Director de firme

CAEN 4690 - Comerț cu ridicata nespecializat in judetul Constanța

477 firme active in CAEN 4690 - Comerț cu ridicata nespecializat, judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 477

  1. 3S TRADING S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51392944
  2. ABBS FOR IMPORT EXPORT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47090255
  3. ADEONA SRLLoc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 14042219
  4. ADIMAR LOGISTIC INTERMED SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 37307684
  5. ADLON PARADISE SRLSat Pantelimon de Jos, Comuna PantelimonCUI 34427040
  6. ADRIANO COMPANY ST SRLMunicipiul MangaliaCUI 22288649
  7. A&G COMMUNICATION RETAIL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 41900360
  8. A&G COMUNICATION PREST SRLMunicipiul ConstanţaCUI 25007977
  9. A&G FASHION S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 40493366
  10. AGRO FIVE STAR S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51037608
  11. AGRO GENERAL TRADE S.R.L.Sat Lumina, Comuna LuminaCUI 49385074
  12. AGRO MARISA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50246916
  13. AGRONOM X S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 36127642
  14. AKSU SOLUTION SRLSat Agigea, Comuna AgigeaCUI 30536591
  15. ALCOM ROYAL BUSINESS S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 43765490
  16. ALDAV QUANTUM DISTRIBUTION SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 25827993
  17. ALEM ALTAN SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37062525
  18. ALFA ALL FOODS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44045560
  19. ALI GEDIKOGLU AIGO S.R.L.Sat Saligny, Comuna SalignyCUI 42205010
  20. ALLTYPES S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 48837635
  21. ALNIC DISTRIBUTION SRLMunicipiul ConstanţaCUI 24594660
  22. AMSTELVEN SRLSat Poarta Albă, Comuna Poarta AlbăCUI 25159614
  23. ANESS BLACK S.A.Municipiul ConstanţaCUI 35020957
  24. ANL UTIL TRANS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44915714
  25. ANNAH WATER S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49389149
  26. ANSERARI INTERNATIONAL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 35996728
  27. ANTONIO OUTLET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30892270
  28. ANTO PLAST S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49910513
  29. ANY SHOP RESALES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54686790
  30. APICOLA NECTARUL COOPERATIVA AGRICOLĂSat Seimeni, Comuna SeimeniCUI 34515460
  31. APIDELA DISTRIBUTION SRLSat Cogealac, Comuna CogealacCUI 27877599
  32. APS AVIATION ROMANIA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49952829
  33. APVPREST FAST SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30768788
  34. AQUILA PART PROD COM S.A. - SEDIU SECUNDAROraş OvidiuCUI 54664180
  35. ARCACI DEVELOPMENT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30878640
  36. ARENA MARKETPLACE S.R.L.Loc. Techirghiol, Oraş TechirghiolCUI 9795628
  37. ARIES IMPEX S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47875304
  38. ARIN ARCAR SRLMunicipiul MangaliaCUI 26961844
  39. ARISA CORPORATION SRLMunicipiul ConstanţaCUI 22495407
  40. ARMAFLUID EXPERT SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 38124715
  41. ARNAS YERASI SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33730729
  42. ARROW ROM TRADING S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50253875
  43. ART CARGO SRLMunicipiul ConstanţaCUI 28677106
  44. ARYONA DISTRIBUTION S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 52128267
  45. ASCI CARGO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54145370
  46. ASIAR TRADE SRLMunicipiul MedgidiaCUI 24581903
  47. AS TOYS MAGIC CENTER S.R.L.Loc. Techirghiol, Oraş TechirghiolCUI 42514430
  48. ATLANTIS ADVENTURE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 27899023
  49. AT PROSAFE CUSTOM S.R.L.Loc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 51401643
  50. ATREX PLUS DISABILITIES SRLSat Lumina, Comuna LuminaCUI 27048205
  51. AUTOHILSAT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 27317656
  52. AVANTAJ SUTĂ LA SUTĂ SRLLoc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 23420046
  53. AXD PRODUCTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54533436
  54. AYAZ FOREST S.R.L.Sat Dobromir, Comuna DobromirCUI 51661759
  55. AYDENIZ PREST COM SRLMunicipiul MedgidiaCUI 9795652
  56. AYUSHFARMA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 10973834
  57. AZARA HEALTHY FOODS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37237678
  58. A-Z DEVELOPMENT PONTIC GROUP SRLMunicipiul ConstanţaCUI 25793734
  59. AZ TOTAL MARKET S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50277203
  60. BAKRA SILVER TRADE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50206784
  61. BALKAN FOOD INDUSTRIES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43906076
  62. BĂRĂGAN ROYAL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32310530
  63. BASTET BUSINESS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26727569
  64. BATT CABLES LIMITED ERITH SUCURSALA CONSTANTAMunicipiul ConstanţaCUI 30730708
  65. BATUHAN IMPORT-EXPORT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 17294601
  66. BAUFEST GRUPPE SRLLoc. Techirghiol, Oraş TechirghiolCUI 21027904
  67. BDM AUTO NEW IMPEX S.R.L.Sat Agigea, Comuna AgigeaCUI 44116369
  68. BESSER LIFE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47753935
  69. BEST DOBROGEA DISTRIBUTION SRLMunicipiul ConstanţaCUI 25024056
  70. BEWATER S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50995653
  71. BIASTYL SRLSat Ciocârlia de Sus, Comuna CiocârliaCUI 24009503
  72. BIOAGRIFERT S.R.L.Sat Poiana, Oraş OvidiuCUI 41293170
  73. BIO ENERGY WATER SRLMunicipiul ConstanţaCUI 28186699
  74. BIO MASA OPTIM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31731841
  75. BIO SUPREM AGRICOL S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 44941292
  76. BIO-VEG ABSOLUT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33612472
  77. BISCAYA INTERMED S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50106270
  78. BLACK SEA SUPPLIERS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 8877045
  79. BLAVIT DISTRIBUŢIE SRLSat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 27100222
  80. BMI INTER-PRODUCTION SRLMunicipiul ConstanţaCUI 16578370
  81. BORANAYEOOD S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 47230863
  82. BOVIZ A.M.T. S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 34913546
  83. BRAIMEX S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51785749
  84. BULTEX SAFETY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 28396410
  85. BULUTOGULLARI S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51796888
  86. BUSINESS ALL IMPORT MANAGEMENT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42838011
  87. CALI FISHING & HUNTING SRLMunicipiul ConstanţaCUI 27385553
  88. CAPRICORN STAR SRLSat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 33638707
  89. CARRY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 4596101
  90. CASA NOUĂ SRLMunicipiul MedgidiaCUI 21071055
  91. CASIUS SMART SOLUTION SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31077217
  92. CASTALOCA LUX S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 24078406
  93. CESENDAL ON SRLMunicipiul MedgidiaCUI 37672736
  94. CESS PLUS SOLUTIONS SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 32036274
  95. CHRISTONIA SERVICES SRLSat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 35083394
  96. CLARES COMERT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50609353
  97. CLAROX INGREDIENTS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40536068
  98. CLEVER HOME SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 27684725
  99. CLEVER TAXI SRLMunicipiul ConstanţaCUI 34055710
  100. CLOUD MOUNTAIN COFFEE S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 41794901