Director de firme

CAEN 5540 - Intermedieri pentru servicii de cazare in judetul Cluj

26 firme active in CAEN 5540 - Intermedieri pentru servicii de cazare, judetul Cluj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-26 din 26

  1. AL C IMPEX SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 15633167
  2. ANCNEL SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 19491960
  3. CAFFE S SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 21876136
  4. CHIS & SANDOR SNCMunicipiul GherlaCUI 240836
  5. COSMIN & ALEX SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 21226010
  6. COSTINESTI TUR SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16298842
  7. DAFINA LDS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16367179
  8. DAMADI IMPEX SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 20550386
  9. E & CS IMPEX SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 15044757
  10. EUROPA IMPORT EXPORT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 3827372
  11. FELICOM SERVICE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 3745540
  12. F & G POLIFON SRLSat Răscruci, Comuna BonţidaCUI 11536730
  13. GLIGADEL SRLMunicipiul GherlaCUI 22876282
  14. HEPPY MOMENT SRLComuna ChinteniCUI 15492700
  15. I & G SINCRON SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 18517167
  16. LATINO CLUB SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 15746298
  17. MIHALIV CAFE BAR SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 2872626
  18. NADIFLOR SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 18336411
  19. NIAL COM SRLSat Surduc, Comuna IaraCUI 16969301
  20. PADUREA DE ARGINT COMIMPEX SRLComuna MoldoveneştiCUI 6340435
  21. PIRO COMIMPEX SRLComuna RâscaCUI 5774150
  22. PROAMIGO BAR SRLMunicipiul Câmpia TurziiCUI 15779198
  23. R & B GRUP SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 18265051
  24. SALCIA GHIROLT SRLSat Ghirolt, Comuna AlunişCUI 17308375
  25. STEJARIS PROD IMPEX SRLSat Cetan, Comuna VadCUI 2885758
  26. T & T CLUB SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17511328