunicipiul ConstanţaCUI 29457273
  45. WINE & DRINKS LAND SRLMunicipiul ConstanţaCUI 35223803
  46. ZALFIT - S.R.L.MangaliaCUI 54530332