Director de firme

CAEN 2829 - Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a. in judetul Cluj

19 firme active in CAEN 2829 - Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a., judetul Cluj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-19 din 19

  1. AESI MANUFACTURING SYSTEMS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 52004030
  2. AQUAE DEA ENGINEERING SRLComuna CuzdrioaraCUI 6690058
  3. ASIO ROMANIA SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 10340956
  4. AUTOMATES ACM SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 34937995
  5. CALITECH SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17846005
  6. ECOTRUST SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17539809
  7. GAP GARAJ S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 53107718
  8. GECODA COMPANY SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16522663
  9. JIKO INDUSTRY S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 48255793
  10. LEVI METAL PLAST IMPEX SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 13626120
  11. LIV IMPEX SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 10929618
  12. MIKE MACHINES SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 37533894
  13. QLIFE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 52833968
  14. QTM SOLUTIONS SRLMunicipiul DejCUI 33674505
  15. QUANTECH SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 4750625
  16. SENTEC SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17029079
  17. TEHNO STAR PRODIMPEX SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 6123878
  18. T-S-I.RO SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 16682583
  19. VERDILINE S.R.L.Sat Gheorghieni, Comuna FeleacuCUI 52533430