Director de firme

CAEN 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei in judetul Cluj

616 firme active in CAEN 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, judetul Cluj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 616

  1. 33 EXPRES IMPEX SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 9812842
  2. 3 C AS MOBILA SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 14152092
  3. 70 PUI SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17308103
  4. 777 BAIAM FASHION SRLMunicipiul Câmpia TurziiCUI 37200172
  5. 777 ZALAROM FASHION SRLMunicipiul Câmpia TurziiCUI 37202483
  6. ABITO CLASS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 39897360
  7. ACTIV 2000 SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 11634330
  8. ACTUAL IMPORT EXPORT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 206524
  9. ADENYAS DAM SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 18309034
  10. ADINA DEAC CLOTHING S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 51502710
  11. ADINDOR SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 20996452
  12. ADITUR SRLMunicipiul TurdaCUI 17170867
  13. ADOMAR PROD SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 5697821
  14. ADOREX COM SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 8306111
  15. ADYTEX SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 15598027
  16. AGRIJANA SRLLoc. Huedin, Oraş HuedinCUI 30559528
  17. ALBERTO SHOP SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 24757911
  18. ALCOPOP IMPEX SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 24227869
  19. ALEXIA IMPEX SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 18132586
  20. ALEXIS UNIK FASHION SRLSat Luna, Comuna LunaCUI 34426052
  21. ALEXLORE PRODCOM SRLMunicipiul GherlaCUI 9118760
  22. ALIFLOR EXIM SRLMunicipiul DejCUI 6494450
  23. ALINICUDEEAM SRLSat Iara, Comuna IaraCUI 36681108
  24. ALMA BLANCA SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 36807665
  25. ALTRITEMPO S.R.L.Sat Gheorghieni, Comuna FeleacuCUI 54741283
  26. AMD UNIQ SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 26120973
  27. AMEZ & RAL SRLMunicipiul TurdaCUI 36924339
  28. AMIDEEA SRLMunicipiul TurdaCUI 12388454
  29. AMORESE MODA S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 44786091
  30. ANABACO SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 14008330
  31. ANACOM MIXT SRLMunicipiul DejCUI 18688175
  32. ANA GIU SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 21876179
  33. ANA MODA S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 55522524
  34. ANCABIANCA FASHION S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 45224253
  35. ANCA LUX SRLSat Baciu, Comuna BaciuCUI 23791656
  36. ANDICLAU S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 47506250
  37. ANDONA DESIGN SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 33873664
  38. ANDRA MARIAGE SRLMunicipiul Câmpia TurziiCUI 23807159
  39. ANDREMIR SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17435255
  40. ANDRESHOP SRLMunicipiul GherlaCUI 246324
  41. ANELE FASHION & STYLE S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 42508773
  42. ANGI OUTLET S.R.L.Municipiul GherlaCUI 51432879
  43. ANIAUR SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 15241155
  44. ANITANIAS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 20898403
  45. ANJOLIE STIL SRLMunicipiul Câmpia TurziiCUI 30694419
  46. ANK HAOTIC SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 28299418
  47. ANTOTONI S.R.L.Sat Apahida, Comuna ApahidaCUI 48072850
  48. APROMIMI S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 44184932
  49. ARCAMODE SRLSat Sânmărghita, Comuna MicaCUI 2895638
  50. ARES & ARIA S.R.L.Municipiul GherlaCUI 50237810
  51. ARTIZAN BRANDS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 51455279
  52. ARTIZAN IMAGE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 35816274
  53. ARY'S BOUTIQUE FDR S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 47573934
  54. ASARTIS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 24764110
  55. ASCEND P S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 50510073
  56. AȘCHIUȚĂ & BUBU S.R.L.Municipiul Câmpia TurziiCUI 46199336
  57. ASLAN COUTURE S.R.L.Sat Baciu, Comuna BaciuCUI 46817844
  58. ASTRID FASHION SRLMunicipiul DejCUI 28522799
  59. ATELIER SPLENDOR CLUJ S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 55017280
  60. ATLAS & N C O SRLLoc. Huedin, Oraş HuedinCUI 31018920
  61. AURICA MINIMARKET SRLMunicipiul TurdaCUI 34241429
  62. AUTHENTIC STYLE COM SRLMunicipiul TurdaCUI 17772625
  63. AUTO EXPERT BAVARIA S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 42662828
  64. AXALA COMIMPEX SRLMunicipiul GherlaCUI 7664219
  65. AZIA CONF SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 33508375
  66. BAMAR XU FASHION SRLMunicipiul Câmpia TurziiCUI 37289499
  67. BARON MANOLE S.R.L.Sat Tureni, Comuna TureniCUI 54173540
  68. BED PRODCOM SRLMunicipiul GherlaCUI 10868111
  69. BEGOMARE SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 34308707
  70. BEI HE COMPANY SRLLoc. Huedin, Oraş HuedinCUI 32237073
  71. BELMONT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 235430
  72. BENI ELEGANT S.R.L.Sat Prunis, Comuna CiurilaCUI 42787554
  73. BENVIL COMIMPEX SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 15598191
  74. BERENDE BIO SRLSat Caseiu, Comuna CaseiuCUI 37415287
  75. BERITTA TEX SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 34039390
  76. BEST SELLER COMPANY SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 24862941
  77. BETTY & THAYRA SRL-DMunicipiul DejCUI 36131961
  78. BEYOND YOUR EXPECTATIONS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 49115640
  79. BIACAR SRLMunicipiul DejCUI 15686870
  80. BLACK FASHION OUTLET DOI S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 50547641
  81. BLACK FASHION OUTLET S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 42957128
  82. BLACK STRIPES - S.R.L.Cluj-NapocaCUI 54443120
  83. BLACKY IMPEX SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 22528890
  84. BLOOM ROSERAI S.R.L.Municipiul GherlaCUI 39181379
  85. BLUBRINA FASHION SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 24195600
  86. BLUEBRINA MODE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 29064622
  87. BLUE ORCHID RAMONA SRLMunicipiul DejCUI 28133368
  88. BLUMARY FASHION S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 38671747
  89. BOBICA PRICHINDEL SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 29303061
  90. BOCASI IMPORT EXPORT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 8574068
  91. BODANA SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 22286230
  92. BODYLICIOUS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 23703352
  93. BOGDIMAR SRLMunicipiul TurdaCUI 21457766
  94. BOMAR COMIMPEX SRLMunicipiul Câmpia TurziiCUI 6542442
  95. BRAND DIVISION SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 28090402
  96. BRIDE FASHION S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 48509204
  97. BRIMARDI S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 42416831
  98. BUNEROM EXIM SRLMunicipiul GherlaCUI 8492049
  99. BUSINESS PAP COMPANY SRLSat Cuzdrioara, Comuna CuzdrioaraCUI 34065055
  100. BUSRAMUR 2003 SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 30140600