Director de firme

CAEN 4652 - Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații in judetul Constanța

23 firme active in CAEN 4652 - Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații, judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 1-23 din 23

  1. ALGEPA GRAINS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 17536136
  2. BAYERN CONEX SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 32205551
  3. BIOMETRICA ELECTRONICS SRLSat Sibioara, Comuna LuminaCUI 8855799
  4. COSMOPHONE BUSINESS SOLUTIONS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36648381
  5. DARIUS ELECTROCOM SRLLoc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 18608133
  6. DAS WERBUNG S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49685683
  7. DATECH INVEST SRLSat Lumina, Comuna LuminaCUI 24435932
  8. DIMAR PRODEXIM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 4083688
  9. DIMI BLUE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32857202
  10. ELICHRIS S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 48336448
  11. ESO & REXAKTIF SRLMunicipiul ConstanţaCUI 28143426
  12. GHK PAYEMENT CENTER SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36964546
  13. GSM CONCEPT PHONE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32571706
  14. HAPPY 67 SURVIVAL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 29347661
  15. INOVATIV MOBILE SRLSat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail KogălniceanuCUI 26721400
  16. J J GLOBAL CAPITAL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 36964554
  17. MA-BOOT GLOBAL INVESTMENT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45197256
  18. MULTISYSTEM TECHNOLOGY GROUP SRLSat Schitu, Comuna CostineştiCUI 28586601
  19. NIKOS GREEN ELECTRIC S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 47565672
  20. SETTING ENTERTAINMENT TECHNOLOGY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 30514682
  21. TIP TOP DISTRIBUTION SRLMunicipiul ConstanţaCUI 16172231
  22. VOICE MOBILE SRLSat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail KogălniceanuCUI 26007827
  23. ZLT NEW INDUSTRIES S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 50653065