Director de firme

CAEN 7111 - Activități de arhitectură in judetul Caraș-Severin

32 firme active in CAEN 7111 - Activități de arhitectură, judetul Caraș-Severin, in ordine alfabetica.

Afisate 1-32 din 32

  1. ABRAXAS SRLMunicipiul ReşiţaCUI 1058086
  2. ADD ACACIA DESIGN SRLMunicipiul ReşiţaCUI 19013036
  3. ADINA BOCICAI S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 39713000
  4. AHOLIAB LINE S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 41565460
  5. ANTROPIC DESIGN S.R.L.Loc. Bocşa, Oraş BocşaCUI 46034613
  6. ARCLOUIS S.R.L.Sat Topleţ, Comuna TopleţCUI 53032941
  7. ARHITIV LINES SRLMunicipiul ReşiţaCUI 29458589
  8. ARHITRUVIUS S.R.L.Oraş Moldova NouăCUI 55148234
  9. ATELIER OLIMPIA ONCI S.R.L.Municipiul CaransebeşCUI 44013258
  10. AVART DEARCH S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 38729458
  11. AXAPRO CONSULTING SRLMunicipiul CaransebeşCUI 23219337
  12. BIROU DE ARHITECTURĂ ŞI PROIECTARE SRLMunicipiul ReşiţaCUI 22025545
  13. CUB BĂILĂ DESIGN & MORE S.R.L.Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu RoşuCUI 46564130
  14. DRAWING CEVIS S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 39553170
  15. FEINBLAU S.R.L.Sat Gărâna, Comuna Brebu NouCUI 52944095
  16. FEINBLAU STUDIOS S.R.L.Sat Gărâna, Comuna Brebu NouCUI 41893786
  17. FLAVIA PAU DESIGN S.R.L.Loc. Câlnic, Municipiul ReşiţaCUI 39129869
  18. FLOREI ARCHITECTURE S.R.L.Sat Zăvoi, Comuna ZăvoiCUI 46303452
  19. IZWARCH S.R.L.Municipiul CaransebeşCUI 48829616
  20. MANU CONSULTING SRLMunicipiul ReşiţaCUI 18662060
  21. METARSIS SRLSat Gărâna, Comuna Brebu NouCUI 26335239
  22. MY SEVEN HOME S.R.L.Municipiul CaransebeşCUI 39256790
  23. PLANAR SERV SRLMunicipiul ReşiţaCUI 7634560
  24. POLICONS SRLMunicipiul ReşiţaCUI 16518930
  25. PRO CASA PROIECT SRLMunicipiul CaransebeşCUI 10016381
  26. RUSLA LSI CONCEPT S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 45106100
  27. SABITECH-CONSULTING SRLMunicipiul CaransebeşCUI 18101067
  28. SECRET GARDEN DESIGN CS S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 40195181
  29. TAIAMIS PROIECT SRLSat Zorlenţu Mare, Comuna Zorlenţu MareCUI 36450219
  30. TESSERACT - ARH SRLLoc. Câlnic, Municipiul ReşiţaCUI 30664698
  31. URBAN INNOVATION HUB S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 45951421
  32. WHITE PROJECT FIVE S.R.L.Sat Zorlenţu Mare, Comuna Zorlenţu MareCUI 45881229