Director de firme

CAEN 3821 - Recuperarea materialelor reciclabile in judetul Cluj

46 firme active in CAEN 3821 - Recuperarea materialelor reciclabile, judetul Cluj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-46 din 46

  1. ACVILA ENERGIE MEDIU SRLLoc. Hăsdate, Municipiul GherlaCUI 36846125
  2. ALUVIN IMPEX SRLMunicipiul TurdaCUI 5626570
  3. AMIRA CAR SOLUTION S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54423344
  4. ANSA SMART ENERGY SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 37420909
  5. ARDEAL BEST UTILITY S.R.L.Municipiul TurdaCUI 49073820
  6. ARTADO LOGIC S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 46558391
  7. AUTOBETA SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 33972773
  8. AXUM RECYCLING CLUJ SRLMunicipiul Câmpia TurziiCUI 18850047
  9. BER AD SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 12001395
  10. BIOGAS GREEN-AL ENERGY S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 47130775
  11. BITI TIMPLARIE SRLMunicipiul Câmpia TurziiCUI 5841365
  12. BROKNAR NEW VISION S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 46336930
  13. CARPATEC RECYCLING S.R.L.Sat Feleacu, Comuna FeleacuCUI 28005237
  14. DEZMAR DEPO S.R.L.Sat Mihai Viteazu, Comuna Mihai ViteazuCUI 52316414
  15. DEZMEMBRĂRI AUTOCENTRUM SRLMunicipiul DejCUI 33628622
  16. DEZMEMBRARI AUTO EDROI SRLMunicipiul GherlaCUI 29137708
  17. DEZMEMBRARI PIESE AUTO S.R.L.Municipiul DejCUI 32952611
  18. DIREN EXIM SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 13354034
  19. ECO DIF SOLUTION SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 23935743
  20. FILAUTODA SRLMunicipiul DejCUI 31376561
  21. FORTIS GRUP SRLSat Iclod, Comuna IclodCUI 18013399
  22. GARDEN DEPOT S.R.L.Sat Mera, Comuna BaciuCUI 39915360
  23. IACOBSON PRODUCTIE S.R.L.Municipiul TurdaCUI 50269855
  24. IMAGPRO RECYCLE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 45821529
  25. INLIGHT WORLD SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 37390760
  26. KALED & SAMER FRATI SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 19184273
  27. MATFER COMSERV SRLMunicipiul DejCUI 19332655
  28. MCB AUTO DEPOZIT S.R.L.Sat Jucu de Mijloc, Comuna JucuCUI 47296574
  29. METAL SARA RECYCLE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 50977584
  30. MILEXIM ECO RECYCLING SRLMunicipiul Câmpia TurziiCUI 35061892
  31. MTRUCKSSERVICE S.R.L.Sat Gilău, Comuna GilăuCUI 48044842
  32. NATANAEL ELI SRLSat Mănăsturel, Comuna CuzdrioaraCUI 29429915
  33. NORDES PRO SRLSat Mihai Viteazu, Comuna Mihai ViteazuCUI 37835647
  34. OSG BIOGAZ SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 29423343
  35. PELAREX TEAM SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 26478638
  36. PROGAMMA SRLMunicipiul DejCUI 15016226
  37. RADUTUR DEZ SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 30915307
  38. REFORMATEX IMPORT EXPORT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 210436
  39. REMAT CLUJ SAMunicipiul Cluj-NapocaCUI 201730
  40. REMATINVEST SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 15705409
  41. REMAT UNIVERSAL S.R.L.Municipiul DejCUI 50420965
  42. ROMAN BCS20 S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 42691211
  43. ROSECO SRLComuna SavadislaCUI 6053730
  44. SOVA INVEST CAPITAL S.R.L.Sat Mintiu Gherlii, Comuna Mintiu GherliiCUI 52893536
  45. TRANSILVANIA FERTILIZANȚI S.R.L.Sat Plăieşti, Comuna MoldoveneştiCUI 43503111
  46. VRG AUTOMOBILE SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 28005253