Director de firme

CAEN 5829 - Activități de editare a altor produse software in judetul Cluj

185 firme active in CAEN 5829 - Activități de editare a altor produse software, judetul Cluj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 185

  1. 1000 SOFT COMPUTER SRLMunicipiul TurdaCUI 7501335
  2. ACORN IT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 33754078
  3. ACR DIGITAL BUSINESS SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 37650339
  4. AD ASTRA MOMENTUM S.R.L.Sat Căianu-Vama, Comuna CăianuCUI 51164440
  5. ADMITUS INTELLIGENCE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54158795
  6. ADVENTURE SOFTWARE S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 22864512
  7. AEVICA SOFTWARE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 36954780
  8. ALLAPPS SRL-DMunicipiul Cluj-NapocaCUI 33638898
  9. ALPHA BUILDER LABS S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 54699340
  10. AM SOFTWARE XYZ S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54792287
  11. ANDREAS MOONTECH S.R.L.Sat Panticeu, Comuna PanticeuCUI 31645023
  12. ARCADIA STUDIO S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 51609858
  13. ARCTURUSTECH S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 45813941
  14. ASPIRE ENTERPRISE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 53749629
  15. ATLAS INTELLIGENCE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 55487397
  16. AUDIO BLAST S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 44230842
  17. AXON SOFT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 13049596
  18. AZTECH COMPUTERS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 28237016
  19. BEST SOFT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 24246194
  20. BIB SOFTWARE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54304858
  21. BITDIMENSION S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 55410911
  22. BOOKME AI S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 55542904
  23. BOONSOFT SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 23488360
  24. BRAINZ APP S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 46687566
  25. BUFNIX S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54620265
  26. CALODA SOFTWARE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54620249
  27. CAUCHYNET S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54607320
  28. CAUTOMATICTECH S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 54464883
  29. CD MANAGEMENT TRADING IT S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 39693727
  30. CIDER SOFTWARE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54471384
  31. CLARDATA INNOVATIONS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 17815149
  32. CL PUBLISHER MARKET S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 55633352
  33. CMG IT SUPPORT S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54401770
  34. CODD SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 43887144
  35. CODEANVIL S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 52724790
  36. CODEMEONE S.R.L.Sat Someşu Rece, Comuna GilăuCUI 55228597
  37. CODERUNNER TECHNOLOGY S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54735680
  38. COMKNOW SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 18842133
  39. CONTALEARN S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 55705840
  40. CONTROL DATA SYSTEMS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 5360809
  41. COREVIA TECH SOLUTIONS - S.R.L.Cluj-NapocaCUI 54545481
  42. COSOSYS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16362244
  43. CRISTIANMCO SOFT S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 53860952
  44. C&T CONSULTANTA SI TEHNOLOGIE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 29907009
  45. CULAI LABS S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 54365804
  46. CULTWARE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 29481450
  47. CYDOTVISION S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 44850658
  48. CYSCALE SYSTEMS S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 40098910
  49. DANEVO TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 55718378
  50. DATAPROTECT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 7096500
  51. DETOURO S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54918629
  52. DEVM8 SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 32164699
  53. DEVMATE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 46381531
  54. DFFRNT.AI S.R.L.Sat Sălicea, Comuna CiurilaCUI 51697647
  55. DIEL SISTEM SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 34165836
  56. DIGITAL APPS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 52407652
  57. DISHFINDER S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54099443
  58. DOCUFLOW S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 42877967
  59. DOLLARBIRD APPS S.R.L.Sat Baciu, Comuna BaciuCUI 42508706
  60. DONAU SERVICES SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17810699
  61. EAA IT GROUP APS HOVEDGARD SUCURSALA CLUJ NAPOCAMunicipiul Cluj-NapocaCUI 39850341
  62. ELECTRIC FILM SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 14654528
  63. ESBI SERVIZI S.R.L.Municipiul GherlaCUI 50696619
  64. EVE ELECTRONICS S.R.L.Municipiul DejCUI 33248283
  65. EVERCODER SOFTWARE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 29866928
  66. EVO AUTOMATION SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 32604153
  67. EVO FORGE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 32603972
  68. EVOLVING SYSTEMS BLS LIMITED LONDON SUCURSALA CLUJ NAPOCAMunicipiul Cluj-NapocaCUI 37615480
  69. FABRIT AEC S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 40735850
  70. FLEIO SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 32797593
  71. FORWARD ROMANIA SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 22894424
  72. FRACTALIUM S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 53779204
  73. FTK SERVICE & SUPPORT S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 49142563
  74. GARMIN CLUJ SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 18850101
  75. GINTA AGENCY S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 50971735
  76. GLOW MASTERS CUSTOMS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 52825590
  77. GRAB CHRONOS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 41801944
  78. GRAND POINT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 27958901
  79. GREEN COMPUTERS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16790291
  80. GSR GRUP SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 10995336
  81. HOME DATA S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 54735699
  82. HORESPA SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 16176497
  83. HRF CONSULT SYSTEM SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16347724
  84. HUMINDZTECH S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 44624448
  85. ICOFX SOFTWARE SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 28792326
  86. IKON SOFT PRO S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 15427132
  87. IKON SOFT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 14828713
  88. INADCOD SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 37852788
  89. IN BALANCE SOFTWARE S.R.L.Sat Feleacu, Comuna FeleacuCUI 54559398
  90. INCLUSIVE ACCES S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 43253694
  91. INTELLIGENT BOOKS DEVELOPER SRLSat Petreştii de Jos, Comuna Petreştii de JosCUI 31536786
  92. IPSC TECH S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 53749815
  93. KANTORIS TECHNOLOGIES - S.R.L.Cluj-NapocaCUI 54471120
  94. KNOWSTASH S.R.L.Sat Feleacu, Comuna FeleacuCUI 54782313
  95. LAITEK MEDICAL SOFTWARE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 14845315
  96. LDM INNOVATIONS S.R.L.Sat Chinteni, Comuna ChinteniCUI 51706290
  97. LINNIFY VENTURES S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 44540657
  98. LINUS TECHNOLOGY S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 45162410
  99. MAJORDOM FIT S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 42987617
  100. MARAT COLLECTIVE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54559908