Director de firme

CAEN 9609 - Alte activități de servicii n.c.a. in judetul Cluj

85 firme active in CAEN 9609 - Alte activități de servicii n.c.a., judetul Cluj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-85 din 85

  1. 2ATD CONSULTING SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 23547130
  2. ADEGIC WASH SRLSat Gilău, Comuna GilăuCUI 30528068
  3. AGENTIA MATRIMONIALA MIRA SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 15786071
  4. AGENTIA PROTECTIA ANIMALELOR S.R.L.Sat Suceagu, Comuna BaciuCUI 40936455
  5. ALUTEC TRANSILVANIA SRLSat Baciu, Comuna BaciuCUI 15156106
  6. AMARILIS IMPERIAL CENTER S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 39378711
  7. ANANDA COMPLETE HEALING S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 47009901
  8. ANA S WORK S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 34890361
  9. AQUA PARADISE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 24227850
  10. ARMENOPOLIS DOG TRAINING S.R.L.Municipiul GherlaCUI 46005634
  11. ASTROGRAMA SRLMunicipiul TurdaCUI 29369562
  12. BAD HABIT TATTOO S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 43293370
  13. BASINK S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 41577708
  14. BEAUTY CLAW SRL-DMunicipiul Cluj-NapocaCUI 34832867
  15. BEAUTY CONCEPT ACADEMY S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 37420305
  16. BLACK SHEEP TATTOO S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 44503942
  17. CAR BOC SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16571992
  18. CHILLY PET HOTEL S.R.L.Sat Suceagu, Comuna BaciuCUI 33890690
  19. CON PATY PRESS S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 46922637
  20. CUȚU LADY S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 44316790
  21. DIABOG CONSUMER SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 36289873
  22. DOGFISTICAT GROOMING S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 39332846
  23. DOG FOCUS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 38835645
  24. DOGISLANDK9 S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 45441228
  25. DOGMASTER DOGHOTEL S.R.L.Sat Nădăşelu, Comuna GârbăuCUI 47041198
  26. DOG PLACE SRLSat Apahida, Comuna ApahidaCUI 15921054
  27. DOG SPA SRL-DMunicipiul Cluj-NapocaCUI 31552633
  28. DOGWASH SRLSat Baciu, Comuna BaciuCUI 37638777
  29. EDUCATIE CANINA S.R.L.Municipiul GherlaCUI 43063657
  30. ELITE AEROS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 30049391
  31. ELITE MATRIMONIALE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 31708407
  32. EPHEMERA CREATION S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 40209686
  33. EQUILIBRIUM HUB S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 50037170
  34. ERZOINV SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 26438803
  35. EVELYN MODELS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 32614378
  36. EVEREST EVENTS SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 23580047
  37. EXTREM TOP SERVICE SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 11782760
  38. FXXINKSOCIETY S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 41571373
  39. GREEN WOOF DOG HOTEL S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 42438937
  40. HACK YOUR MIND S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 38234866
  41. HFRO VENDING S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 44402077
  42. HOTEL PUPPY LAND S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 41709213
  43. I CARE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 48562925
  44. IMAGO VETMEDX S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 42968747
  45. INTERCAR IMPEX SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 4114784
  46. IULIA BROWZ ACADEMY S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 43095195
  47. JUSTFURTHEM S.R.L.Sat Jucu de Sus, Comuna JucuCUI 38569144
  48. KRN DESIGN SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 9516197
  49. LENAMAR COMPROD SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 6170845
  50. LIFE THERAPY INVEST SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 37279428
  51. LUISANA POP PMU S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 45779513
  52. LUX BY LADYA S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 39772979
  53. MARCFEST SRL-DSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 35618498
  54. MATRIMONIALE ROMANTA IN DOI SRLMunicipiul TurdaCUI 27621794
  55. MILLENNIALS SMART VISION S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 25127833
  56. MIRA DUE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 30302205
  57. MULTIPETSTYLE S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 44583810
  58. NESTLEDIN S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 43221730
  59. NUTRIZIA VITAL S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 44285678
  60. PARADISUL CĂŢEILOR SRL-DMunicipiul Cluj-NapocaCUI 35113665
  61. PARK&FLY SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 37484899
  62. PET PAW S.R.L.-D.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 47205797
  63. PIERCING PLANET S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 50315102
  64. PMA BEAUTY SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 24704810
  65. POPASCENSOR SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 209580
  66. PRISMA PLAST S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 42143243
  67. PRO HANDLING MF S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 39297390
  68. RAPEL TECHNOLOGY SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 32433630
  69. RA PLUSCONSULT S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 37219175
  70. RZC INK S.R.L.Municipiul DejCUI 40751961
  71. SANZIANA IMPEX SRLSat Chidea, Comuna VultureniCUI 6512093
  72. SCHŐN INK TATOO S.R.L.Municipiul TurdaCUI 41310750
  73. SIGIS CONSULTING SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 14716841
  74. SPECIAL DOGS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 40936366
  75. STARORI S.R.L.Sat Berindu, Comuna SinpaulCUI 49653410
  76. START NEW TH S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 44697296
  77. SURREAL SOFT S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 36295352
  78. TARAMUL ANIMALUTELOR DVD S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 43195690
  79. TAROTRICIA S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 42440783
  80. TEAM DOGMASTER S.R.L.Sat Nădăşelu, Comuna GârbăuCUI 48818005
  81. TEHNO OPTIMED IMPORT EXPORT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 5735046
  82. TURCRIS BETOANE SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 36715057
  83. URBAN DOG SOCIETY S.R.L.Sat Sumurducu, Comuna SinpaulCUI 49941145
  84. VIBO INSTAL SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 26085884
  85. YOUR HIGHER SELF S.R.L.Sat Săliste, Comuna CiurilaCUI 47168575