Director de firme

CAEN 4521 - Construcții de clădiri și lucrări de geniu in judetul Cluj

92 firme active in CAEN 4521 - Construcții de clădiri și lucrări de geniu, judetul Cluj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-92 din 92

  1. ACOMINVEST CONSTRUCTII SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 8262163
  2. AGUS CONSTRUCT SRLSat Sălicea, Comuna CiurilaCUI 15458538
  3. ARAMYS CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17696218
  4. ARES EDIL SRLMunicipiul DejCUI 21012903
  5. ARGIS CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17281512
  6. ARVEST SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 11837121
  7. B & CG SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 19075519
  8. BIT CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 22951520
  9. B M T SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16491370
  10. BRIPET CONSTRUCT SRLMunicipiul DejCUI 18415337
  11. B&V GROUP SRLMunicipiul DejCUI 18797865
  12. BV INVEST SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16152323
  13. CHB CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 20227831
  14. CIVICON SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 14509609
  15. CO AX EXIM SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 15621243
  16. CONSFIN CONSTRUCT SRLMunicipiul DejCUI 18819408
  17. CONSTRUCLASS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 21102178
  18. COSTART SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 8306049
  19. CRESCENT CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 14885719
  20. CRISTAL CASA SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16477961
  21. CRISTMIO CONSTRUCT SRLMunicipiul TurdaCUI 21732270
  22. CS & CS CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 22881211
  23. DASSMALO COM SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 9758859
  24. DE BE CO SRL ITALIA SUCURSALA CLUJMunicipiul Cluj-NapocaCUI 19015614
  25. DELLA SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 19058100
  26. DREXAN SRLMunicipiul DejCUI 22480473
  27. DUMARAFAEL SRLSat Băişoara, Comuna BăişoaraCUI 22152158
  28. ECODELF SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 19243604
  29. ECO FERM SRLSat Ploscos, Comuna PloscosCUI 17451820
  30. ELYCRIS CONSTRUCT SRLMunicipiul GherlaCUI 22520454
  31. ENI CONSTRUCT SRLMunicipiul DejCUI 18298024
  32. EST CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 245248
  33. EURO BTP SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16147190
  34. G6 CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 22305308
  35. GALAXIMAR SRLSat Unguras, Comuna UngurasCUI 22057466
  36. GAVRIL CONSTRUCT SRLSat Leurda, Comuna CaseiuCUI 21788220
  37. G & CONSTRUCTION COMPANY SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 19075527
  38. GENER GRUP SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16381920
  39. GTF GROUP SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17776481
  40. HANDRI SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 21087825
  41. HIGH TECH CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 14845285
  42. HUB CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 22496372
  43. IMOB ZOLKOV SRLMunicipiul Câmpia TurziiCUI 22182000
  44. INSTALCONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 6702500
  45. IOMANO SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 20168840
  46. JALUZ CONSTRUCT DECOR SUEDIA SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 14048610
  47. J & P TRANSILVANIEN SRLComuna CiurilaCUI 14293113
  48. KOLLOSSA PRODCOM SRLSat Mociu, Comuna MociuCUI 18364683
  49. LEVENTY IMPEX SRLLoc. Huedin, Oraş HuedinCUI 7420044
  50. LEXANA SRLMunicipiul DejCUI 17518164
  51. MARIA IOANA IMPEX SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 20063038
  52. MARIUSICA SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 18773548
  53. MIF CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 19043568
  54. MT CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 15091775
  55. NAIRDA CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 15491330
  56. NEW ILUSION OF HOUSE SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 21675450
  57. NEW LEVEL CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 21087973
  58. NICONS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 19137565
  59. NOVOCONS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 22943888
  60. PANNON CLUJ TEAM SRLMunicipiul DejCUI 11327564
  61. PASMAR SRLMunicipiul GherlaCUI 18380956
  62. POMPILIU CONSTRUCTII SRLMunicipiul TurdaCUI 21608494
  63. POP ELENA FIRUTA ET CO CONSTRUCTII SI SERVICII SNCMunicipiul Cluj-NapocaCUI 202824
  64. PROMOTORA BALEAR SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 22689829
  65. RAGATEANU CONSTRUCT SRLSat Apahida, Comuna ApahidaCUI 19000303
  66. RAVI CONSTRUCT SRLSat Iara, Comuna IaraCUI 22398234
  67. RECA PROIECT SRLMunicipiul TurdaCUI 16013902
  68. REC IMPORT EXPORT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 2890398
  69. RIANO CONSTRUCT SRLMunicipiul TurdaCUI 20767114
  70. RODAXIT COMERT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 8873710
  71. SAS CONSTRUCTII SRLMunicipiul Câmpia TurziiCUI 21813847
  72. S & C GRUP SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17149261
  73. SIGMAFLOR IMPORT EXPORT SRLMunicipiul DejCUI 7998154
  74. SILTEK SRLComuna FeleacuCUI 14772345
  75. SORIN CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16983691
  76. S O S CONSTRUCTII SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17509646
  77. SZMART CONSTRUCT SRLSat Suatu, Comuna SuatuCUI 12308234
  78. TERMO IMPACT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 15644816
  79. TERRA CONSULTING ROMANIA SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 13981920
  80. TIB CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17537816
  81. TONIX CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 22581281
  82. TOSA PROD IMPORT EXPORT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 2892771
  83. TRANSILVANIA AGROCOM IMPORT EXPORT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 216641
  84. TREMONA CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 10303435
  85. T T B CONSTRUCTII SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 18578440
  86. TWINS TEAM DECOR SRLMunicipiul TurdaCUI 21141843
  87. UTE SRLSat Sâncraiu, Comuna SâncraiuCUI 21571336
  88. VAIMAR PRESTSERV SRLSat Caseiu, Comuna CaseiuCUI 7477490
  89. VITA CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 18633838
  90. ZEVA CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 21741031
  91. ZGZ SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 20943660
  92. ZOMANTS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 18593725