Director de firme

CAEN 6421 - Activități ale holding-urilor in judetul Cluj

107 firme active in CAEN 6421 - Activități ale holding-urilor, judetul Cluj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 107

  1. AC POWERLINK S.A.Municipiul Cluj-NapocaCUI 50836879
  2. AGRO RACOSA SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 26072795
  3. ALDOWA EASTERN EUROPE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 51790370
  4. ALUVISTA EQUITIES S.A.Sat Luna de Sus, Comuna FloreştiCUI 46976777
  5. ANTREPRENORII VIITORULUI S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 53194641
  6. ARCORA CAPITAL S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 53966652
  7. AT PROPERTIES S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 47582410
  8. AUTOWORLD SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 225615
  9. AZORUM S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 52833895
  10. BERG INNOVATION HOLDING RO S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54690139
  11. BETTERQA INVESTMENT S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 52833887
  12. BRIDGE NORTH HOLDING S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 52716879
  13. CAPITALSEL S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 50628100
  14. CARPATHEON GROUP S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54711096
  15. CBH S.R.L.Sat Mărtineşti, Comuna TureniCUI 51622962
  16. CEDARIS HOLDING S.R.L.Municipiul Câmpia TurziiCUI 46679342
  17. CENTRUL DE CALCUL SI CONSULTANTA CLUJ S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 209776
  18. CIOBANU CAPITAL S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 55304929
  19. CRYSTAL CLEAR HOLDINGS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 53179498
  20. CUMAVILOMA S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 49234829
  21. CYBER GLOBAL S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 47967483
  22. DARKO CAPITAL S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 51573711
  23. EDLWEISS INVESTMENTS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 55694341
  24. EISEN GROUP S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54545520
  25. ELTIZ S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 51199502
  26. ENSYO CAPITAL S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54667829
  27. ENVISION CAPITAL ASSETS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 47009774
  28. EUROMENTOR DEVELOPMENT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 13467572
  29. EVOLVE CITY - S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 39897948
  30. FINAS EQUITY HOLDING S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 45111947
  31. FLIPSIDE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 33004009
  32. FLIXWAY S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 48340201
  33. FRIGOHOLDING S.R.L.Sat Sub Coastă, Comuna ApahidaCUI 51278800
  34. FROZEN GALAXY HOLDING S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 52422059
  35. GDA HOLDCO S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 55379816
  36. GLOBAL BEAUTY PARTNERS S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 44989975
  37. GREENCORE HOLDCO S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 50125310
  38. GS ENTERPRISES S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 14359056
  39. HDL TRUST GROUP S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 43491297
  40. HEXAGON INVESTMENTS S.A.Municipiul Cluj-NapocaCUI 52834165
  41. HXP NEXUS HOLDING S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 52454751
  42. ICA INVEST S.R.L.Sat Popeşti, Comuna BaciuCUI 50242922
  43. IMOBILIS INVEST SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 32460600
  44. INSPIRE CAPITAL S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 51250990
  45. ISCHIA ACTIVHOLDING SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 36898272
  46. KARPATIX TEC S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 55473880
  47. KIUWBI LABS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 44618640
  48. LGU S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 52267630
  49. LLA TECH VENTURES SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 37113254
  50. MDL GLOBAL HOLDINGS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 45845404
  51. MENDOLA INVESTMENT GROUP S.A.Sat Vlaha, Comuna SavadislaCUI 37200067
  52. MIRCEA MURESAN INVEST S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 41943574
  53. MKT GROUP FAMILY HOLDING S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 17490926
  54. MONOGRAM INVEST S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 48677569
  55. MOTESAR HOLDINGS S.R.L.Municipiul DejCUI 50542989
  56. NARS REAL ESTATE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 35254320
  57. NEON CAPITAL S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 55140931
  58. NEW ROAD INVESTMENTS - S.R.L.Cluj-NapocaCUI 54454111
  59. NIAN INVESTMENTS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 47353084
  60. NPL RESOURCES SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 36796299
  61. NST HOLDING S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 53087947
  62. OBEANDAST SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 37871348
  63. OUTLAW CERAMICS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 53713080
  64. PADAN HOLDING S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 53188143
  65. PERFORM GALLERY S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 49841456
  66. PLANITIS HOLDING S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 53107831
  67. PLIXIO S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 44169355
  68. POULTRY INTEGRATION S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 43959747
  69. POULTRY INVESTMENT S.A.Municipiul Cluj-NapocaCUI 47410058
  70. PREMIOT AMERA S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 44968085
  71. PREMIOT PROPERTY GROUP RO S.A.Municipiul Cluj-NapocaCUI 44821628
  72. PRIVONYX HOLDINGS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 52463458
  73. PURESUN HOLDING S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 46833955
  74. PUSOIU CAPITAL S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 55304872
  75. PV HOLDINGS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 52244490
  76. RAA ENERGY INVESTMENTS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 55683962
  77. RAO AXL S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 53985875
  78. REBEL VENTURES S.R.L.Sat Sălicea, Comuna CiurilaCUI 43572154
  79. R E D GROUP SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 9771220
  80. RVR SYNERGY HOLDING S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 50798678
  81. SABADA GROUP S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 52541505
  82. SAKRAF BOND LIMITED S.A.Municipiul Cluj-NapocaCUI 27008138
  83. SDC EQUITY S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 33458706
  84. SETCREST INVEST S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 46407348
  85. SHLEM VENTURES S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 53058364
  86. SILVERFRONT HOLDING S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 42288481
  87. SINERGY CAPITAL S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 36919286
  88. SNB GROUP S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 52065371
  89. SOFCAM S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 51488500
  90. SPORT AMAZING MANAGEMENT INTERNATIONAL S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 55718386
  91. SUNKAT HOLDING S.R.L.Sat Sic, Comuna SicCUI 55369626
  92. TAZ-MANIA S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 52126533
  93. TO DEAL HOLDING S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 51752350
  94. TOTAL SPECIFIC SOLUTIONS ROMANIA S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 52191370
  95. TRINITY INVESTMENTS S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 51849001
  96. UPTRADE GLOBAL SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 29491755
  97. U-SER HOLDING S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 51479146
  98. VERTEX LC HOLDING S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 52438802
  99. VM CAPITAL S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 55580118
  100. WAW INVESTMENT S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 48063860