Director de firme

CAEN 4650 - Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații in judetul Cluj

77 firme active in CAEN 4650 - Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații, judetul Cluj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-77 din 77

  1. ACCESORII DE CABLURI SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 28725726
  2. ACS TOTAL SOFTWARE SRLMunicipiul TurdaCUI 33562811
  3. ADWA SCIENTIFIC S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 52915359
  4. AGIS COMPUTER SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 6528510
  5. ALT PC SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16129894
  6. A PLUS SOFT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 18830996
  7. ARROW ELECTRONICE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 19160207
  8. ASWO ROMANIA SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16974162
  9. AUTONOM TECH SRLSat Vlaha, Comuna SavadislaCUI 26611695
  10. BAD DOG OFFICE DISTRIBUTION SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 22049609
  11. BARN ENGINEERING S.R.L.Sat Gilău, Comuna GilăuCUI 43537254
  12. BYTESYS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17629456
  13. CHECK COMPUTER S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 42878059
  14. DATACONSULT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16381360
  15. DEUSTECH SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 26091819
  16. DIMABIL ELECTRIC S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 47835768
  17. DOT WHITE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 33705350
  18. ECOLOGIC COMPUTERS S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 52623087
  19. EDTECH TRANSYLVANIA S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 49766290
  20. EDUARDO MOUVE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 27023413
  21. ELECTROTAC 2003 SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 14789037
  22. ELEKTROWEIGL SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 10196053
  23. ERP VIBE S.R.L.Sat Sălicea, Comuna CiurilaCUI 51781020
  24. ES ELEKTRO ROMANIA SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 22677441
  25. EXEC COMPUTERS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 7144291
  26. EXPERT PROJECT MANAGEMENT S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 40180679
  27. FLEXGATE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54403398
  28. GENERAL PROVIDER S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 48205892
  29. HA & SZ S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 51411922
  30. HCT TRONIC S.A.Municipiul Cluj-NapocaCUI 32505338
  31. HUNDERT TECHNOLOGY S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 48453537
  32. IOCOMA SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17041315
  33. IT SERVICE CONSULT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16437363
  34. KKS INDUSTRIES S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54401893
  35. KOD COMPUTERS - S.R.L.Cluj-NapocaCUI 54433127
  36. L&E SOLUTIONS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16684355
  37. LMRTH TECHNOLOGIES - S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54519865
  38. LOQNESS TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 40778061
  39. MADD ELECTRONICS GROUP SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 14812431
  40. MAGNUM TRANSILVANIA SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 34815017
  41. MALTEC SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16049027
  42. MANITU SOLAR RO S.R.L.Sat Luna de Sus, Comuna FloreştiCUI 33301450
  43. MC COMPANY SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17041340
  44. MEDIXHUB S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54607355
  45. MEGAINFORMATICA S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 51663822
  46. MESHNET SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 17794089
  47. MODERN POWER SOLUTIONS S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 29978042
  48. MOZAIK CONSULTING SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17259191
  49. MSG SYSTEMS ROMÂNIA SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 24415960
  50. MXA LOGOS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54339414
  51. NA ALEXIA S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54388905
  52. NC COMPUSERV SI SRLSat Negreni, Comuna NegreniCUI 26749877
  53. NEOZIV S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 31414908
  54. NEXA ADVANCED ENGINEERING S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54423301
  55. NIIMA - S.R.L.HuedinCUI 54545279
  56. ORIZONT GROUP SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 22057423
  57. PATHWAY DISCOVERY S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54142659
  58. PHI ELECTRO DISTRIBUTION SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 34046738
  59. POSHARD IMPEX S.R.L.Sat Căpusu Mare, Comuna Căpusu MareCUI 42694617
  60. POWERINK SRLSat Dezmir, Comuna ApahidaCUI 33724832
  61. PRINTHERO S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 48488926
  62. PRUDENT IMPEX SRLSat Sălicea, Comuna CiurilaCUI 4340889
  63. PTM SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 28194896
  64. RANDI COMPUTERS S.R.L.Municipiul TurdaCUI 41548702
  65. REMOVITAL S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54782267
  66. ROXER GRUP S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 201845
  67. SAIMON ELECTRONICS IMPEX SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 3921018
  68. SELECT IT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 25808681
  69. SMART HOME SYSTEMS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 37392442
  70. STAR DIGI TECH S.R.L.Sat Dezmir, Comuna ApahidaCUI 46499180
  71. TECHEXILES S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54771837
  72. TOP IT SOLUTIONS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 32106655
  73. TOTAL LINK SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16943379
  74. VITACOM IMPORT EXPORT SRLSat Apahida, Comuna ApahidaCUI 12089029
  75. XTR DEVP S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 40316348
  76. ZEN SECURITY SISTEMS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 39897212
  77. ZIBERLINE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 23041239