Director de firme

CAEN 8553 - Școli de conducere (pilotaj) in judetul Cluj

73 firme active in CAEN 8553 - Școli de conducere (pilotaj), judetul Cluj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-73 din 73

  1. ACADEMY AUTO APATHIDA S.R.L.Municipiul GherlaCUI 45661568
  2. ACADEMY AUTO DRIVE S.R.L.Municipiul GherlaCUI 44803168
  3. ACADEMY AUTO FLOR S.R.L.Municipiul GherlaCUI 45060363
  4. ADA 99 SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 18305610
  5. AGOSIM LAD SRLMunicipiul DejCUI 18756733
  6. ALFA INSTRUIRE A CONDUCATORILOR AUTO AMATORI SAMunicipiul Cluj-NapocaCUI 201411
  7. APEX RALLY DRIVE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 42844510
  8. ART AUTO LINDA SRLSat Mihai Viteazu, Comuna Mihai ViteazuCUI 37843020
  9. ART COND AUTO SRLSat Mihai Viteazu, Comuna Mihai ViteazuCUI 27667465
  10. AUTO B SRLSat Sânmărghita, Comuna MicaCUI 200882
  11. AUTO CIO DRIVE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 48994230
  12. AUTO CRINDEL S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 45240089
  13. AUTO MITI SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17759537
  14. AUTO MOTO START SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 35042572
  15. AUTO RALLY DEVELOPMENT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 30909623
  16. AUTO RALLY DRIVE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 29538203
  17. AUTO RALLY INSTRUIRE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 30273100
  18. AUTO RALLY INVESTMENTS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 30261725
  19. AUTO RIVAL SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 22305359
  20. AUTO TUDOR SPEED SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 34426222
  21. AUTO TUDOR TS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17233809
  22. BGD AUTO DRIVE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 44306681
  23. BIA BLANCA AUTO SRLMunicipiul Câmpia TurziiCUI 35327510
  24. BIA BLANCA SRLMunicipiul Câmpia TurziiCUI 15315252
  25. CABRIOLET PERMISE S.R.L.Municipiul TurdaCUI 49664230
  26. CABRIOLET SRLMunicipiul TurdaCUI 4015950
  27. CADET INSTRUIRE AUTO S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 45175967
  28. CATALINA DRIVE SCHOOL SRLMunicipiul TurdaCUI 33236564
  29. CIO CLEO SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16719798
  30. CONDUCERE AUTO ACR S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 39951079
  31. C & P INTRANS SRLLoc. Huedin, Oraş HuedinCUI 17612551
  32. CRIM TRANS CONTACT SRLMunicipiul Câmpia TurziiCUI 35902715
  33. FORMULA D CONDUCĂTORI AUTO S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 41926000
  34. GENERAL RALLY CONSULTING SRLSat Vâlcele, Comuna FeleacuCUI 23830836
  35. GHIRAN DRIVE S.R.L.Municipiul DejCUI 45150016
  36. HOREA TURDA SRLMunicipiul TurdaCUI 200726
  37. LET S GOO DRIVE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 38697283
  38. MANASES CARS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 55611508
  39. MISIANA SRLMunicipiul TurdaCUI 13845600
  40. NEXT LEVEL DRIVE S.R.L.Sat Mica, Comuna MicaCUI 50941769
  41. NFM MOTORVISION S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 50909628
  42. NIKO AUTOSTAR SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 14788988
  43. NOTC TRANSILVANIA S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 50933073
  44. PHOENIX TURDA S.R.L.Municipiul TurdaCUI 38534022
  45. PLEȘA BASE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 49691316
  46. PLEȘA LINE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 49624465
  47. PLEȘA ZONE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 47182111
  48. PPCV LINDRIVE S.R.L.Loc. Huedin, Oraş HuedinCUI 37555833
  49. PROMOAUTO DRIVE S.R.L.Loc. Băiţa, Municipiul GherlaCUI 46199328
  50. RH ELVEST AUTO SRLMunicipiul DejCUI 33249092
  51. RODNA SERVICII RUTIERE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 14828748
  52. RUSU ABCDE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 28759311
  53. SAVU RACING SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16672270
  54. ȘCOALA GLIGOR S.R.L.Sat Buza, Comuna BuzaCUI 31822605
  55. SILAGHI AUTO S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 34216891
  56. SILAGHI CENTER S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 41757237
  57. SIMONE 94 MOTORSPORT S.R.L.Sat Vâlcele, Comuna FeleacuCUI 44062331
  58. SIMPLE AUTODRIVE SRLSat Horlacea, Comuna SâncraiuCUI 37583159
  59. SIMPLE AUTODRIVE SRL - SEDIU SECUNDAROraş HuedinCUI 54668638
  60. SPEEDY AUTO LOGISTIC S.R.L.Municipiul GherlaCUI 44211484
  61. STAMPRINT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 23685760
  62. TODEA AUTO MOTO SRLSat Coplean, Comuna CaseiuCUI 37190095
  63. TODEA AUTOSTART S.R.L.Sat Coplean, Comuna CaseiuCUI 42884549
  64. TOD FAHRSCHULE S.R.L.Sat Coplean, Comuna CaseiuCUI 50514164
  65. TONI AUTO MOTO PRO S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 45903041
  66. TONI AUTO SPEED S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 41284465
  67. TONI AUTO SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17259280
  68. TRIF AUTO INTER SRLMunicipiul TurdaCUI 37533754
  69. TRIF TRANS SRLMunicipiul TurdaCUI 17127409
  70. TROAUTO SCHOOL S.R.L.Municipiul GherlaCUI 48230233
  71. VASROM DRIVE TEAM SRLMunicipiul DejCUI 38063278
  72. VASROM MOTO SPORT SRLMunicipiul DejCUI 34772439
  73. WULIU PERSPECTIVE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 53351169