Director de firme

CAEN 4613 - Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții in judetul Cluj

127 firme active in CAEN 4613 - Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții, judetul Cluj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 127

  1. 23 CLASIC SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16615193
  2. AC STRUCTANDREE S.R.L.Sat Mera, Comuna BaciuCUI 21225855
  3. ADCOVA CONSULTING S.R.L.Municipiul GherlaCUI 44510877
  4. ADNOS CONSULTING SRLSat Caseiu, Comuna CaseiuCUI 29589398
  5. ADRIAN INTERIOR DESIGN S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 46912862
  6. ALBI WOOD SRL-DSat Luna de Sus, Comuna FloreştiCUI 32893574
  7. ALFA PREMIUM SERV S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 37036968
  8. ALIN MATEI FOREST S.R.L.Sat Livada, Comuna Petreştii de JosCUI 45014260
  9. ALL STEEL SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 42812275
  10. ALTEC SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 14806642
  11. A&M ECOLOGICAL WOOD SYSTEM S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 42297188
  12. AM MOTION CONCEPT S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 17985372
  13. ANICOLAICONS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 45704669
  14. ANOMIS BUSINESS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 42107470
  15. AREA LEGNO INTERNATIONAL SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 15925048
  16. ARICOM SERV SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 20943679
  17. ARINT TEHNOTRADE SRLSat Stejeriş, Comuna MoldoveneştiCUI 36734440
  18. ART COLOR SRLSat Gilău, Comuna GilăuCUI 18336381
  19. ARTISTIC DECO S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 35765146
  20. ASI PROFILE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 34304578
  21. ASSA GRUP SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16031399
  22. ATRUSTX ACN S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 48425251
  23. BLS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17759600
  24. BOEMIAL INVEST SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 25664802
  25. BRILLIANTI GRES SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 21012547
  26. BRS TOTAL CONSTRUCT S.R.L.Sat Baciu, Comuna BaciuCUI 40498363
  27. BTP RENOVATION S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 39514830
  28. CAVALLO IMPEX SRLSat Luna de Jos, Comuna DăbâcaCUI 30603321
  29. CDD CARGO S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 54255534
  30. CDV ACOPERIŞ CONSTRUCT SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 36837160
  31. COCOM SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 6773536
  32. COMPLETE PROFESSIONAL SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 38705858
  33. CONFORT SUPER SERVICE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 251070
  34. CRISALDA CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 22324776
  35. CRISHU INTERMEDIERI SRLSat Apahida, Comuna ApahidaCUI 29579300
  36. DACRI BUSINESS CONSULTING SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 20550459
  37. DENIEUROP TRANS SRLMunicipiul DejCUI 9003825
  38. DEOPAV GARDENS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 44026029
  39. DEPOFERM SRLSat Panticeu, Comuna PanticeuCUI 20658338
  40. DESIGNOIR INTERIORS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 53749971
  41. DOMUS INTERIOR TRADE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54365707
  42. EDILOUTLET SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 26791510
  43. ELDI PRO SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 41508295
  44. EMAENT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 30909593
  45. EMCO WOODTRANS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 33699208
  46. ENGRO MANAGEMENT S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 45386026
  47. ERYSTAR SRLMunicipiul GherlaCUI 23663525
  48. EUROSYNERGY SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 6654624
  49. EXECUTII ROTHCONSTRUCT S.R.L.Sat Sălicea, Comuna CiurilaCUI 44673319
  50. EXIMALYS COM SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 25266050
  51. EXPORT TRADE CONSULTING SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 30671083
  52. FACTA COM SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 11377210
  53. FENSTERBLICK S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 46346674
  54. FORMACER SRLMunicipiul TurdaCUI 30878438
  55. FUA IMPEX S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 48466634
  56. FUCHON SRLSat Feleacu, Comuna FeleacuCUI 31092578
  57. FUTURA LEGNAMI SRLSat Batin, Comuna UngurasCUI 35941315
  58. GABRIMAR TRADE S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 39253785
  59. GAVRI TRUST COM SRLSat Agârbiciu, Comuna Căpusu MareCUI 16908568
  60. GEDI FOREST SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 31316594
  61. GENERAL TRADING CENTER SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 25503385
  62. GHELENADI SRLMunicipiul TurdaCUI 29132603
  63. GUERRA PELLETS S.R.L.Municipiul DejCUI 42787430
  64. HIRCONI SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 25266076
  65. HNH NORD-VEST S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 42390090
  66. INFISSINPVC S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 44428000
  67. INTERDAN CONSULTING SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 28566604
  68. IZIOANA SRLComuna MicaCUI 13650021
  69. KBT INTERMEDIAZIONI SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 35254290
  70. KEYSTONE REAL S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 41135587
  71. MARC ECO SERV S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 49901612
  72. MARPOL-IT GENERAL TRADE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 47055231
  73. MARTECH SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 6110592
  74. MASTER BIOENERGY SRLMunicipiul DejCUI 34406187
  75. MAZESIGN SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 15491410
  76. MBT CONSULTING SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 31889591
  77. MESMER SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17690010
  78. MIGAT KONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 24152197
  79. MIHUT & MIHUT SRLComuna MărgăuCUI 11062335
  80. MOA ART SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 34185191
  81. MODULAR SRLSat Sălicea, Comuna CiurilaCUI 14592425
  82. MONSER COMPANY SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 22324857
  83. MORE WOOD SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 24173750
  84. MTA ACCORD INTERMED S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 39297315
  85. NANNI CONSTRUCT SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 33652949
  86. NEW EVOLUTION CONCEPT S.R.L.Sat Chinteni, Comuna ChinteniCUI 42896012
  87. NOI TEHNOLOGII IN CONSTRUCTII NTC SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 12844348
  88. NORSTAL BASIC S.R.L.Sat Apahida, Comuna ApahidaCUI 46660641
  89. NSBC SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 25861243
  90. NTM TRANS FOREST S.R.L.Sat Someşu Rece, Comuna GilăuCUI 16312653
  91. PALEMI IMPEX SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 18834980
  92. PARTCON SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 22156389
  93. PROLEMATEX TRADE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 41218526
  94. QUILMES SRLSat Urisor, Comuna CaseiuCUI 29282104
  95. RAION SRLSat Mărisel, Comuna MăriselCUI 16106610
  96. RODUT INVEST SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 23108207
  97. ROLER SIS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 27017977
  98. ROMAR SERV INVEST S.R.L.Municipiul GherlaCUI 41273067
  99. ROMTEO CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 15309960
  100. ROXMAN TRANSPORT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 23256084